НАВЧАННЯ В МЕРЕЖЕВІЙ АКАДЕМІЇ CISCO

Розкриття кіберзлочинності, кібершпигунства та інших загроз цілісності мереж – це захоплююча нова область, яка охоплює всі галузі. Нещодавно старший викладач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії Рудніцька Олена отримала право готувати Аналітиків кібербезпеки (CCNA Cybersecurity Operations) в рамках мережевої академії Cisco, яка вже декілька років функціонує у КНУБА. Це відкриває можливість нашим студентам отримувати найактуальніші знання з кібербезпеки та мереж, а також підготуватися до промислової сертифікації від компанії Cisco яка високо цінується роботодавцями. Cтуденти та викладачі КНУБА з задоволенням регулярно відвідують цікаві події від лідерів ринку. Цього разу студент спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Павло Демянчук отримав від компанії Cisco подарунки за активну участь у форумі #CiscoCyber19. Приємно відвідувати класні події і отримувати класні подарунки.