Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Другий день роботи Державної атестаційної комісії

27 червня другий день працювала Державна атестаційна комісія. Сьогодні на її розгляд були представлені не тільки бакалаврські, але і магістерські випускні атестаційні роботи. Захист дипломних проектів відбувався в змішеному форматі: вісім студентів представили свої роботи в аудиторії, а дві студентки – дистанційно, оскільки знаходяться за кордоном за програмою ЕРАЗМУС+ .

Впевнена доповідь випускників, чіткі відповіді на запитання членів комісії принесли задоволення не тільки викладачам кафедри, але і самим студентам.

І відповідний результат захисту – п’ятеро студентів отримали оцінки “відмінно”, і п’ятеро оцінки “добре”. Це свідчить, що студенти отримали гарні знання за час навчання в університеті і зможуть їх використовувати для подальшого навчання та майбутньої роботи.