5 березня 2021 р. Онлайн-вебінар за участі представників
За сприяння проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Володимира Володимировича Ткаченка 5 березня відбулась онлайн-зустріч для студентів та викладачів з координатором Програми імені Фулбрайта в Україні Іллясевич Оленою та випускником Програми Рохманійком Максимом. Проректор Ткаченко В. В. привітав учасників, наголосив на важливості проведення таких інформаційних заходів та закликав студентів до участі у програмі.
Представники Програми імені Фулбрайта в Україні ознайомили присутніх з умовами участі у конкурсі на отримання фулбрайтівських стипендій, особливостями заповнення анкети, вимогами до поданих матеріалів та особливостями вибору американських університетів. А також, під час презентації були розглянуті питання щодо особливостей складання міжнародних іспитів та написання планів на навчання. Максим, фулбрайтівський стипендіат 2013/15 (M.S.Program in Architecture,University of Oregon, Eugene, OR), охоче відповідав на питання та ділився власним досвідом подачі документів і навчання з учасниками вебінару, розповів про відмінності між американськими та українськими закладами освіти. Максим зазначив, що поєднання освіти, здобутої у КНУБА, флагмана вищої інженерної освіти та науки, і в Університеті Орегону, де навчався за Програмою імені Фулбрайта, надало можливість досягти успіху у сфері архітектури в Україні.
Відділ міжнародних зв’язків
Фотозвіт:
![6](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/6-2-300x199.jpg)
![5](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/5-1-300x199.jpg)
![4-1](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/4-1-1-300x197.jpg)
![3-2](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/3-2-1-300x201.jpg)
![2-2](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/2-2-1-300x200.jpg)
![1-2](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-2-1-300x196.jpg)