НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Дарчі видання від КНУБА  Хмельницькому національному університету

Завідувач кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування Київського національного університету будівництва і архітектури, президент Української академії архітектури, Народний архітектор України, доктор архітектури, професор, лауреат Державної премії України в галузі архітектури Слєпцов Олег Семенович подарував фонду наукової бібліотеки Хмельницького національного університету нові видання. Передав подарунки

завідувач кафедри Архітектури та містобудування Хмельницького національного університету, кандидат архітектури Негай Георгій Андрійович.

Серед подарованих видань корисні для студентів, аспірантів і викладачів ХНУ книги професора О.С.Слєпцова: «Гобелени: Києве мій», «Архітектура цивільних будівель. Індустріалізація», «Архітектура сучасної школи. Гімназія новітніх біотехнологій», «Архітектурне проектування і реконструкція православних храмів», а також Збірник наукових праць «Архітектурний вісник КНУБА».

За матеріалами Наукової бібліотеки Хмельницького національного університету