![взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_16122022_Argat_5_1.jpg)
Представники кафедри водопостачання та водовідведення ФІСЕ професор О.В. Кравченко та доцент Т.В. Аргатенко взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє»
Представники кафедри водопостачання та водовідведення ФІСЕ професор О.В. Кравченко та доцент Т.В. Аргатенко взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ “Миргородкурорт”, м. Миргород.
Доцент Аргатенко Тетяна Вікторівна представила доповідь «Сучасна підготовка фахівців у галузі водопостачання та водовідведення», в який презентувала освітні та наукові можливості факультету інженерних систем та екології КНУБА.
Бізнес-лекцію «Сучасні інформаційні технології для об’єднаних територіальних громад» провів професор кафедри водопостачання та водовідведення КНУБА Кравченко Олександр Валерійович.
В результаті проведених перемовин укладено договір про наукове співробітництво між Київським національним університетом будівництва і архітектури та асоціацією “Міжнародні водні інновації”, який дозволить налагодити наукові контакти та взаємовигідне співробітництво між установами. Договір також передбачає залучення асоціації до організації навчальної та виробничої практик у здобувачів вищої освіти КНУБА, що навчаються за ОП «Водопостачання та водовідведення».
![взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_16122022_Argat_5_2.jpg)
![участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_16122022_Argat_5_4.jpg)
![взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_16122022_Argat_5_3.jpg)
![участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_16122022_Argat_5_5.jpg)
К.т.н, доцент каф. “Водопостачання та водовідведення” Аргатенко Т.В.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Screenshot-75x75.png)
ХХІ Профорієнтаційна екскурсія в КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/01-4-500x380.jpg)
ЗАХИСТ АТЕСТАЦІЙНИХ ВИПУСКНИХ РОБІТ НА ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА СПЕЦІАЛЬНОСТІ 193 “ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ” ОСВІТНЯ ПРОГРАМА “ЗАМЛЕУСТРІЙ ТА КАДАСТР”
20 Червня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-28_14-46-51-500x380.jpg)
Зустріч із скульптором Анатолієм Кущем
28 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/bmzk5r-c323x240x50px50p-up-f7d18d3cfcbc925a5a52a77e58fbad0e-500x380.jpg)