НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

АРХІТЕКТУРНА ШКОЛА КНУБА НА КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ВОРКШОПІ REA-2024, ТУЛУЗА-ГРЮЇССАН

Викладачі та студенти архітектурного факультету КНУБА – Нелля ЛЕЩЕНКО, доктор архітектури, професор кафедри інформаційних технологій в архітектурі; Ганна ДОРОХІНА, кандидат архітектури, доцент кафедри теорії архітектури і архітектурного проєктування; Ангеліна БУСЕЛ, студентка магістратури кафедри ІТА та Марина ШИРОКОБОКОВА, студентка магістратури кафедри ТАіАП, презентували архітектурну школу нашого університету на міжнародній конференції та воркшопі REA-24, що відбулися 22-27 квітня у Франції, в Тулузі та Грюїссані.
REA – це міжнародна мережа архітектурних шкіл, заснована в 1991 році, яка об’єднує близько двадцяти університетів Франції та Центральної і Східної Європи. Її цілі полягають у розширенні та збагаченні наукової, технічної та культурної співпраці між цими країнами навколо питань архітектури та регіонального планування.
Наш університет на цьому форумі був представлений вперше. А наукові та проєктні внески нашої команди в його цьогорічну тему: «FLUCTUATIONS. LES TERRITOIRES DE L’EAU», присвячену стратегіям розвитку міських прибережних територій з урахуванням ризиків коливань рівня води, здобули високої оцінки жюрі – науковців і архітекторів з Тулузи, Бордо, Лодзі, Кракова, Будапешту, Єревану, Одеси і Дніпра та представників міської влади міста Грюїссан. Проєкти за участі наших студентів, Ангеліни БУСЕЛ та Марини ШИРОКОБОКОВОЇ, були визначені як найкращі.