![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/golovne-foto.png)
День відкритих дверей КНУБА
4 листопада в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся традиційний захід – «День відкритих дверей», який відвідали близько 200 осіб з різних куточків України.
КНУБА – це провідний заклад вищої освіти з підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі «Будівництва і архітектури», вдало поєднує навчальні й наукові традиції та надбання із сучасними та інноваційними технологіями, має понад 100 акредитованих освітніх програм, статус національного, тому 80 % наших студентів навчаються за кошти бюджету України, проекти випускників і викладачів КНУБА реалізовані не лише в Україні, а й по всій планеті.
День відкритих дверей КНУБА офіційно розпочався з виступу ректора – Петра Мусійовича Кулікова, який підкреслив, що навчання в КНУБА – це правильний вибір для вступників, оскільки будівельна галузь відіграє важливу роль в економіці в період відбудови країни, адже вона стає найважливішою умовою збільшення кількості працівників та функціонування суб’єктів господарювання. Про спеціальності та особливості навчання в КНУБА розповіла завідувач відділення доуніверситетської підготовки Тетяна Петруньок. Голова молодіжної наукової ради – Ірина Івахненко презентувала діяльність науково-практичних студентських студій КНУБА, які знаходяться в КНУБА Hub: студія «3-D PRINT», студія радіоелектроніки «БАЗА», студія «БУД. МАТЕРІАЛІВ», студія «CYBER SPORT», арх. студія «ЗОДЧИЙ» та акцентувала, що в університеті сьогодні є багато можливостей для розвитку студентів, а саме – створено студентські хаби та платформи, де студенти можуть займатися наукою, створювати стартапи, працювати в міждисциплінарних проєктах, робити уроки та проводити вільний час. Голова ради студентського самоврядування КНУБА – Джастін Варга розповів про умови проживання та харчування студентів, можливість займатися спортом і відвідувати спортивні гуртки, адже університет має власний центр Олімпійської підготовки; про бібліотеку університету, яка має 9 спеціалізованих зручних читальних залів з відкритим доступом до Wi-Fi; про відпочинок та дозвілля студентів, різноманітні культурно-масові заходи, в яких беруть участь студенти КНУБА. Відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук надав інформацію щодо особливостей вступної кампанії – 2024.
Відвідувачі заходу мали можливість поспілкуватися з деканами та представниками факультетів, які надали корисну та змістовну інформацію про спеціальності та особливості навчання на факультетах. Під час заходу для потенційних вступників викладачами Архітектурного факультету був проведений пробний майстер-клас за розділами творчого конкурсу: рисунок, композиція, живопис, графіка-креслення.
Слідкуйте за актуальною інформацією та новинами університету на офіційному сайті knuba.edu.ua, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та Instagram-сторінці knuba_open.
Вступайте до КНУБА, здобувайте якісну освіту, відбудовуйте Україну!
Завідувач відділення
доуніверситетської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/rektor-04-11-23-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/kravchuk-04-11-23-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/golova-stud-rady.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/yvahnenko-1-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/fayt-04-11-23-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/fyse-04-11-23-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/knu_4_11_231_39-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/knu_4_11_231_46-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/knu_4_11_231_23-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/knu_4_11_231_26-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/knu_4_11_231_5-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/knu_4_11_231_19-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_0307.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_0315.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/bud-fak-04-11-23.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/gysut-04-11-23.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_0338.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_0352.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_14_2023-11-07_12-15-30.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_23_2023-11-07_12-15-30-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_25_2023-11-07_12-09-51-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_22_2023-11-07_12-15-30.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_25_2023-11-07_12-09-51.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_15_2023-11-07_12-15-30.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_18_2023-11-07_12-15-30.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_19_2023-11-07_12-15-30.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_0353.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_1_golovna-1-75x75.jpg)
День відкритих дверей
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_4143-500x380.jpeg)
Участь викладачів будівельного факультету у міжнародній конференції
26 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-7-500x380.png)
В жовтні – листопаді 2023 року викладачі Кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці Стефанович Павло Іванович, Стефанович Іван Станіславович взяли участь у написані колективної монографії «Удосконалення напрямів розвитку України в умовах сучасної світової кон’юнктури» (ISBN 978-617-7886-46-3)
13 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_1-500x380.jpg)