ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ 1 ТА 2 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 125 «КІБЕРБЕЗПЕКА» ТА 123 «КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ» НА УНІКАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
20 грудня студенти, які були переможцями Олімпіади ( https://www.knuba.edu.ua/ii-vseukrayinska-olimpiada-suchasni-metody-ta-mehanizmy-zabezpechennya-informaczijnoyi-bezpeky/ ), відвідали унікальне підприємство ТОВ «Пролог Семікор», яке є єдиним в Україні виробником кремнієвих зливків та пластин для мікроелектроніки. ТОВ «Пролог Семікор» є також одним із провідних в України виробників матеріалів, компонентів та обладнання для сонячної енергетики.
На підприємстві студенти побачили виробництво різноманітних монокристалічних кремнієвих зливків, кремнієвих пластини, сонячних модулів і виробів синтетичного корунду. При температурі 1420 градусів Цельсію в спеціальних печах через скляні віконця студенти могли спостерігати магію появи монокристалу…
Студенти побачили на власні очі технологічний процес вирощування зливків кремнію діаметром від 2″ до 8″ і пластини для мікроелектроніки діаметром від
2“ до 6” та виготовлення сонячних панелей.
Учасники екскурсії повернулись до університету з новими ідеями, натхненням, гарним настроєм і бажанням вивчати, досліджувати і впроваджувати нові технології.
Студентів супроводжували завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії професор Юрій Хлапонін, доцент Максим Делембовський та аспірантка Мирослава Власенко.
Юрій Хлапонін, завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/zahoplyuyucha-rozpovid-1140x525-1-1024x472.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/rozpovid-pro-vyrobnycztvo-1024x471-1.jpg)
Розповідь про виробництво
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/magiya-vyroshhuvannya-monokrystalu-1024x471-1.jpg)
Магія вирощування монокристалу
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/monokrystal-471x1024-1-e1703229466684.jpg)
Монокристал
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/u-vikonczi-magiya-1024x471-1.jpg)
У віконці магія
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/zahoplyuyucha-rozpovid-1140x525.jpg)
Екскурсія студентів 1 та 2 курсу спеціальностей 125 «Кібербезпека» та 123 «Комп’ютерна інженерія» на унікальне підприємство
20 грудня студенти, які були переможцями Олімпіади ( https://www.knuba.edu.ua/ii-vseukrayinska-olimpiada-suchasni-metody-ta-mehanizmy-zabezpechennya-informaczijnoyi-bezpeky/ ), відвідали унікальне підприємство ТОВ «Пролог Семікор», яке є єдиним в Україні виробником кремнієвих зливків та пластин для мікроелектроніки. ТОВ «Пролог Семікор» є також одним із провідних в України виробників матеріалів, компонентів та обладнання для сонячної енергетики.
На підприємстві студенти побачили виробництво різноманітних монокристалічних кремнієвих зливків, кремнієвих пластини, сонячних модулів і виробів синтетичного корунду. При температурі 1420 градусів Цельсію в спеціальних печах через скляні віконця студенти могли спостерігати магію появи монокристалу…
Студенти побачили на власні очі технологічний процес вирощування зливків кремнію діаметром від 2″ до 8″ і пластини для мікроелектроніки діаметром від
2“ до 6” та виготовлення сонячних панелей.
Учасники екскурсії повернулись до університету з новими ідеями, натхненням, гарним настроєм і бажанням вивчати, досліджувати і впроваджувати нові технології.
Студентів супроводжували завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії професор Юрій Хлапонін, доцент Максим Делембовський та аспірантка Мирослава Власенко.
Юрій Хлапонін, завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/rozpovid-pro-vyrobnycztvo-1024x471.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/magiya-vyroshhuvannya-monokrystalu-1024x471.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/monokrystal-471x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/u-vikonczi-magiya-1024x471.jpg)
Вам також може сподобатись
![Проведення лабораторних робіт на кафедрі теплотехніки](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_03052023_1-500x380.jpeg)
Проведення лабораторних робіт на кафедрі теплотехніки
12 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_17102023_111-500x380.jpg)
Старостат ФІСЕ
19 Жовтня, 2023![Профорієнтаційна зустріч студентів ФІСЕ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/jvv_19042023_1-500x380.jpg)