![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Благодійний_дизайн-проєкт.jpg)
Благодійний дизайн-проєкт для міської лікарні
5 Жовтня, 2022
“Науково-освітній центр проєктування та дослідження будівель із близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА” за особистої підтримки ректора Петра Кулікова розробив благодійний дизайн-проєкт відділення для Київської міської клінічної лікарні.
Координатори проєкту від КНУБА: професор кафедри управління проєктами Олена Бондар та завідувач кафедри архітектурних конструкцій професор Віталій Плоский.
Головний архітектор проєкту – доцент Олексій Ященко. Координатор від Київської міської клінічної лікарні – заступник головного лікаря з господарських питань Андрій Мічуда.
Проєкт виконано на замовлення міської клінічної лікарні.
Олексій Ященко, доцент кафедри ОААП
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_0222-75x75.jpeg)
Попередня
Конференція студентів КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/20240624_121956-500x380.jpg)
Розпочався захист кваліфікаційних робіт на БТФ
25 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-25_16-44-34-165.jpg)
Завершився Чемпіонат України з боксу серед студентів
25 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_17102023_11-500x380.jpg)