БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ У ВСТУПНІЙ КАМПАНІЇ 2022 РОКУ

Викладачі кафедри будівельних матеріалів будівельно-технологічного факультету вирішили прийняти активну участь в заходах піарної частини вступної кампанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Instagram), що має 3 етапи. Наразі розпочався перший підготовчий піар-етап у соціальних мережах на передодні вступної кампанії – серія тематичних банерів – “КНУБА ДЯКУЄ …”: на слайдах висловлюється подяка воїнам ЗСУ, бійцям ТРО, медичним працівникам, рятівникам ДСНС, волонтерам, працівникам критичної інфраструктури, керівництву країни та дипломатам, нацполіції, нацгвардії, українським і світовим ЗМІ тощо.

Викладачі кафедри приймають активну участь у допомозі збройним силам України. Були зібрані кошти та необхідні речі для військових. Хлопці з військової частини 7296 до складу якої входить наш 130 батальйон ТРО Солом’янського району з перших днів війни стояли на захисті столиці і району, а зараз виконують бойове завдання з оборони та звільнення від російських окупантів міста Харкова і Харківської області. У травні розпочалася друга серія тематичних банерів – “ВІДБУДУЄМО …”: на слайдах наведені цивільні, громадські, промислові, архітектурні тощо об’єкти до/після вторгнення.

Маріуполь — місто-герой України! Розташоване місто в Донецькій області на березі Азовського моря, у гирлі річки Кальміусу. У 2021 році населення складало — 431 859 мешканців. 6 березня 2022 року Указом Президента України з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України місту присвоєно почесну відзнаку «Місто-герой України». З 1 березня 2022 року місто перебуває у блокаді російських окупаційних військ. Російські війська застосували тактику облоги з блокуванням доставки гуманітарної допомоги жителям міста. Також за інформацією від міськради, окупанти незаконно перевозили жителів Маріуполя на територію Росії та ОРДЛО. З огляду на розміри міста, катастрофічні руйнування, тривалість блокади та жорсткий спротив, жертвами окупантів стали десятки тисяч цивільних маріупольців.
МАРІУПОЛЬ — ЦЕ УКРАЇНА! Відбудуємо разом!

Ірпíнь – місто – герой України! Розташоване в передмісті Києва на річці Ірпінь. Своєю появою м. Ірпінь зобов’язане будівництву залізної дороги Київ-Ковель, яке розпочалося у 1899 році. Навколо дороги, неподалік Києва, працівники залізниці засновують дачні селища Ірпінь, Буча та Ворзель.
У 1956 році селищу Ірпінь надається статус міста районного підпорядкування у складі Києво-Святошинського району.
Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 30 грудня 1962 року Ірпеню надається статус міста обласного підпорядкування, до нього включені селища міського типу Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське. Таким чином, в середині 60-х років завершується формування сучасної території Ірпінського регіону.
Ірпінь називають Українським Парнасом тому, що колись тут проживала рекордна кількість письменників і поетів. Свого часу до Ірпеня приїжджали Леся Українка, Панас Мирний, Іван Карпенко-Карий, Микола Булгаков, Костянтин Паустовський, Олександр Твардовський, Корній Чуковський, Борис Пастернак.
В Ірпені, на колишній дачі київського фабриканта Чоколова, в 1936 р. створено Будинок творчості Спілки письменників України. Тут жили й творили Олександр Довженко, Остап Вишня, Павло Тичина, Микола Бажан, Михайло Стельмах і багато-багато інших. В Ірпені народився і зростав відомий дитячий письменник Микола Носов, автор казки-трилогії про неймовірні пригоди Незнайка.
Саме в Ірпені побудовано найбільший в Україні парк дерев’яних скульптур. Більше того, у 2016 році Ірпінь потрапив до Національного реєстру рекордів України за кількість реконструйованих та збудованих за два роки (2014-2016) парків і скверів.
Найстарішій (Свято-Троїцькій) церкві Ірпеня більше 100 років. Її було збудовано на кошти місцевих благодійників і освячено у 1915 році. В Ірпені знаходиться цілюще джерело “Криничка”. Ще на початку ХХ сторіччя до неї приїжджали люди з усієї країни, щоби зцілитися, випивши ірпінської води.
Місто Ірпінь – земля дивовижна, своєрідна і прекрасна. Кожному, хто побував тут на відпочинку, гостював чи приїздив у службових справах, – цей край залишиться у спогадах, мов чарівна оаза, рідкісна навіть для України.
27 лютого 2022 року розпочались воєнні дії на території міста. Майже місяць російські війська контролювали більшу частину міста. Місцеві ховалися у підвалах без світла та їжі, вибиралися з Ірпеня під обстрілам.
За даними міської влади, в Ірпені зруйновано 50% будівель. Під час окупації у місті залишалося чотири тисячі мешканців. Скільки саме загинуло людей – невідомо. 25 березня 2022 р. президент України Володимир Зеленський надав Ірпеню звання міста-героя. Нескорене місто України – Ірпінь! Відбудуємо разом!
У липні розпочнеться третя серія тематичних банерів – “ВСТУПАЙ, НАВЧАЙСЯ, ВІДБУДОВУЙ…”: на слайдах буде розміщена реклама спеціальностей будівельно-технологічного факультету, за якими наш університет пропонує здобувати вищу освіту. Через складність проведення в цьому році профорієнтаційних зустрічей в школах та коледжах, на засіданні кафедри було вирішено активізувати профорієнтаційну роботу в онлайн форматі. Проводити активно рекламну-агітаційну роботу у навчальних закладах м.Києва та інших населених пунктах України (домовлятися про проведення профорієнтаційних бесід, ДВД тощо). Активно поширювати / дублювати / виставляти інформацію про КНУБА, факультети, спеціальності у соціальних мережах. Аналізуючи звіти викладачів з профорієнтаційної роботи, можна зробити висновок, що є певні досягнення: збільшилася кількість підписчиків КНУБА серед викладачів кафедри, розширився список закладів в які надсилається рекламна інформація про університет та факультет, оновлені презентації будівельно-технологічного факультета та спеціальностей. На хорошому рівні проведений день відкритих дверей КНУБА весна 2022 року. Дізнатися більш детально про кожну спеціальність, особливості вступу, специфіку навчання, можливості закордонних стажувань, програми подвійних дипломів, перспективи працевлаштування можете на офіційному сайті університету: knuba.edu.ua.

Доцент кафедри будівельних матеріалів к.т.н. Дмитро Анопко

Translate »
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram