Таку назву має виставка, яку відвідали викладачі кафедри мовної підготовки й комунікації разом зі студентами. Виставка проводиться в Національному центрі “Український Дім” і присвячена 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди. До речі, у побуті Григорій Сковорода розмовляв українською мовою. Він говорив так не лише з огляду на свою любов до рідної мови, але й тому, що цією мовою розмовляла тоді переважна більшість слобожан. Проте свої твори за старою традицією Григорій Сковорода писав або латиною, або прикметною для українського літературного бароко барвистою мовною “сумішкою” (lingua mixta)