Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Доцент кафедри водопостачання та водовідведення пройшла підвищення кваліфікації за програмою «Визначення вартості проєктно-вишукувальних робіт відповідно до законодавства України»

З 07.08-16.09.2024 доцент кафедри водопостачання та водовідведення, Величко Світлана Віталіївна успішно пройшла навчання на програмному комплексі «Кошторис-ПВР», розроблений Computer Logic Group  та отримала сертифікат  підвищення кваліфікації за програмою «Визначення вартості проєктно-вишукувальних робіт відповідно до законодавства України» від Спеціалізованого навчального центру підвищення кваліфікації кошторисників в рамках проєкту «Будуймо майбутнє разом»
 Програма включала 40 годин лекційний, практичних занять за програмою курсу та відео лекції:
  • отримання теоретичних знань і практичних навичок з визначення вартості проєктних робіт, інженерних вишукувань та обстеження в будівництві;
  • вивчення основних правил визначення класу наслідків (відповідальності)
  • складання кошторисної документації на проєктно-вишукувальні роботи, обстеження будівель, АСУ ТП, створення зведеного кошторису, розрахунок договірної ціни та формування актів приймання виконаних робіт із застосуванням програми Будівельні Технології – Кошторис ПВР.
 16.09.2024 р.
доцент. Величко С.В.