10.09.2021 р. участь в проекті “Cyberdefenders”

10.09.2021 року успішно закінчив навчання доцент кафедри машин і обладнання технологічних процесів Делембовський Максим Михайлович в рамках програми професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції ветеранів АТО/ООС «Кіберзахисники» (https://cyberdefenders.org.ua/form-uk/).

Інтенсивна програма розрахована на 4 місяці навчання та була реалізована за підтримки Міністерства у справах ветеранів України, Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global), РНБО України, НКЦК, Посольства США в Україні, Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Учасники програми опанують наступні технічні навички та знання

• знання мереж
  • знання розробки програмного забезпечення
  • основи кібербезпеки
  • основи криптографії
  • основні механізми засобів захисту в комп’ютерних мережах
  • основи тестування на проникнення
  • загальні засади комп’ютерної криміналістики
  • принципи аналізу шкідливого програмного забезпеченняСікорського та пройшли сертифікацію CISCO Academy.

Таким чином, 30 ветеранів, які успішно подолали відбірковий етап, закінчили навчання, здобули свідоцтво державного зразка НТУ «КПІ» ім. Сікорського та пройшли сертифікацію CISCO Academy.

Фотозвіт: