![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-15_08-06-54-515.jpg)
Делегація КНУБА бере участь у Міжнародному Форумі Rebuild Ukraine
Розпочався візит ректора нашого університету Петра Кулікова та проректора з міжнародних зв’язків Олени Бондар до Варшави (Польща) для участі в Міжнародному Форумі Rebuild Ukraine.
Форум передбачає насичену програму, а також проведення низки запланованих зустрічей із нашими Міжнародними партнерами.
Перша така зустріч, яку влаштувала Торгова-промислова палата Італії в Україні, вже відбулася вчора. На даній зустрічі були представники міжнародних фондів, бізнес-еліт Італії, амбасада та координати розвитку італійсько-української співпраці. На даному заході з промовою-зверненням до італійської спільно виступив наш ректор, який представив не тільки наш університет, але й всю освітньо-професійну спільноту України.
Візит продовжується, попереду ще багато цікавих зустрічей!
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-15_08-06-11-071.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-15_08-06-22-081-987x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-15_08-06-31-077-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-15_08-06-38-734-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-15_08-06-49-571-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-15_08-06-57-730-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-15_08-07-08-598-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-15_08-07-21-962-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Роман-мозаїка-1-75x75.jpg)
<strong>До річниці війни</strong>
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_4553-500x380.jpeg)
Викладачі будівельного факультету на міжнародній конференції
19 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/screenshot_18-500x380.jpg)
Відбувся заключний круглий стіл з нагоди 20-річчю УСК-2000
21 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/c673ad81-ea6a-4267-9f00-2b8634789973-500x317.jpg)