ГАРАНТ ОНП

Доктор технічних наук, професор кафедри інформаціїних технологій. У 1994 році закінчив Харківський державний технічний університет радіоелектроніки за освітньою програмою системна інженерія.
Розпочав свою наукову діяльність в 2013 році на кафедрі управління проектами в КНУБА, де був доцентом до 2022 року . З 2023 року почав процювати на кафедрі інформаційних технологій професором.
 Науковими інтересами є: управління проектами, Smart Grid.

+38(095) 886-98-43

Наукові публікації за роками

Завідувач кафедри інформаційних технологій, доцент, кандидат технічних наук за спеціальністю 05.13.06 «Інформаційні технології», член-кореспондент Академії будівництва України, лауреат премії Академії будівництва України імені академіка М. С. Буднікова (2023 р.), експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальностями 121, 122, 126.

У 1995 р. закінчила Київський державний технічний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «Комп’ютеризовані системи обробки інформації та управління» та здобула кваліфікацію «інженер-системотехнік», диплом з відзнакою спеціаліста КН № 900756. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Моделі, методи та інформаційна технологія побудови поверхні території під забудову» у спеціалізованій раді Д 26.056.01 Київського національного університету будівництва і архітектури, науковий керівник – д.т.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України Міхайленко Віктор Мефодійович, завідувач кафедри інформаційних технологій проектування та прикладної математики КНУБА. У грудні 2020 р. вступила до докторантури Київського національного університету будівництва і архітектури за спеціальністю 126 – «Інформаційні системи та технології», науковий консультант –Міхайленко В.М.
Диплом кандидата технічних наук № 051400 від «05» березня 2019 р. за спеціальністю 05.13.06 – «Інформаційні технології».
Атестат доцента кафедри інформаційних технологій № 003535 від «16» грудня 2019 р.
Науково-педагогічний стаж – 10 років.
Виробничо-професійний стаж за спеціальністю – 15 років.
Автор понад 80 опублікованих наукових та методичних праць, має 21 наукову працю, проіндексовану в базі SCOPUS та 3 праці в WoS, індекс Гірша – 8.

iust511@ukr.net

кімната 367

Акти, сертифікати

Бородавка Євгеній Володимирович

доктор технічних наук, доцент, професор кафедри інформаційних технологій. Закінчив КНУБА в 2003 р., спеціальність „Інформаційні технології проектування”, кваліфікація „Магістр комп`ютерних наук”. Отримав диплом з відзнакою та занесенням до книги пошани університету. Працює в КНУБА з 2005 р. Автор 1 патента, 2 самовчителів, 1 підручника, 7 методичних та 40 наукових праць.

(044) 241-54-02, кімната 366в

1. Терентьєв О.О. «Інтелектуальні інформаційні системи і технології діагностики технічного стану будівель» // Навчальний посібник / О.О. Терентьєв, І.В. Русан, Є.В. Бородавка, Є.В. Горбатюк, К.І. Київська / К.: Компрінт, 2019. – 121 с. ISBN 978-966-929-895-9.
  2. Yevgeniy Borodavka. The Hardware Adapted Ray Tracing Algorithm [Текст] / Yevgeniy Borodavka, Oleksandr Lisovyi, Dmytro Deineka // International Journal of Computer Science and Telecommunications. – 2016. Vol. 7, Issue 4. – pp. 1–7. (Google Scolar)
  3. Svitlana Tsiutsiura. Building Lifecycle Modeling [Текст] / Svitlana Tsiutsiura , Yevhenii Borodavka // International Journal of Science and Research. – 2017. – Vol.6, Issue 9. – pp. 1625–1628. (Index Copernicus)
  4. Svitlana Tsiutsiura. Implementation of Data Structure for Digital Representation of Building Model [Текст] / Svitlana Tsiutsiura , Yevhenii Borodavka, Vladyslav Kvasnevskyi // International Journal of Computer Science and Telecommunications. – 2017. Vol. 8, Issue6. – pp. 1–3. (Google Scolar)
  5. Квасневський В.М. Інформаційна бібліотека уніфікації будівельних конструкцій / В.М. Квасневський, Є.В.Бородавка // The Scientific Heritage.  – 2018. -Vol. 24, р. 56-62.

доктор технічних наук, доцент, професор кафедри інформаційних технологій. Закінчила КНУБА у 2001 р., спеціальність «Комп’ютерні системи проектування», кваліфікація «інженер-системотехнік ». Працює в КНУБА з 2001 р. Автор понад 120 друкованих наукових та науково-методичних праць, у тому числі 4 навчальні посібники з грифом Міністерства освіти і науки України, 2 монографії, 34 статті у фахових виданнях України, 20 публікацій, зареєстрованих у наукометричній базі Scopus (h-індекс – 13)

biloshchytska.sv@knuba.edu.ua

кімната 367

Акти, сертефікати
Підвищення кваліфікації

кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій. Закінчив з відзнакою Вінницький національний технічний університет за спеціальностями: «Системи управління та автоматики» (2007 рік) та «Менеджмент організацій» (2011 рік). Вільно володіє англійською мовою. Є фахівцем з питань мережевого розвитку та прогнозування даних. Співпрацює з провідними науковими інституціями США, Португалії, Польщі, Німеччини. З 2004 член міжнародної організації SPIE (International Society for Optics and Photonics). Стипендіат стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених, 2013. Стипендіат стипендії Президента України, 2006-2007. Лауреат Національної Академії Наук України, 2012. Переможець XII International Scientist Competition, 2009. Має більше 60 публікацій в міжнародних наукових журналах в т.ч. статей що опубліковані у виданнях, що входять до наукометричних баз SCOPUS –  понад 15, три патенти на наукові винаходи та 2 авторські права на твір. Має значний досвід роботи в державному секторі, досвід корпоративного управління, а також роботи з іноземними компаніями, фондами та освітніми інституціями.

Акти, сертефікати
Підвищення кваліфікації