Екскурсія бібліотекою для студентів АКІТ
17 Жовтня, 2023
12 жовтня 2023 року відбулась екскурсія бібліотекою для студентів ФАІТ групи АКІТ-23 під керівництвом куратора Бондарчук Ольги Вячеславівни. Першокурсників ознайомили з матеріалами, які знаходяться в читальному залі, з електронними ресурсами бібліотеки, показали як користуватися каталогами, розповіли та показали відділи обслуговування читачів. Студентів запросили за лаштунки книгосховища і познайомили з архівами.
Щиро дякуємо співробітникам бібліотеки за цікаву екскурсію!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-17_08-40-33-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-17_08-40-20-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-17_08-39-01-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-10-16_09-20-04-718-75x75.jpg)
Попередня
Чемпіонат Києва з боксу серед молоді
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231011_143340-500x380.jpg)
Екскурсія у Бібліотеку КНУБА студентів факультету ГІСУТ
12 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/bezыmyannыj-500x380.jpg)
Відеопривітання від факультету ГІСУТ
24 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_18-59-05-500x380.jpg)