![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_8.png)
КОНКУРС ПІД ЧАС ЗАГРОЗИ ЕПІДЕМІЇ
Шановні абітурієнти!
У зв’язку з розпорядженням Кабінету Міністрів України про заходи, які необхідно прийняти через загрозу епідемії короновірусної інфекції, кафедра нарисної геометрії та інженерної графіки КНУБА інформує про неможливість проведення пробного творчого конкурсу з Графіки-креслення 2020 у загально прийнятому форматі, а саме очно.
Ми розуміємо на скільки це важливо для Вас, і що Вам необхідна перевірка знань, отриманих раніше. Абітурієнтам важко самостійно опановувати графічний матеріал в умовах карантину. Отже, ми намагаємося працювати разом з Вами і допомагати вам творити, працювати та втілювати свої мрії дистанційно.
Запрошуємо Вас прийняти участь у творчому конкурсу з Графіки-креслення, який пропонуємо провести заочно. Для виконання графічної роботи пропонуємо обрати будь-які два варіанта із представлених десяти. Роботи можна буде передати на кафедру нарисної геометрії та інженерної графіки КНУБА одразу ж після завершення карантину для перевірки та визначення переможців.
Бажаємо успіхів і міцного здоров’я!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221012_163142-1-75x75.jpg)
Тиждень розвитку архітектури в Штутгарті
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Блог-посты-для-саи〓та-КНУБА-3-1.jpg)
1 квітня – День відкритих дверей КНУБА
28 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-golovna-500x380.jpg)
Наукова зустріч студентів КНУБА в дискусійному клубі кафедри політичних наук і права
15 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_5325953575723059837_x.jpg)