НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Екскурсія на виробництво меблевої фабрики ELIO для студентів кафедри АПЦБС

13 травня 2024р. відбулася друга екскурсія на виробництво меблевої фабрики ELIO за участі студентів кафедри АПЦБС.
Унікальна екскурсія розкрила для студентів специфіку виробничих процесів виготовлення дизайнерських меблів, дверей, фурнітури, організованих на сучасному рівні оснащення. Отриманий досвід стане незамінним для майбутніх архітекторів в усвідомленні можливостей практичного застосування набутих підчас навчання навичок. Висловлюємо подяку директорові та власнику фабрики Юрію Олександровичу за ретельно підготовану демонстрацію виробництва, гідний приклад патріотично налаштованого підприємця та віру в потенціал молодого покоління.
Окрема подяка доценту каф. АПЦБС Ахаїмовій Анастасії Олександрівні за організацію екскурсії/

Матеріал підготовлено
Старший викладач кафедри АПЦБС