![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/981303176170ea772cb11c4af81adf2a_xl-1.jpg)
День пам’яті Героїв Крут
29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Як пам’ятаєте з історії, 29 січня 1918 року на залізничній станції біля села Крути, яка розташовувалася на 130-му кілометрі в північно-східному напрямку від Києва, відбулося збройне зіткнення. Невеликий загін (всього 600 людей) з боку юної Української Народної Республіки проти Червоної армії Радянської Росії, яка значно перевищувала своїх вимушених супротивників і кількістю, і бойовим потенціалом, і досвідом. Результат бою неважко передбачити… Світла пам’ять Героям Крут. Борці за свободу України назавжди залишаться в нашій пам’яті як День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії та любові до своєї вітчизни. День пам’яті Героїв Крут!
Слава Україні! Героям слава!
Інформаційний відділ
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/grant-75x75.png)
Грант: Керівництво до дії
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/3008314-500x380.jpeg)
Вітаємо!
23 Лютого, 2024![Кафедра теплотехніки звітує](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_28062023_1-500x380.jpeg)
Кафедра теплотехніки звітує
3 Липня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-07_15-09-44-500x380.jpg)