![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-27_18-49-45-1140x855.jpg)
Банно-пральний комплекс для збройних сил України
Спільний проект КНУБА, депутата Київради Юрія Тихоновича та Благодійного фонду «Український вектор» на підтримку українських військових вже на фінальній стадії. Це – мобільний банно-пральний комплекс. Найближчим часом він поїде на лінію фронту. Ідея створення даного комплексу виникла одразу ж після запиту наших військових про необхідність у засобах гігієни.
Небайдужі представники КНУБА на чолі з ректором Петром Куліковим, депутатом Киїївради Юрієм Тихоновичем та представники благодійного фонду «Український вектор» переобладнали вантажівку для потреб військовослужбовців. Проведені роботи з утеплення контейнера, встановлений титан з можливістю твердопаливного та електричного підігріву води, 2 баки, які вміщують по 1000 літрів води, дві пральні та дві сушильні машини і 4 душових місця. Даний комплекс також оснащений електропроводкою з можливістю під’єднання до штатної електромережі або генератора.
Зручний і практичний банно-пральний комплекс буде виконувати свої задачі на бахмутському напрямку. Він включає можливість попрати та висушити речі, а також прийняти душ для військових. Одночасно може обслуговувати 4-х людей.
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-27_18-51-01.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-27_18-50-54.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/615d6e0a8de2b-75x75.png)
28 липня – День української державності
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/5aace417-3a83-43d1-a9fb-c7a1b3b07420-75x75.jpeg)
День дружби
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/image0-3-500x380.jpeg)
Кафедра Фізичного виховання і спорту КНУБА провела Міжнародну науково-практичну конференцію «Прикладне значення фізичної і військової підготовки у майбутній професії»
23 Грудня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_0021-500x380.jpg)
День української писемності та мови в КНУБА
29 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-26_08-43-19-500x380.jpg)