![До дня факультету інженерних систем та екології присвячується -Спогади випускниці](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/JVV_30032023_4_1.jpg)
До Дня факультету інженерних систем та екології присвячується – Спогади випускниці
Університет я закінчила 8 років тому. 8!!! Ви читатимете і гадатимете, що це ціла вічність. Проте у дорослому житті чомусь роки йдуть набагато швидше і не так цінуються. Чого не скажеш про роки університету. Ці 5років так насичені подіями, що їх можна прирівняти до 10, а то і 15 життя.
Що ми робили студентами? Як я вже аналізувала пізніше – нічого. Зате скільки відчуттів. По переживанням це може бути бестселер, якщо занотувати все в книжку. В моїй ще був би один особливий розділ – “Студентське самоврядування”. Це найяскравіші спогади з університету. Спочатку КВН, тоді Студ.Рада факультету. Весь час нам було до чого готуватись і що готувати. То Кубок чи інші змагання факультетів, то День СТФ (за мого навчання ФІСЕ мав ще таку назву), то прибирання в парку або саджання дерев. І всюди було весело, бо було з друзями.
Взагалі в моєму житті вибір факультету – це щось доленосне. Я не планувала вчитись на ОПіНС. Моїм бажанням були або дизайн або комп’ютерні науки. І за ЗНО я потрапила всюди, але обрала за якимось покликом. І тепер я і працюю за спеціальністю і все моє оточення друзів та рідних – вихідці з факультету або університету. Та і безліч життєвих подій якимось чином та переплітаються з КНУБА. І це мене дуже гріє.
Я завжди з теплом і ностальгією спостерігаю за сьогоднішніми студентами. Це особливий час, особливий стан, який варто прожити смакуючи кожну хвилину. Нехай то нерозділена любов чи шалені будні в гуртожитку, чи сесія або весняні “пари” в парку Островського (тсс, цього я вам не розказувала). Все це загартовує і наповнює життя. Зрозуміти, що я маю на увазі можна лише пройшовши цей етап.
Тому, якщо ти – абітурієнт, і тебе якимось чином зачепило описане мною – не сумнівайся – тут чекають саме Тебе, саме твоя доля так як і моя пов’язана з ФІСЕ! Отож, до зустрічі в стінах КНУБА!
Випускниця ФІСЕ, інженер з охорони праці Марія Миколаєць
![До дня факультету інженерних систем та екології присвячується -Спогади випускниці](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/JVV_30032023_4_2.png)
![До дня факультету інженерних систем та екології присвячується -Спогади випускниці](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/JVV_30032023_4_3.jpg)
![До дня факультету інженерних систем та екології присвячується -Спогади випускниці](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/JVV_30032023_4_4.jpg)
![Привітання з Днем Факультету!](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/JVV_30032023_3_1-75x75.png)
Привітання з Днем факультету!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/6-7-500x380.jpg)
ФІНАЛ ІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ КИЇВСЬКОЇ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК
16 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_4322-500x380.jpeg)
Зустріч з роботодавцем будівельного ринку
8 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/моя-україна-натюрморт-900х564-1.jpg)