![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_125906_863-3.jpg)
Даруємо свято дітям
27 грудня в рамках благодійної акції «Подаруй дитині радість» до Дня Святого Миколая та Новорічних свят студенти факультету автоматизації і інформаційних технологій Київського національного університету будівництва і архітектури завітали до дитячого відділення Київського міського клінічного онкологічного центру. Залишаючи частинку свого тепла, надії, віри в дива, студенти вітали діток із новорічними святами, даруючи кожній дитині закладу вітальні листівки з Новим Роком та Різдвом Христовим від Ректора Петра Кулікова, канцелярію, дитячу літературу, іграшки, розвиваючі й настільні ігри, набори для творчості та солодощі.
Дякуємо факультету автоматизації і інформаційних технологій, що організовують та проводять такі благодійні акції, зігрівають теплом і любов’ю кожне дитяче сердечко, дарять позитивні емоції, посмішки та світлі промінчики надії для діток.
Оксана Бєлозьорова
Завідуюча відділу
з організації виховної роботи
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_125856_890-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_125534_160-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_125534_644-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_125837_567-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_130616_277-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_130616_940-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_130623_378-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-5705e6ae578c12f2fa81f559d3df7e11-V-472x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-c0dd10418837902188098e3ed68b8e1a-V-472x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-d7c9ae9acd1c872d8b7f888ec2ed735f-V-472x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-e18324e3f57e717210722c9a11062af3-V-75x75.jpg)
Новорічні дива для малюків
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/3-4-75x75.png)
З рубрики «Наукові школи КНУБА»
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/uvaga_news-500x380.jpg)
Запрошення на конференцію
22 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-17_16-38-34-500x380.jpg)
Профорієнтаційна екскурсія майбутніх здобувачів факультету автоматизації і інформаційних технологій
18 Листопада, 2023![Вітаємо випускників ФІСЕ!](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/jvv_30062023_1.jpg)