![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-03_16-57-10-1140x685.jpg)
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА АРХІТЕКТУРНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ
1 квітня відбувся День відкритих дверей Київського національного університету будівництва і архітектури. День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти. Захід проходив у прямому ефірі з трансляцією на Youtube. До КНУБА завітали близько 600 осіб з різних регіонів України. Випускників 2023 року та їх батьків хвилюють два основні питання: який заклад вищої освіти України обрати і чи зможуть українські заклади вищої освіти надавати своїм студентам якісну освіту. Незважаючи на останні виклики часу в Київському національному університету будівництва і архітектури створені всі умови для якісного навчання як в очній так і дистанційній формі.
Усі іногородні студенти за їх бажанням забезпечуються гуртожитком. До складу студмістечка входить 8 гуртожитків на 3500 мешканців. У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати. Студенти мають можливість займатися спортом і відвідувати спортивні гуртки, адже університет має власний стадіон, плавальний басейн, тренажерні зали. В університеті є власна система харчування – їдальня, 6 кафе, піцерія, пекарня та доставка готової продукції та напівфабрикатів.
Окрім навчальної та наукової роботи, участі в національних та міжнародних програмах, студенти мають цікаве та різноманітне дозвілля. В університеті проводиться багато різнопланових соціальних, громадських, спортивних та культурно-масових заходів, в яких приймають участь студенти КНУБА.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_42-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_264.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_44.jpg)
Представники факультетів – декани, завідувачі кафедр, доценти, професори розповідали про особливості навчання на факультетах, про спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців, про професії, які матимуть студенти після навчання.
Фахівці підготовчих курсів, експерти з проведення НМТ та працівники приймальної комісії надали повну інформацію абітурієнтам та їх батькам про особливості проведення НМТ-2023, навчання на підготовчих курсах, роз`яснення щодо умов вступу до КНУБА у 2023 році та створення електронних кабінетів вступників.
Вступників та їх батьків ознайомили із навчальним процесом та науково-дослідною діяльністю КНУБА. Було проведено чотири майстер класу з вступних іспитів. Іспит з нарисної геометрії та іспит з малюнку було проведено викладачами профільних кафедр. Іспит з композиції та клаузури провела представник кафедри теорії архітектури. Загалом у майстер-класах прийняли участь біля 100 абітурієнтів.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-03_16-56-50-e1680532422737-1024x697.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Кну_1_04_267.jpg)
Усіх охочих абітурієнтів та їх батьків, які не змогли відвідати захід з будь-яких причин, КНУБА запрошує на наступну зустріч, що планується за місяць. Також є індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії, які проводяться двічі на місяць.
Переглянути День відкритих дверей КНУБА можна в Youtube на офіційному каналі KNUBA VIDEO.
Слідкуйте за актуальною інформацією та новинами університету на офіційному сайті knuba.edu.ua, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та Instagram сторінці knuba_open.
Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок
.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/бокс-2-75x75.jpg)
Чемпіонат Києва з боксу серед студентів
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/anopko-i-kaverin-500x380.jpg)
Профорієнтаційна робота кафедри будівельних матеріалів (КВПУБА та КЛБКГ)
13 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-25_15-29-28-500x380.jpg)
25 травня 2023 року кафедра технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці ФІСЕ прийняла участь в ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ
26 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-500x380.jpg)