Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук ПОЛУБОКА Андрія Павловича (2021)

27 травня 2021 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.06 Київського національного університету будівництва і архітектури (за адресою: м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31, аудиторія 466) відбувся захист дисертаційної роботи «Принципи та методи впровадження скульптурної пластики в предметно-просторовому середовищі» (05.01.03 – Технічна естетика) доцента кафедри дизайну ПОЛУБОКА Андрія Павловича.

Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
КАЩЕНКО Олександр Володимирович, декан архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури МОН України, (м. Київ)

Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
САМОЙЛОВИЧ Валентин Васильович, професор кафедри дизайну середовища, Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, МКІП України, (м. Київ)

кандидат технічних наук, доцент
БУЛГАКОВА Тетяна Володимирівна, доцент кафедри дизайну інтер’єру і меблів, Київський національний університет технологій та дизайну, МОН України, (м. Київ)