ДФ 30.191 Архітектура та містобудування

Спеціалізована вчена рада ДФ 30.191 створена згідно наказу ректора Київського національного університету будівництва і архітектури № ___ від 12.06.2024 на підставі рішення Вченої ради КНУБА № 22_ від 31.05.2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Мохаммед Сулайман на тему«Особливості архітектури мечетей Лівії (VII ст. – поч. ХХ ст.)» з галузі знань 19 «Архітектура і будівництво» за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування»

Структурний підрозділ – відділ докторантури та аспірантури

електронна пошта: phd.knuba@gmail.com

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: Дату захисту буде повідомлено додатково

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури.

Голова разової спеціалізованої ради:

СЛЄПЦОВ Олег Семенович, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри основ архітектури та архітектурного проєктування Київського національного університету будівництва і архітектури.

Рецензенти:

ТОВБИЧ Валерій Васильович, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри інформаційних технологій в архітектурі Київського національного університету будівництва і архітектури;

ХАРАБОРСЬКА Юлія Олександрівна, кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри теорії архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури.

Опоненти:

КРУПА Міхал, доктор архітектури, професор, професор кафедри формування житлового середовища Краківської політехніки ім. Т. Косцюшко (Польща);

ГНАТЮК Лілія Романівна, кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки.

Науковий керівник:

ІВАШКО Юлія Вадимівна, доктор архітектури, професор, професор кафедри інформаційних технологій в архітектурі Київського національного університет будівництва і архітектури.

Висновок про наукову новизну

Відгук наукового керівника