![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/20210603.jpg)
«Упаковка майбутнього – 2021»
03 червня відбулась Урочиста церемонія нагородження переможців XXIII Всеукраїнських конкурсів «Українська зірка упаковки – 2021», «Українська етикетка – 2021» та «Упаковка майбутнього – 2021», яка проходила у Міжнародному виставковому центрі (м.Київ, Броварський проспект, 15).
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2021-06-04_14-41-53-1024x710.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Корецкая_2021.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2021-06-14_14-26-49-1024x576.jpg)
За рішенням журі у конкурсі «Упаковка майбутнього – 2021», студентка 4 курсу (спеціальність 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”) КОРЕЦЬКА Катерина за упаковку для цукерок «Затемнення» нагороджена спеціальним сертифікатом конкурсу (керівник – старший викладач кафедри дизайну Алексеєнко Лариса Володимирівна).
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/002-6-1024x576.png)
У конкурсі «Упаковка майбутнього – 2021» також взяли участь студентів 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» (керівник – старший викладач кафедри дизайну Алексеєнко Лариса Володимирівна).
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд8-1-1024x576.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд9-1-1024x576.png)