Історична довідка
Історія кафедри
Кафедра теплотехніки була виділена з кафедри теплогазопостачання та вентиляції в 1958р. Виконуючим обов’язки завідуючого кафедри було призначено кандидата технічних наук, доцента Д.С. Шевцова. Колектив кафедри складався із доцентів Ф.І. Скороходька, І.М. Шелудька та старшого викладача Б.М. Лущевського.
![Д.С. Шевцов](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Шевцов-Д.С..jpg)
![Ф.І. Скороходько](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Скороходько-Ф.І..jpg)
![І.М. Шелудько](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Шелудько-І.М..jpg)
![Б.М. Лущевський](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Лущевський-Б.М..jpg)
![А.А. Вознесенський](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Вознесенський-А.О..jpg)
В березні 1960 року кафедру очолив професор А.А. Вознесенський. З цього моменту вона почала носити назву кафедра теплотехніки та теплових установок, а з 1967 року знову називається кафедрою теплотехніки.
З 1968 року кафедру очолював лауреат Державної премії, доктор технічних наук, професор А.В. Жуков, в 1970-1973 роках – доцент В.І. Кулик, в 1973-1985 – кандидат технічних наук, доцент Л.Ф. Глущенко, з 1985 по 2007 рік – кандидат технічних наук, доцент А.А. Худенко, з 2007 по 2013 рік – доктор технічних наук, професор Е.С. Малкін, а з 2013 року по сьогоднішній день – доктор технічних наук, професор О.В. Приймак.
![А.В. Жуков](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Жуков-А.В..jpg)
![В.І. Кулик](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Кулік-В.І.-scaled.jpg)
![Л.Ф. Глущенко](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Глущенко-Л.Ф..jpg)
![А.А. Худенко](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Худенко-А.А..jpg)
![Е.С. Малкін](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/tom18_1063.jpg)
![О.В. Приймак](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSC_0874-scaled.jpg)