
Архітектурний факультет КНУБА проводить конкурс із композиції: додатковий шанс випробувати себе перед вступом
Архітектурний факультет проводить серед майбутніх вступників уже традиційний конкурс із композиції, участь у якому стане не зайвим приводом перевірити себе, покращити у процесі роботи свої вміння, підвищити готовність до творчого випробування і тим посилити власну конкурентоспроможність. А переможцям варто буде вказати про цей факт у мотиваційних листах при вступі, що може стати додатковою перевагою.
Цього року перед конкурсантами стоїть завдання представити графічну композицію на тему «Лабіринт майбутнього», створену з геометричних тіл: паралелепіпедів, призм, кубів, півсфер, конусів, циліндрів, пірамід тощо. Динамічність чи статичність композиції – на вибір – має підсилюватись кольором.
Вимоги до оформлення конкурсної роботи:
- зображення мають бути виконані в аксонометрії на аркуші формату А3;
- на аркуші потрібно вказати: прізвище, ім’я та по батькові автора, місце проживання (назву населеного пункту);
- роботу потрібно сфотографувати або відсканувати;
- у назві файлу також вкажіть: прізвище, ім’я та по батькові автора, місце проживання (назву населеного пункту);
- файл із фото- або скан-копією роботи надішліть на електронну адресу: arch.urban.knuba@gmail.com (у темі вказати: «Конкурс з композиції»).
Кінцевий термін подачі робіт: 24 квітня 2025 року. Роботи, надіслані пізніше, вже не розглядатимуться. Детальніше про конкурс – тут.
Результати конкурсу будуть оприлюднені на цій сторінці, про що ми неодмінно повідомимо додатково в новинах на вебсайті і в соцмережах. Лайкніть нас, щоб нічого не пропустити.