Науково-педагогічні працівники кафедри дизайну КНУБА завершили курс «Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти» та отримали сертифікати

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовувало безоплатне навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”.

Вітаємо д.арх., професора, завідувача кафедри дизайну Третяк Ю.В., к.арх., доцента, доцента кафедри дизайну Косаревську Р.О., старшого викладача кафедри дизайну Алексеєнко Л.В. та викладача кафедри дизайну Штогрина А.М. з успішним завершенням базового рівня та отриманням сертифіката.

Навчання відбулося за дистанційною формою в період з 25 липня до 07 серпня 2022 року. Навчальне навантаження становить 1 кредит ECTS (30 годин).

Доцент кафедри дизайну Косаревська Р.О. успішно завершила також середній та поглиблений рівні та отримала сертифікати.

Навчання відбулося за дистанційною формою в період з 08 до 14 серпня 2022 року (середній рівень, навчальне навантаження становить 15 годин) та з 15 до 21 серпня 2022 року (поглиблений рівень, навчальне навантаження становить 15 годин).