![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-22_09-10-31-1140x855.jpg)
Успішно завершений 1,5 річний мистецько-науковий проект про війну в Україні у співпраці КНУБА, 28 бригади імені Лицарів Зимового Походу і польських університетів.
Завершено масштабний українсько – польський проект про війну в Україні, який розпочався в березні 2022 року. Він по-своєму унікальний, бо розпочався на початку війни у співпраці науковців КНУБА з польськими колегами Лодзького університету, Лодзької Політехніки, Лодзької Академії Мистецтв, Краківської Політехніки і Познаньської Полтехніки та начальником прес-служби 28 бригади імені Лицарів Зимового Походу капітаном Сергієм Белінським і його бригадою.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-22_09-10-54-1024x768.jpg)
Проект, який розпочався як допомога наукової еліти фронту поступово розвинувся також в науковому, мистецькому і навіть літературному напрямках, в краківському видавництві “impuls” видано повісті про війну авторів Сергія Белінського і Юлії Івашко.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-22_09-10-47-768x576.jpg)
За 1,5 роки зроблено 10 фотовиставок Сергія Белінського, видано 2 каталоги, проведено 3 конференції, зроблено 3 документальні короткометражні фільми. Завершальним акордом проекту стало видання в Лодзькому університеті монографії Юлії Івашко, Анети Павловської і Олександра Івашко про творчість Сергія Белінського.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-22_09-10-41-768x1024.jpg)
В рамах проекту було прочитано кілька циклів лекцій для студентів Лодзького університету, Лодзької політехніки і Краківської політехніки, проект був висвітлений в медіа Лодзі і Познані, проведені презентації книг, про нього написана стаття в “Токіосінбун” з фотографіями Сергія Белінського.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-22_09-10-51-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/6-3-75x75.jpg)
КНУБА - успішне майбутнє студентів!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-03_11-02-08-500x380.jpg)
Кафедра технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Київського національного університету будівництва і архітектури стала переможцем грантового конкурсу «Сприяння прикладній освіті майбутніх фахівців в сфері сталого розвитку та екобезпеки»
3 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/кафедра-физфиховання-500x380.jpg)
Кафедрі фізичного виховання і спорту – 75 років
31 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-12_11-02-20-500x380.jpg)