Новини,  НОВИНИ КНУБА

Архітектурний факультет проводить пробний іспит (фахове випробування) для навчання за магістерськими програмами в режимі online

Архітектурний факультет Київського національного університету будівництва і архітектури проводить пробний іспит (фахове випробування) для навчання за магістерськими програмами в режимі online:

Спеціальність 191 – «Архітектура та Містобудування»

• Архітектура будівель і споруд
  • Містобудування
  • Дизайн архітектурного середовища

Спеціальність 022 – «Дизайн»

• Середовищний і промисловий дизайн

Спеціальність 023 – «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

• Художньо-декоративне оздоблення інтер’єру

Фахове випробування проводиться у вигляді клаузури за завданням яке буде розміщене на сайті архітектурного факультету КНУБА за посиланням: https://www.knuba.edu.ua/zavdannya-na-probnyy-ispyt-dlya-vstupu-v-magistraturu-za-speczialnostyamy-191-022-023/

Фото готових робіт у форматі   PDF чи JPD  (об’єм файлу до 20мб) надсилаються на адресу: іanovytskyi.iel@knuba.edu.ua

Роботи приймаються до 25.05.2024 включно.

Роботи будуть перевірені комісією та оцінені. Оцінки    будуть надіслані на електронну пошту учасників до 01.06.2024.

З програмами фахових випробувань можна ознайомитися на сайті приймальної комісії КНУБА.

Запрошуються студенти, що навчаються за програмою «бакалавр» у закладах вищої освіти України за спеціальностями:

191, 022, 023 та на суміжних спеціальностях а також бакалаври – випускники попередніх років.

Пропонуємо переглянути навчальний майстер-клас з виконання вступної клаузури за посиланням: