![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/ERASMUS.jpg)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – МІЖНАРОДНЕ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ СТАЖУВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ГРАДЕЦЬ-КРАЛОВЕ (ЧЕХІЯ) В РАМКАХ ПРОГРАМИ ERASMUS+ (2022)
Старший викладач кафедри дизайну КНУБА Артеменко Ганна Олександрівна успішно завершила науково-педагогічне стажування на кафедрі образотворчої культури та текстильної творчості Педагогічного факультету Університету Градець-Кралове (Чехія), яке проводилось з 12 жовтня по 10 грудня 2022 року в рамках програми ERASMUS+.
Педагогічний факультет є найстарішою частиною Університету Градець-Кралове. Особливістю навчання є вільна комбінація педагогічних спеціальностей. Місія факультету полягає в тому, щоб навчати як викладачів, так і інших фахівців у галузі гуманітарних наук, освіти, соціального, технічного, фізичного виховання та мистецтва. Найбільше відділення вузу пропонує 24 програми бакалаврату, 34 — магістратури та лише одну «докторську» — інформаційні та комунікаційні технології в освіті.
Ганна Олександрівна приєдналася до викладання на кафедрі образотворчої культури та текстильної творчості Педагогічного факультету Університету Градець-Кралове (Чехія): запропонувала свої навички та знання чеським та іноземним студентам з предметів «Вечірнє малювання», «Технологія живопису» та «Курс рисунка та живопису». Під час перебування вона також організувала кілька виставок своїх робіт (https://www.uhk.cz/cs/pedagogicka-fakulta/pdf/pracoviste-fakulty/katedra-vytvarne-kultury-a-textilni-tvorby/novinky-a-udalosti/vstan-a-jdi).
Студенти оцінили унікальну можливість спілкування з живописцем, яка познайомила їх з іконописом в історичному ракурсі та поділилася власним досвідом.
Більш детально за посиланням – https://www.uhk.cz/cs/pedagogicka-fakulta/pdf/aktualne/malirka-hanna-artemenko-na-katedre-vytvarne-kultury-a-textilni-tvorby
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-14_20-06-32-769x1024.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230915_141358451.mp_-500x380.jpg)
Студенти КНУБА взяли участь у виїзному занятті-екскурсії на підприємство
20 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/2024-06-28_mag_ita_knuba_-500x380.jpg)
2024 Магістр – КНУБА – кафедра Інформаційних Технологій в Архітектурі
30 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-25_10-08-54-500x380.jpg)