Новини,  НОВИНИ КНУБА

Кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій вітає Афанасьєву Людмилу Володимирівну з відзначенням державною нагородою

Указом Президента України №338/2024 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» 18 травня 2024 р. за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України в умовах воєнного стану, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм  почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» присвоєно АФАНАСЬЄВІЙ Людмилі Володимирівні — доцентові кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури”.

Людмила Володимирівна Афанасьєва — провідний фахівець в галузі залізобетонних та кам’яних конструкцій, внесла вагомий внесок у розвиток науково-технічного потенціалу нашої країни, зокрема в умовах складного воєнного стану.

Бажаємо Людмилі Володимирівні подальших професійних успіхів, нових звершень, досягнень, підвищення індексу Гірша, нових підручників, монографій, навчальних посібників та невичерпного натхнення у Вашій шляхетній справі.

Колектив кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій КНУБА