НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ КАФЕДРИ

Як правило, учений є співробітником освітньої або дослідницької установи. І ключовим показником такої установи в світових рейтингах є його науково-дослідна діяльність і основний критерій — це кількість цитуваннь з його наукових публікацій. Показник кількості цитуваннь допомагає визначити так званій «внесок» ученого в науку і відповідно його «цінність» для науки.
Деколи наукове дослідження та його результати мають незаперечну цінність для світової науки. Але як донести такі результати до світової наукової спільноти? Особливо таке питання актуальне за наявності мовного і фінансового бар’єру. Svp4u integrated product team в співпраці з Київським національним університетом архітектури і будівництва створило оптимізоване рішення IT у вигляді онлайн журналу «USEFUL online journal».
Нижче, ми приведемо декілька рекомендацій, без виконання яких наша онлайн платформа, просто комп’ютерний нікому не потрібний код. Але дуже важлива роль ученого не лише в дослідженні, але і у вмінні правильно донести свої дослідження у вигляді підготовленого текстового матеріалу. Іншими словами, учений просто зобов’язаний створювати свій бренд.
Що таке створити свій бренд? Це робота над своєю репутацією. Створити думку про себе серед наукового співтовариства. Виявити цікавість до своєї персони. Якщо цікаві Ви, то наступним кроком буде інтерес до ваших робіт, і як результат їх цитування. І при цьому не можна забувати, що основа наукової репутації – це є якісне правдоподібне наукове дослідження.
Потрібно віддавати собі звіт в тому, що саме цікаво світовій науковій спільноті. Вибирати напрям, в якому учений є фахівцем, найбільш актуальні факти і теми. Важливо розуміти, що читачам не цікаві застаріла і не актуальна інформація.
Авторові наукового дослідження, перед подачею матеріалу для публікації, корисно обговорити його результати серед своїх колег і добре продумати висновки такого наукового дослідження, отримати рекомендації і своїх керівників або учених тих, що мають більший досвід в даному напрямі.
Редактор будь-якого наукового видання очікує отримати манускрипт не лише з актуальною темою для потенційних читачів, але і з чітким розумінням яка буде в подальшому історія в даної роботи.
Завжди виникає питання, де краще опублікувати результати свого наукового дослідження. І відповідь на це питання проста, обговоріть для початку зі своїми колегами, дізнайтесь про їхні висновки та відгуки. Далі, зверніть увагу на перелік використаної вами літератури при підготовці вашого наукового дослідження. Важливо отримати «лінк» до використовуваної літератури не лише на папері, а ще в онлайн середовищу за допомогою цифрових індикаторів таких як DOI, Pubmedid, REPEC ID і т.п.
Видання, що розглядаються для публікації, обов’язково повинні мати протоколи обміну мета-даними, індексуватися в науко-метрічніх базах. В той же час імпакт-чинник видання, не панацея, а лише орієнтир. Оскільки потрібно розуміти, що чим вище імпакт-чинник видання, тим складніше і дорожче опублікувати свою роботу в даному виданні.
Будівництво будинку, починається з розробки плану. Розробіть свій план будівництва свого бренду як ученого зі світовим ім’ям, та визначте цілі. Спершу це можуть бути публікації результатів своїх робіт щокварталу у виданнях з не високим імпакт-чинником, але такі що мають перспективи розвитку.
Адже велика кількість видань після декількох років публікацій, просто не витримують «натиск» нових технологій і поглядів світової спільноти. Наприклад, всім відомий ресурс https://www.scopus.com (Elsevier) бере плату за доступ до більшості опублікованому матеріалу не лише з авторів від 2,000 тис. доларів США, але і з читачів в середньому 40 доларів США за статтю.
В той же час опублікувавши умовно-безкоштовний результат своєї роботи в USEFUL online journal (www.useful.academy) можливо отримати ті-ж, що і в Elsevier параметри, такі як DOI, архівне зберігання, занесення даних в індексовані бази, відстежування цитування та інших параметрів. А дані через Open Archives Initiative стягуються великою кількістю сучасних агрегаторов контента, такі як, наприклад https://www.researchgate.net/
Після того, як учений визначився з виданням, потрібно вивчити вимоги до оформлення. В основному видання використовують Latex. USEFUL online journal пропонує своїм потенційним автором вибрати серед шаблону в «2 колонки» (Latex) і шаблоном в «1 колонку» (Microsoft Word). Правильно і якісно оформивши результати свого наукового дослідження дозволить скоротити терміни розгляду і значно збільшити шанси публікації.
Приділіть увагу стилю, визначите ідеї, які ви хочете донести до потенційних читачів. Скористайтеся сучасним правилом, одна велика ідея – одна робота. Це однозначно дозволить легше сприймати роботу. Під час перевантаження інформацією, найцінніше донести свою ідею з найменшою кількістю тексту. Просто уявіть, що у ваших потенційних читачів дуже мало часу. Учений також повинен розуміти, що читачами запам’ятовується початок і кінець абзацу, а середина – біла пляма.
Тому розбивайте текст на 300-500 слів.
Титул, або назва роботи ученого – це його візитна картка, те, з чого починається ознайомлення з вашою роботою потенційним читачем. Не використовуйте формальні назви типа «Наукова робота.», і не більш 15 слів. Це перший «меседж» вашої роботи, і чи читатимуть вашу роботу далі, залежить від того, як сприймуть ці «меседжі». Не використовуйте скорочених назв і обов’язково використовуйте в назві своєї роботи ключові слова.
Учений повинен розуміти, що ключові слова – це не просто набір слів або фраз, а фрагменти, які використані в назві, анотації, виводах наукового дослідження. Ключові слова, є також орієнтиром в пошуку потрібного матеріалу потенційним читачем. Адже при пошуку використовуються слова і короткі фрази, а не ціла назва.
Анотація (абстракт), обов’язкова – це ваше наукове дослідження в міні форматі. Віднесіться до цього розділу так, що лише його прочитає потенційний читач. Адже на підставі анотації читач і зробить свій остаточний вибір, читати вашу працю чи ні.
Список літератури є основною проблемою ученого. Попрацюйте з цим розділом уважно. Уявіть, що це реквізити банківських рахунків, на які вам повинні виробити виплати. І якщо Ви неправильно їх вкажіть, то ви не отримаєте не яких бонусів. Ви не отримаєте не яких бонусів якщо ці «реквізити» неможливо також буде відшукати за допомогою основних цифрових ідентифікаторів.
Для оформлення списку використовуваної літератури використовуйте загальноприйняті формати. Для зручності можна скористатися сервісом Crossref https://search.crossref.org/references Уникайте великої кількості «старих» джерел. І постарайтеся використовувати в своїй роботі літератури як можна великої кількості регіонів. Чим більше регіонів учений цитує, тим ширше буде співтовариство, яке прийме рішення процитувати роботу даного ученого.
Можливо, Ви колись чули про SEO (пошукова оптимізація), але ученому потрібно ще і розуміти, що більшою мірою успішний пошук відбувається завдяки правильно налагодженої системи SEO у виданні для кожного тексту опублікованої роботи окремо. Це копітка праця не менш важлива, чим інші етапи підготовки і публікації результатів наукового дослідження. Пошукові машини «захоплюють» текст в кількості 50 знаків.
Це ще одна причина, чому назва наукового дослідження має бути продумане до дрібниць. Слід також розуміти, що пошукові машини повинні ще і знати де шукати. USEFUL online journal використовує найбільш поширені схеми і налаштування для пошукових машин. У тому числі сертифіковану статистику https://www.alexa.com
Результати наукового дослідження підготовлені, опубліковані. І тепер починається не менш важливий і цікавий етап будівництва свого бренду. Іншими словами, робота продовжується вже на просторах інтернету. Потрібно боротися за потенційного читача. В середньому в добу публікується більше семи тисяч наукових статей онлайн.. Не рахуючи видання, які не мають свого «представництва» в офлайн.
Для поширення опублікованого матеріалу USEFUL online journal використовує всі можливі канали зв’язку, у тому числі і соціальні мережі. Авторові наукових досліджень поважно також самостійно пропагувати і поширювати результати свого наукового дослідження через свої аккаунти в соціальних мережах, не лінуватися вносити дані до спеціалізованих аккаунтів таких як, наприклад ORCID.
Одним словом, створювати якомога більше посилань на опубліковані матеріали. USEFUL, що надається, online journal на опублікований матеріал заслання має просту і ефективну схему: назва видання – номер видання – рік видання – прізвище автора. Це дозволяє пошуковим машинам добре індексувати. На завершення відзначимо, що сьогодні організувати онлайн журнал досить просто і можна це зробити як говоритися, не виходячи з будинку.
Досить мати комп’ютер, підключення до інтернету, подати заявку на реєстрацію ISSN, DOI, підключити інтернет хостинг, викачати дистрибутив (OJS, «Відкриті журнальні системи»), встановити, скомплектувати редакційну колегію. Але, як і будь-який продукт, потрібний бренд, і потрібне його просування у тому числі і технічне обслуговування з вельми чималими фінансовими витратами.
Тому разом з вищеописаними рекомендаціями будівництва свого бренду для ученого і з можливостями і бажаннями розвитку бренду журналу, опубліковане наукове дослідження в такому виданні як, наприклад USEFUL online journal має високі шанси на залучення максимальної уваги читачів.

Меморандум про спвробітництво з Асоціацією Об’єднаних Територіальних Громад

Договір про наукове співробітництво з ТОВ “ZINCO Україна”

Угода про співпрацю з ПАТ “Акціонерна компанія “Київводоканал””

Договір про науково-технічне співробітницво з Державним Університетом Телекомунікацій

Договір про міжнародну співпрацю з Академічним співтовариством Міхала Балуданського, м.Кошице, Словакія

Договір про наукове співробітництво з ІНСТИТУТОМ ЕКОЛОГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА ЗБАЛАНСОВАНОГО
ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

Договір про співробітництво зі Східоукаїнським національним Унівеситетом ім. Володимира Даля

Договір про наукове співробітництво з Національним Ботанічним сдом ім.М.М.Гришка НАН України

Договір про співпрацю з Білоруською державною орденів Жовтневої революції та Трудового Червоного Прапора сільськогосподарської Академії

Публікації за 2024 рік

Статті

  1. Sergiy Telyma, Olena Voloshkina, Anastasiia Kovalоva, Yuliia Bereznytska..Optimization of the building process of ground water intakes under the conditions of natural water resources deficits/.Construction of Optimized Energy Potential (CoOEP)  Vol. 12, 2023, 41-50,.DOI: 10.17512/bozpe.2023.12.05, https://bozpe.pcz.pl/about-the-journal, , https://bozpe.pcz.pl/archives/2023/bozpe-2023-5 https://bozpe.pcz.pl/archives/2023

2.Janina Piekutin, Urzulf Kotowska, Monika Pachlik, Olena Voloshkina.Integrated removal of selected hard-to-degrade pollutants on the example of petroleum compounds. Desalination and Water Treatment. Science and Engineering. DWT30170 MA 01748 USA, 2023.www.deswater.com

3.Rostyslav Sipakov, Olena Voloshkina,Anastasiia Kovalova.Leveraging Quadratic Polynomials in Python for Advanced Data Analysis.https://f1000research.com/articles/13-490/v1  DOI 10.12688/f1000research.149391.1https://www.researchgate.net/publication/380676454_Leveraging_Quadratic_Polynomials_in_Python_for_Advanced_Data_Analysis/references May 2024DO10.1061/9780784485477.081.DOI:10.1061/9780784485477.081

4.T. TkachenkoV. Mileikovskyi,A. Ujma,M. Hajiyev.Treatment of Out-of-Context Buildings During the Restoration of Historical Territories Using Green Structures.International Journal of Conservation Science.2024. Vol. 15. Special Issue. P. 129-140. https://doi.org/10.36868/IJCS.2024.si.11 URL: https://ijcs.ro/public/IJCS-24-SI_11_Tkachenko.pdf

5.Kravchenko M., Tkachenko T., Trach Y., Trach R., Mileikovskyi V..Improving the Efficiency and Environmental Friendliness of Urban Stormwater Management by Enhancing the Water Filtration Model in Rain Gardens..Water.2024. Vol.16, Iss. 10, 1316, p. 1-24 https://doi.org/10.3390/w16101316

6.Kravchenko M., Trach Y., Trach R.,  Tkachenko T.,  Mileikovskyi V..Behaviour and Peculiarities of Oil Hydrocarbon Removal from Rain Garden Structures.Water.2024. Vol.16, Iss. 13, 1802, p. 1-29 https://doi.org/10.3390/w16101316

7.Vakulenko D., Tkachenko T., Mileikovskyi V., Liubarets O..Investigation in critical radius of thermal insulation for vertical pipes..23rd International Scientific Conference “Engineering For Rural Development” May 22-24, 2024: Proceedings. – Vol. 22. – Elgava: Latvia University of Life Sciences and Technologies. Faculty of Engineering.2024. – P. 232-238. – ISSN 1691-5976. –  https://doi.org/10.22616/ERDev.2024.23.TF047

8.Vakulenko D., Tkachenko T., Mileikovskyi V., Konovaliuk V., Liubarets O..Tightness monitoring camera for critical parts of rural technological and scientific equipment..23rd International Scientific Conference “Engineering For Rural Development” May 22-24, 2024: Proceedings. – Vol. 22. – Elgava: Latvia University of Life Sciences and Technologies. Faculty of Engineering.2024. – P. 326-331. – ISSN 1691-5976. –  https://doi.org/10.22616/ERDev.2024.23.TF062

9.R. Sipakov, O. Voloshkina, S. Tsibitovsky.Algorithmic Framework for Sustainable and Culturally Harmonious Coastal Home Construction and Monitoring.XVII International Scientific Conference “Monitoring of Geological Processesand Ecological Condition of the Environment”7–10November 2023, Kyiv, Ukrainehttps://www.earthdoc.org/content/proceedings/monitoring’2023?page=2

https://doi.org/10.3997/2214-4609.2023520044.https://doi.org/10.3997/2214-4609.2023520044

  1. O. Voloshkina,O. Efimenko, *R. Sipakov, I. Sviatohorov, N. Nehoda, O. Shcherbakova.Geodetic monitoring of the pit enclosure soil violations during the office center construction in Kyiv.European Association of Geoscientists & Engineers Source: , 17th International Conference Monitoring of Geological Processes and Ecological Condition of the Environment, Nov 2023, Volume 2023, p.1 – 5.DOI: https://doi.org/10.3997/2214-4609.2023520057

11.О.Voloshkina, І. Sviatohorov, O. Shcherbakova, O. Zhukova.Assessment of the metro dynamic effects on geotechnical structures during the Poshtova Square reconstruction.European Association of Geoscientists & Engineers International Conference of Young Professionals «GeoTerrace-2023», Oct 2023, Volume 2023, p.1 – 5.DOI: https://doi.org/10.3997/2214-4609.2023510058 https://www.earthdoc.org/content/papers/10.3997/2214-4609.2023510058

12.Voloshkina1V. Efimenko2O. Zhukova1I. Chornomordenko1N. Nehoda1 and I. Kaliukh.Geodetic monitoring of the pit enclosure soil violations during the office center construction in Kyiv. European Association of Geoscientists & Engineers

Source: , Fourth EAGE Workshop on Assessment of Landslide Hazardsand impact on communities, Sep 2023, Volume 2023, p.1 – 5.DOI: https://doi.org/10.3997/2214-4609.2023500001

13.O. Voloshkina, I.Korduba, O. Zhukova.The determination of the Efficiency of Cooling Systems of Nuclear Power Plants of Ukraine in the Conditions of Global Climate Changes..Ecoljgical Engineering.& Environmental. Technoljgy. 2023; Volume 24, Issue 5,  170-176 рр.  (https://doi.org/10.12912/27197050/165900) (Scopus).Volume 24, Issue 5,  170-176 рр.  (https://doi.org/10.12912/27197050/165900)

14.Tkachenko, T., Kravchenko, M., Voloshkina, O., Mileikovskyi, V., Tkachenko, O. & Sipakov, R.Evaluating Rain-Garden Bands: Filtration Properties and Implications for Urban Water Management..World Environmental and Water Resources Congress 2024

https://doi.org/10.1061/9780784485477.085(SCOPUS).https://doi.org/10.1061/9780784485477.085

15.Telyma, S.,Voloshkina, O.,V., Tkachenko,T., Zhulova, O.,Marshall, D., M.& Sipakov, R..Enhancing the Efficacy of Meliorative Systems in Southern Ukraine during Post-War Reconstruc tion.World Environmental and Water Resources Congress 2024, 912–920. https://doi.org/10.1061/97 80784485477.081 (SCOPUS).https://doi.org/ 10.1061/97807

84485477.081

16.R. Sipakov,I. Sviatohorov .Mon23-056] Monitoring of the probable damage to the Kyivpastrans building due to soil deformations during the Poshtova Square reconstruction in the city of Kyiv  *.XVII International Scientific Conference “Monitoring of Geological Processesand Ecological Condition of the Environment”7–10November 2023, Kyiv, Ukraine European Association of Geoscientists & Engineers Source: , 17th International Conference Monitoring of Geological Processes and Ecological Condition of the Environment, Nov 2023, Volume 2023, p.1 – 5.DOI: https://doi.org/10.3997/2214-4609.2023520056

17.Sviatohorov, I.The cracks opening monitoring in the museum building during the Poshtova Square reconstruction in Kyiv .European Association of Geoscientists & Engineers, International Conference of Young Professionals «GeoTerrace-2023», Oct 2023, Volume 2023, p.1 – 5DOI: https://doi.org/10.3997/2214-4609.2023510059.DOI: https://doi.org/10.3997/2214-4609.2023510059

18.Larisa Tretiakova, Yurii Cheberyachko, Olena Sharovatova, Tetiana Nehrii, Serhii Nehrii, Bohdan Kravchenko, and Oksana Zolotarova..The influence of head strap elasticity on the protective properties of filtering facepiece respirators..Rudarsko Geolosko Naftni Zbornik.2024, 39(1), 131–140 pp. DOI: https://doi.org/10.17794/rgn.2024.1.11 https://hrcak.srce.hr/ojs/index.php/rgn/article/view/28971

19.Kravchenko M., Tkachenko T., Trach Y., Trach R., Mileikovskyi V..Improving the Efficiency and Environmental Friendliness of Urban Stormwater Management by Enhancing the Water Filtration Model in Rain Gardens..Water.2024. Vol.16, Iss. 10, pp. 166-176. https://doi.org/10.3390/w16101316

20.V. Kravchenko,I. Kozlov,V. Vashchenko,I. Korduba, A. Overchenko .Increasing the Efficiency and Level of Environmental Safety of Pro-Environmental City Heat Supply Technologies by Low Power Nuclear Plants.World Journal of Nuclear Science and World Journal of   Nuclear Science  and  Technology, 2024, 14,.2024, 14, 107-117 https://www.scirp.org/journal/wjnst ISSN Online: 2161-6809 ISSN Print: 2161-6795 Technology, 2024, 14, 107-117 https://www.scirp.org/journal/wjnst ISSN Online: 2161-6809 ISSN  Print:2161-6795.

21.Дослідження впливу основних параметрів дощового саду на його гідрологічні показники методом моделювання..Кравченко М., Ткаченко Т., Мілейковський В..Збірник наукових праць Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. 2024. №1. С. 166-176. URL: http://znp.nuos.mk.ua/archives/2024/1/25.pdf.1,3

22.Розрахунок еколого-економічного ефекту від збирання дощової води «зеленими» покрівлями.Кравченко М., Ткаченко Т..Екологічна безпека та природокористування. 2024. № 1 (49). С. 34-48. https://doi.org/10.32347/2411-4049.2024.1.34-48.1,8

23.«Зелені» конструкції в урбанізованому середовищі: вивчення впливу ‘зелених’ дахів на якість дощової води та інші екологічні параметри. Бібліографічний огляд». Кравченко М., Ткаченко Т.,Л. Василенко, К. Шумбар, А. Щербак, С. Зозуля. Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки, 2024. Вип. 46. С. 48-64. https://doi.org/10.32347/2524-0021.2024.46.48-64..2

24.Теоретичне обґрунтування оцінки забруднення поверхневих водних ресурсів підземним стоком внаслідок воєнних дій .Волошкіна, О., Жукова, О., Маршалл, Д…Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини, 2023 ,(101), 5–10. https://doi.org/10.32347/gbdmm.2023.101.0101.(101), 5–10. https://doi.org/10.32347/gbdmm.2023.101.0101

25.Відновлювані джерела енергії для резервного енергопостачання малих очисних споруд та окремих домогосподарств. Волошкіна О.С., Жукова О.Г., Ткаченко Т.М., Святогоров I.O..Екологічна безпека та природокористування: зб. Наук. Праць / М-во освіти і науки України, Київ, нац. Ун-т буд-ва і архіт., НАН України, Ін-т телекомунікацій і глобал. Ін форм. простору. – К., 2023. – Вип. 45. – С.5-16. .К., 2023. – Вип. 45. – С.5-16. http://es-journal.in.ua Вплив воєнних дій на процес утворення кислотних опадів.

26.Волошкіна О.С., Гончаренко А.В. Екологічна безпека та природокористування: зб. Наук. Праць / М-во освіти і науки України, Київ, нац. Ун-т буд-ва і архіт., НАН України, Ін-т телекомунікацій і глобал. Ін форм. простору. – К., 2022. – Вип. 44. – С. 5-14.http://es-journal.in.ua

27.Оцінка визначення параметрів забруднення підземних вод із зруйнованих меліоративних споруд, хвостосховищ та затоплених сміттєзвалищ. Маршалл Д., Шевчук Я.В.Екологічна безпека та природокористування: зб. Наук. Праць / М-во освіти і науки України, Київ, нац. Ун-т буд-ва і архіт., НАН України, Ін-т телекомунікацій і глобал. Ін форм. простору. – К., 2022. – Вип. 47.http://es-journal.in.ua

28.Ways of rational use of water resources in the conditions of post-war reclamation systems in the south of ukraine/.Daniil Marshall, Olena Zhukova. Environmental prodlems, voolume 8, number 4, 2023,  doi: 10.23939/ep.number 4, 2023, doi: 10.23939/ep

29.The relationship of global climate changes and the operation of open cooling systems of energy facilities of ukraine. Olena Voloshkina, Iryna Korduba, Olena Zhukova. Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини, 2023, вип.102.http://gbdmm.knuba.edu.ua/

30.Дослідження розвитку інклюзивності побудованого середовища в Україні. Кривомаз, Т., Ільченко, І., Циба, А., Гамоцький, Р., & Гетьман, Є..Екологічна безпека та природокористування 2024.1 http://es-journal.in.ua

31.Диверсифікація енергетичних ризиків житлових багатоповерхових будівель за допомогою альтернативних джерел енергії..Кривомаз, Т., & Гамоцький, Р..Наука та будівництво, 38(4), С.64-71. 2024.1

32.Шляхи вирішення  проблем розвитку  екологічного підприємництва в умовах  післявоєнної відбудови України.С. В. Федоренко, Л. О. Василенко.Журнал “Агросвіт” – наукове фахове видання з питань економіки.  ТОВ «ДКС центр».  -К; -2024 № 4 – С.80-86       https://www.nayka.com.ua/index.php/agrosvit/article/view/2975/3011.0,44

33.Майбутнє відновлення України: розвиток зеленого будівництва.С. В. Федоренко,Л. О. Василенко, К. В. Шумбар.Журнал “Інвестиції: практика та досвід” – наукове фахове видання, ТОВ «ДКС центр».        -К; -2024 № 6 – С.137-142    https://www.nayka.com.ua/index.php/investplan/article/view/3273/3309.0,7

34.Екологічна модернізація підприємства в умовах післявоєнної відбудови України.Федоренко С.В., Василенко Л.О., Палиця С.В..Агросвіт №8, 2024 – С. 83-89 DOI: 0.32702/2306-6792.2024.8.83 ttps://www.nayka.com.ua/index.php/agrosvit/index.0,44

35.Розробка алгоритму оцінювання комплексного показника ергономічності ручного інструменту.Цопа В., Кружилко О., Чеберячко С., Дерюгін О., Негрій Т. (2024). Екологічна безпека та природокористування49(1), 68–84. https://doi.org/10.32347/2411-4049.2024.1.68-84.1,06 д.а

36.Обґрунтування потреб освіти з цивільної безпеки у вищих технічних закладах в умовах воєнного стану. Негрій Т.О., Негрій О.С., Нестеренко В.В., Цьома Т.О..(2024) Вісті Донецького гірничого інституту. 1(54), 2024,70-82

https://doi.org/10.31474/1999-981X-2024-1-70-81.0,81 д.а

Тези в конференціях

1.Дослідження опору теплопередачі рослинного шару горизонтального озеленення.Ткаченко Т. М., Мілейковський В.О., Москвітіна А.С.,Бистров Д.О..Матеріали ІІI Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: КНУБА. 2024, С. 28-30. https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf.0,35

2.Solutions of the combination of ventilation systems and green structures.Tkachenko T.M., Mileikovskyi V.O., Zakrevska A.O..Матеріали ІІI Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: КНУБА. 2024, С. 126-129. https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf.0,47

3.The influence of indoor green structures on the indoor air quality.Tkachenko T.M.,

Mileikovskyi V.O., Konovaliuk V.A., Moskvitina A.S..Матеріали ІІI Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: КНУБА. 2024, С. 251-253. https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf.0,35

4.The research method for indoor air sanitation dependent on the ventilation..Tkachenko T.M., Tsiuriupa Yu.V., Mileikovskyi V.O., Nesterenko V.V..Матеріали ІІI Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: КНУБА. 2024, С. 375-378. https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf.0,47

5.Акустичні методи оцінювання ефективності «зелених» конструкцій у зменшені шуму: сучасні підходи та перспективи дослідження..Ткаченко Т.М.,Шумбар К.В., Мілейковський В.О..Матеріали ІІI Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зеленебудівництво»). Київ: КНУБА. 2024, С. 386-391. https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf.0,7

6.The innovative means of physical factors indoor normalization in reconstructed and restored buildings and structures.Glyva V., Levchenko L., Burdeina N., Tkachenko T., Twardowski G, Biruk Y,

Zozulia S., Zozulia L..Andrei Victor SANDU (Ed.). Proceedings of The 16th Edition of Euroinvent european exhibition of creativity and innovation. 05.05.2024. P. 204-205.0,23

7.Волошкіна О. С., Жукова О. Г., Негода Н. В.Вплив змін клімату на якісний стан річок України..Матеріали XV Міжнародна науково-технічна конференція “ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЇ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ”,  21-22 вересня 2023 року, Миколаїв, 21-23с..drive.google.com/file/d/1SaTD_tsl_0R31OX9g486oZR6PKyPqzg1/view https://sites.google.com/nuos.edu.ua/15-environmental-conference/збірник-тез-конференції

8.Маршалл Д. Зміни якісних показників стану водних ресурсів в рамках впливу бойових дій на функціонування очисних споруд та ключові аспекти її відбудови і оновлення. Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: Київський національний університет будівництва і архітектури. 2023, C 501 – 502..https://library.knuba.edu.ua/books/zbirniki/30/greenconst_2_23.pdf

9.Олена Волошкіна, Данііл Маршалл, Ярослав Шевчук. Теоретичне обґрунтування визначення параметрів забруднення підземних вод із зруйнованих меліоративних споруд, хвостосховищ та затоплених сміттєзвалищ. Екотехногенні наслідки руйнування гідротехнічних споруд.прогнози та перспективи відновлення. Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, Київ,20 червня 2023, КНУБА, С.19-20.https://drive.google.com/file/d/16Lr4eXDwnO0go8maanXvEn0mgyV2RIkX/view2.

10.Олена Волошкіна, Ірина Кордуба, Даніїл Маршалл, Олена Жукова..Прогнозування роботи відкритих систем охолодження енергетичних об’єктів в умовах глобального підвищення температурних показників.Міжнародна, науково-практична конференція “Екологія, ресурси, енергія”:23-24 листопада 2023р., Київ,Україна .https://www.knuba.edu.ua/faculties/fise/kafedra-vodopostachannya-ta-vodovidvedennya/konferenciyi-knuba-kafedra-vodopostachannya-ta-vodovidvedennya/

11.Раїса Кузьмішина Юлія Березницька. Будівництво з нульовим енергоспоживанням: крок до сталогорозвитку інфраструктури україни.Міжнародна, науково-практична конференція “Екологія, ресурси, енергія”:23-24 листопада 2023р., Київ,Україна.https://www.knuba.edu.ua/faculties/fise/kafedra-vodopostachannya-ta-vodovidvedennya/konferenciyi-knuba-kafedra-vodopostachannya-ta-vodovidvedennya/

12.Маршалл Д. І..Деякі питання відновлення зрошувальних систем Півдня України/ .Матеріали XV Міжнародна науково-технічна конференція “Проблеми екології та енергозбереження”,  21-22 вересня 2023 року, Миколаїв, 79-80с..drive.google.com/file/d/1SaTD_tsl_0R31OX9g486oZR6PKyPqzg1/view https://sites.google.com/nuos.edu.ua/15-environmental-conference/збірник-тез-конференції

  1. Юрій Калюх, Тетяна Ткаченко, Олена Волошкіна. Технічний стан будівельних конструкцій Каховської ГЕС перед вибухом та вірогідне місце закладання вибухівки. Екотехногенні наслідки руйнування гідротехнічних споруд.прогнози та перспективи відновлення. Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, КИЇВ,20 червня 2023, КНУБА, С.16-19. https://drive.google.com/file/d/16Lr4eXDwnO0go8maanXvEn0mgyV2RIkX/view

14.Гончаренко А.В., Волошкіна О.С. Використання технологій зеленого будівництва для зменшення забруднення повітря. Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: Київський національний університет будівництва і архітектури. 2023, 70-76..https://library.knuba.edu.ua/books/zbirniki/30/greenconst_2_23.pdf

15.R. Sipakov, O. Voloshkina,  S. Tsibitovsky.Mon23-044] Data‐Driven Algorithmic Framework for Sustainable and Culturally Harmonious Coastal Home Construction and Monitoring.XVII International Scientific Conference “Monitoring of Geological Processesand Ecological Condition of the Environment”7–10November 2023, Kyiv, Ukraine(Скопус в 2024р.).https://eage.in.ua

16.O. Voloshkina,O. Efimenko,  *R. Sipakov, I. Sviatohorov, N. Nehoda,  O. Shcherbakova.Mon23-057] Geodetic monitoring of the pit enclosure soil violations during the office center construction in Kyiv.XVII International Scientific Conference “Monitoring of Geological Processesand Ecological Condition of the Environment”7–10November 2023, Kyiv, Ukraine (Скопус в 2024р.).https://eage.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/Mon23-057.pdf

17.R. Sipakov,I. Sviatohorov.Mon23-056] Monitoring of the probable damage to the Kyivpastrans building due to soil deformations during the Poshtova Square reconstruction in the city of Kyiv.XVII International Scientific Conference “Monitoring of Geological Processesand Ecological Condition of the Environment”7–10November 2023, Kyiv, Ukraine(Скопус в 2024р.).https://eage.in.ua

18.О.Voloshkina, І. Sviatohorov, O. Shcherbakova, O. Zhukova.[GeoTerrace-2023-058] Assessment of the metro dynamic effects on geotechnical structures during the Poshtova Square reconstruction.International Conference of Young Professionals «GeoTerrace-2023»  02-05 October 2023, Lviv, Ukraine (Скопус в 2024р.).https://openreviewhub.org/geoterrace https://openreviewhub.org/geoterrace

19.І. Sviatohorov.Assessment of the metro dynamic effects on geotechnical structures during the Poshtova Square reconstruction.International Conference of Young Professionals «GeoTerrace-2023»  02-05 October 2023, Lviv, Ukraine (Скопус в 2024р.).https://openreviewhub.org/geoterrace https://openreviewhub.org/geoterrace

20.Волошкіна О.С., Кордуба І.Б, Маршалл Д.В., Жукова О.Г., Ткаченко Т.М.Екологічна безпека енергетичних об’єктів України в умовах кліматичних змін.Колективна монографія за матеріалами ХХІІ-Ї Міжнародної науково-практичної конференції» Інформаційно-комунікаційні технології та сталий розвиток (14 – 15 листопада 2023 р.) / за ред Довгого С.О., Київ, Вид.во «Юстон», с. 173-178.https://itgip.org/

21.S. Telyma, O. Voloshkina, O. Zhukova, R. Sipakov..Modeling of Pollution Spreading Problems on Irrigated Lands..World Environmental and Water Resources Congress 2023 pp. 493 – 508 (DOI: 10.1061/9780784484852.048)  (Scopus) .https://ascelibrary.org/doi/abs/10.1061/9780784484852.048   https://www.researchgate.net/publication/370877542_Modeling_of_Pollution_Spreading_Problems_on_Irrigated_Lands/references.

22.Telyma, S., Voloshkina, O., V., Tkachenko, T., Zhulova, O., Marshall, D., M. & Sipakov, R. .Enhancing the Efficacy of M eliorative Systems in Southern Ukraine during Post-War Reconstruc tion 1.World Environmental and Water Resources Congress 2024, 912–920. https://doi.org/10.1061/97 80784485477.081 (Scopus) .https://doi.org/ 10.1061/97807 84485477.081

23.С. Герасименко. Оптимізаці реакреційного навантаженн в адміністративних районах м. Києва та можливість влаштуванн мікролісів дл його покращення. Збірник матеріалів «Сталий розвиток – стан та перспективи» IV Міжнародний науковий симпозіум в рамках Еразмус+ Модуль Жан Моне «Концепція екосистемних послуг: Європейський досвід» («ЕЕ4CES») 13–16 лютого 2024, Україна, Львів – Славське, «Львівська політехніка, с.77-80.DOIhttps://doi.org/10.51500/7826-39-12 https://science.lpnu.ua/sites/default/files/attachments/2023/32247/importantdoc/ivsymposiumstalyy-rozvytok-stan-ta-perspektyvy20242_1.pdf

24.Технології захисту навколишнього середовища в будівельній галузі.Кривомаз Т.І., Циба А.М., Гамоцький Р.О., Ільченко І.С..V Міжнародна науково-практична конференція «Енергоощадні машини і технології» КНУБА 22 – 24 травня 2024.

25.Енергоефективне відновлення пошкодженого житлового фонду міських громад. Гамоцький Р.О., Кривомаз Т.І..9-й Міжнародний молодіжний конгрес «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», 28-29 березня, 2024.

26.Розвиток інклюзивного стійкого побудованого середовища.Ільченко І.С., Кривомаз Т.І..9-й Міжнародний молодіжний конгрес «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», 28-29 березня, 2024.

 27.Реконструкція застарілого житлового фонду для сталого відновлення міст.Циба А.М., Кривомаз Т.І..9-й Міжнародний молодіжний конгрес «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», 28-29 березня, 2024.

28.Розвиток безбар’єрного середовища.Гетьман Є.А., Ільченко І.С., Кривомаз Т.І..ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Зелене будівництво», 16 квітня 2024 року, КНУБА. https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf

29.Зелене відновлення застарілого міського житла.Циба А.М., Кривомаз Т.І..ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Зелене будівництво», 16 квітня 2024 року, КНУБА. https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf

30.Децентралізація енергетики під час воєнних дій.Гамоцький Р.О., Кривомаз Т.І..ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Зелене будівництво», 16 квітня 2024 року, КНУБА. https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf

31.Комплексна утилізація баластних газів агрегату синтезу аміаку. Олена Котовенко, Олена Мірошниченко, Денис Приймак.Робоча програма та тези доповідей ІV-ї міжнародної науково-практичної конференції Екологія. Ресурси. Енергія Багатофункціональні еко – та енергоефективні, ресурсозберігаючі технології в архітектурі, будівництві та суміжних галузях КИЇВ 22-24 листопада 2023. С.14-15.

32.Один з підходів до зниження імовірності виникнення інцидентних техногенних екологічних катастроф.Олена Котовенко, Олена Мірошниченко, Юлія Тарабанова – студент, Павло Сегеда – студент.Scientific Collection «InterConf», 2024/2/16, №188, с.364-367 https://archive.interconf.center/index.php/conference-proceeding/article/view/5272.

 33.Ідентифікація потенційно небезпечних технічних об’єктів як джерел екологічних катастроф.Олена Котовенко, Олена Мірошниченко, Юлія Тарабанова.Scientific Collection «InterConf», 2024/3/20, 43(193), с. 387-394 https://archive.interconf.center/index.php/2709-4685/article/view/5680.0,44

34.Ефективне використання териконів вугледобування та перспективи їх утилізації.Котовенко О.А., Мірошниченко О.Ю., Сегеда П.Ф..Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» (Зелене будівництво) Київ: Київський національний університет будівництва і архітектури. 2024,с.169-171 https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf.0,2

35.Зниження рівня акустичного забруднення від інженерного обладнання на території житлової забудови.Максименко А., Клімова І.. «Green construction» («Зелене будівництво»: тези доповідей третьої міжнародної науково-практичної конференції (16 – 17 квітня 2024). – К.: КНУБА,  2024..0,3https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf

36.Огляд будівельних нормативних та правових засад що до зеленого будівництва.  Клімова І., Мойсеєнко В..«Green construction» («Зелене будівництво»: тези доповідей третьої міжнародної науково-практичної конференції (16 – 17 квітня 2024). – К.: КНУБА,  2024..0,25 https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf

37.Перспективи «зеленого» будівництва для майбутнього України..Василенко Л.О., Федоренко С.В., Березницька Ю.О..Матеріали ІІI Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: Київський національний університет будівництва і архітектури. 2024, С. 444-448.0,3https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf

38.Основні напрямки наукових досліджень на територіях природно-заповідного фонду та їхнє використання при розробленні технологій зеленого будівництва.Березницька Ю.О., Василенко Л.О., Федоренко С.В.Матеріали ІІI Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: Київський національний університет будівництва і архітектури. 2024, С. 402-406. https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf

39.Важлива роль пвхресайклінгу у зменшенні викидів со2 та вуглецевого сліду.Березницька Ю.О., Кожевніков С.В..Матеріали ІІI Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: Київський національний університет будівництва і архітектури. 2024, С. 402-406. https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf

40.Reducing the impact on the environment during the production of building materials by implementing elements of green building. Antonina Savchenko, Anna Shkliarenko.VІІ International scientific and practical conference «Scientific Research: Theoretical Foundations and Practical Applications» (January 24-26, 2024) Vienna, Austria.0,18

41.Правове регулювання інформаційних ризиків в законодавстві України.Савченко А.М., Сарапин В.Є..XVІІ International scientific and practical conference «Formation of Prospects for the Global Development of Humanity: Modern Problems of Science and Technology» (April 3-5, 2024) Bologna, Italy.

42.Відповідність готельних комплексів вимогам законодавства України щодо інклюзивності.Савченко А.М., Смілка Ю.В..XXІ International scientific and practical conference «Scientific Achievements and Innovations as a Way to Success» (May 1-3, 2024) Vilnius, Lithuania.

43.Виробництво та використання інноваційних будівельних матеріалів з пластикових відходів як елемент зеленого будівництва..Соломаха В.С., Савченко А.М..ІІI Міжнародна науково-практична конференція «Green Construction» («Зелене будівництво». https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf

44.Використання сонячної енергії як елемент зеленого будівництва..Ткаченко Л.Л., Савченко А.М..ІІI Міжнародна науково-практична конференція «Green Construction» («Зелене будівництво». https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf

45.Правове регулювання діяльності будівельних організацій в Україні..Савченко А.М., Шатківська А.Ю..XXІІ International scientific and practical conference «Modern Scientific Research: Theoretical and Practical Aspects» (May 8-10, 2024) Oslo, Norway.

46.Кіберзлочинність і правова відповідальність за кібератаки..Савченко А.М., Грищенко В.А..XVІII International scientific and practical conference «Innovations in Scientific Research: World Experience and Realities» (April 10-12, 2024) Riga, Latvia.

47.Управління водними ресурсами на урбанізованих територіях в умовах зміни клімату.Савченко А.М., Овчарук В.А., Хандогіна О.В. Гопцій М.В..V Міжнародна науково-практична конференція «Енергоощадні машини і технології». Київський національний університет будівництва і архітектури 22 – 24 травня 2024 року.0,18

48.Мобільна плазмо-піролізна установка для переробки та утилізації твердих комунальних та промислових відходів. Ващенко В.М., Кордуба І.Б., Хафез Ненсі Махмуд. IV Міжнародній науково-практичній конференції European Congress of Scientific Achievements 22-24 квітня 2024 р. ст 175-179  м. Барселона, Іспанія.

49.Технологічні та екологічні перспективи високотемпературного плазмохімічного піролізу небезпечних медичних відходів. Ващенко В.М., Кордуба І.Б., Хафез Ненсі Махмуд.Збірник наукових праць Міжнародної науково-практичної конференції

«Актуальні проблеми та інноваційні технології у сфері цивільного захисту та екологічної безпеки для повоєнного відновлення України» (м. Київ, 28-30 травня 2024 року), с. 88-91.0.64

50.Вплив фармацевтичного підприємства на екологічний стан міського середовища та шляхи його поліпшення.Андрющенко І.М., Василенко Л.О.Матеріали ІІI Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: Київський національний університет будівництва і архітектури. 2024, С. 19-23. https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf

51.The need for a new concept of civil security for universities.Tsoma T.O., Nehrii T.O../Матеріали ІІI Міжнародної науково-практичної конференції «Green Construction» («Зелене будівництво»). Київ: Київський національний університет будівництва і архітектури. 2024, С.256-258. https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/zbirnyk_gotovyj-4.pdf

52.Волошкіна О.С., Маршалл Д.В., Ковальова А.В. Створення комплексу підходів до захисту водних екосистем з врахуванням сучасних викликів довкіллю. Всеукраїнська науково-практичної інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих вчених
«Екологічно сталий розвиток урбосистем: виклики та рішення в контексті євроінтеграції України», 2-3 листопада 2023, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.https://ecology.kname.edu.ua/diialnist-kafedry/naukovi-konferentsii

53.Аналіз травмування працівників гірничовидобувного підприємства.. Юлія Тарабанова, Тетяна Негрій. Наука про цивільний захист як шлях становлення молодих вчених / Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції курсантів, студентів, ад’юнктів (аспірантів). – Черкаси: Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, 2024. С.109-110. https://chipb.dsns.gov.ua/upload/2/1/2/5/6/5/3/zbirnik-materialiv-konfonferenciyi-nauka-pro-civilnii-zaxist-iak-sliax-stanovlennia-molodix-vcenix-16052024.pdf

Монографії

1..Волошкіна О.С., Кордуба І.Б, Маршалл Д.В., Жукова О.Г., Ткаченко Т.М. Екологічна безпека енергетичних об’єктів України в умовах кліматичних змін. Колективна монографія за матеріалами ХХІІ-Ї Міжнародної науково-практичної конференції» Інформаційно-комунікаційні технології та сталий розвиток (14 – 15 листопада 2023 р.) / за ред Довгого С.О., Київ, Вид.во «Юстон», с. 173-178.

2.Зелене будівництво у відновленні України.Т.І. Кривомаз, А.М .Циба, І.С. Ільченко, Р.О. Гамоцький.Освіта для сталого майбутнього: екологічні, технологічні, економічні і соціокультурні питання : колективна монографія за матеріалами Всеукраїнської наукової конференції “Освіта для сталого майбутнього: екологічні, технологічні, економічні і соціокультурні питання”, м. Київ, 18 жовтня 2023.

Нормативні документи

  1. СОУ ОЕМ 08.002.41.032:20ХХ Громадські будівлі. Екологічні критерії та метод оцінювання життєвого циклу на етапах проєктування та будівництва. Берзіна С., Луговець С., Апостолова- Сосса Л., Беспалов Д., Дмитрович Б., Дюжилова Н., Єгорченков В., Картавцев О., Кащенко Т., Коваль Л., Кожедуб С., Козак Ю., Кордияка Р., Кулінко Є., Мартинов В., Мілейковський В., Молодід О., Мусіяка І., Перминова С., Осипов С., Плоский В., Плохута Р., Погосов О., Посікера А., Ротова А., Селиванов О., Сергейчук О., Скочко В., Ткаченко Т., Яновицький Є. Київ, ВГО «Жива планета», 2024. 216 с. URL https://livingplanet.org.ua/images/2024/sou_oem_08_002_41_032_20xx_3_pdf_20_05_2024.pdf

Публікації за 2023 рік

Інформація щодо наукових публікацій кафедри ТЗНС та ОП за 2021-2022 рр.:

Монографії

  1. Жукова О.Г., Гончаренко А.В. Організація державного управління водними ресурсами відповідно до басейнового принципу. Екологоорієнтовані підходи відновлення техногенно забруднених територій і створення сталих екосистем: колективна монографія; за заг. ред. Т. О. Чайки. Полтава: Видавництво ПП «Астрая», 2022. С. 186-193.
  2. Kryvomaz T., Tran H.T.M., Rojas C. Uses, applications, and disciplinary integration using myxomycetes/ Chapter 13 (493-532 pp = 40 р.)/ in book Myxomycetes 2st Edition Biology, Systematics, Biogeography and Ecology/ ed. Rojas C. ed. Alvarado C., Stephenson S.L.- 2022. – Academic Press. – 585 p.
  3. Тернавська В.М. Правотворча політика України: монографія/ В.М. Тернавська. Одеса: Видавничий дім «Гельветика», 2022. 120 с.

Статті

  1. Zhukova O., Berezniy М. Organizational support of state management of water resources according to the basin principle. АГРОСВІТ № 5—6, 2022. DOI: 10.32702/2306-6792.2022.5—6.33
  2. Абрашкевич Ю., Мачишин Г., Марченко О., Балака М., Жукова О. Підвищення механічної міцності абразивно-армованого круга. Опір матеріалів і теорія споруд/Strength of Materials and Theory of Structures. 2022. № 108. С. 295-308. (https://doi.org/10.32347/2410-2547.2022.108.295-308 (Web of Science))
  3. Калюх Ю., Волошкіна О., Кордуба І., Жукова О., Гончаренко А. Mathematical modeling of seismic activation of landslides in Neogene clays of the Carpathian region. International Conference of Young Professionals “GeoTerrace-2022” 3-5 October 2022, Lviv, Ukraine (https://doi.org/10.3997/2214-4609.2022590071 (SCOPUS)
  4. Василенко Л., Березницька Ю., Кравченко М., Шевченко О., Цьома Т. Забруднення поверхневих вод фосфатами. Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки, Науково-технічний збірник / Київ. КНУБА – Київ 2022, вип. №38 С.4-17 ISSN 2524-0020, doi.org 10.32347/2524–0021.20.20.
  5. Василенко Л., Березницька Ю., Федоренко С., Березний М., Сегеда П. Концентрація шкідливих речовин у м. Києві. Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Журнал «Агросвіт», ТОВ ДКС Центр, випуск 4, С. 56-63. http://www.agrosvit.info/?op=1&z=3583&i=6
  6. Karpenko, O., Myrontsov, M., Anpilova, Y. (2022). Application of Discriminant Analysis in the Interpretation of Well-Logging Data. In: Zaporozhets, A. (eds) Systems, Decision and Control in Energy III. Studies in Systems, Decision and Control, vol 399. Springer, Cham. https://doi.org/10.1007/978-3-030-87675-3_16 (SCOPUS)
  7. Myrontsov, M., Karpenko, O., Trofymchuk, O., Dovgyi, S., Anpilova, Y. (2022). Iterative Solution of the Inverse Problem of Resistivity Logging of Oil and Gas Wells: Testing and Examples. In: Zaporozhets, A. (eds) Systems, Decision and Control in Energy III. Studies in Systems, Decision and Control, vol 399. Springer, Cham. https://doi.org/10.1007/978-3-030-87675-3_11 (SCOPUS)
  8. Kotsiuba, I., Lukianova, V., Anpilova, Y., Yelnikova, T., Herasymchuk, O., Spasichenko, O. (2022). The Features of Eutrophication Processes in the Water of Uzh River. Ecological Engineering & Environmental Technology, 23(2), 9-15. https://doi.org/10.12912/27197050/145613 (SCOPUS)
  9. Anpilova, Y., Yakovliev, Y., Trofymchuk, O., Myrontsov, M., Karpenko, O. (2022). Environmental Hazards of the Donbas Hydrosphere at the Final Stage of the Coal Mines Flooding. In: Zaporozhets, A. (eds) Systems, Decision and Control in Energy III. Studies in Systems, Decision and Control, vol 399. Springer, Cham. https://doi.org/10.1007/978-3-030-87675-3_19 (SCOPUS)
  10. Zhuravskyi, O., Tymoshchuk V., Zhuravska N., Hajiyev M. Influence of Strengthening Flat Slab by External Prestressed Reinforcement on Deformation Characteristics of the Slab. Lecture Notes in Civil Engineeringthis link is disabled, 2022, 181, pp. 449-456. – [Electronic resource]. – Mode of access: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57212410405/ – Name from the screen. – (Date of application 01.11.2022).
  11. Bielova A., Koval S., Zhuravska N., Agayev A. The Main Vectors of Labor and Education Transformation of Modern Workforce. Lecture Notes in Civil Engineeringthis link is disabled, 2022, 181, pp. 579-589. – [Electronic resource]. – Mode of access: https: //www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57212410405/ – Name from the screen. – (Date of application 01.11.2022).
  12. Zhuravskyi O., Zhuravska N., Bambura A. Features of calculation of prefabricated steel fiber concrete airfield slabs. International Journal on Technical and Physical Problems of Engineering, 2022, 14(1), pp. 103-107. ISSN 2077-3528. – [Electronic resource]. – Mode of access: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57212410405/ – Name from the screen. – (Date of application 01.11.2022).
  13. Bielova A., Koval S., Kochedykova A., Zhuravska N., Makatora D. The influence of the country’s labor market on problem issues in the energy industry. Tikintinin iqtisadiyyatı və menecment Construction economycs and management 2022-ci il. № 3 (20), Baku, AZ, 2022. – səh. 17-24. – [Electronic resource]. – Mode of access: http://azmiu.edu.az/pages/194. – Name from the screen. – (Date of application 01.11.2022).
  14. Baitova S., N.Zhuravska Monitoring of nitrate content in groundwater. “SworldJournal”, Іssue № 11, Part 1, January, Bulgaria, 2022. – p.62-67. ISSN (Online): 2663-5712.
  15. Zalygin O. Analysis of the sources of formation of spent electrolytes of galvanic production and methods for their processing / O.Zalygin, N. Zhuravska, V.Cheprasova // Modern engineering and innovative technologies, issue № 19 (1), February, Germany, 2022 (1). – р.57-67. ISSN (Online): 2567-5273.
  16. Волошкіна О.В., Ковальова А.В. Виробничий ризик для безпеки працюючих на відкритому повітрі від температурних умов навколишнього середовища. Системи управління, навігації та зв’язку, щоквартальне видання Національного університету «Полтавська плітехеіка імені Юрія Кондратюка, 2021, випуск 3(6), 118-112с. http://journals.nupp.edu.ua/sunz
  17. Волошкіна О.В., Ковальова А.В. Розрахунок виробничого ризику від шумового забруднення для безпеки працюючих на відкритому повітрі. Вісті Донецького гірничого інституту. Покровск. ДНТУ, 2021. Вип. 2 (49). С. 104 – 112. https://jdmi.donntu.edu.ua/
  18. Кривомаз Т.І. Рослини для біофільного дизайну в зеленому будівництві / Т.І. Кривомаз, О.В. Тищенко, І.Е. Сулейманов // Теорія та практика дизайну. Садово-паркове господарство. – 2022. – №1. Вип. 25. – С. 236-248. doi: 10.18372/2415-8151.25.16801
  19. Савченко А.М., Ткаченко Т.М. Імплементація європейських норм зеленого будівництва в будівельну галузь України. «Екологічна безпека та природокористування» Випуск 41(1) 2022р. ст.31-43. http://es-journal.in.ua/article/view/255262
  20. Honcharenko A., Voloshkina О., Kupinskyi I., Zhukova О. Modern comprehensive information system for environmental quality monitoring. Environmental Problems, Volume 6, number 4, LvivPolitechnic National University, 2021 – P.251-258 https://science.lpnu.ua/ep
  21. Кравченко М.В., Волошкіна О.С., Василенко Л.О. Застосування методу зворотного осмосу для доочистки питної води/ Екологічна безпека та природокористування: зб. Наук. Праць / М-во освіти і науки України, Київ, нац. Ун-т буд-ва і архіт., НАН України, Ін-т телекомунікацій і глобал. Ін форм. простору. – К., 2021. – Вип. 40. – С.35-47 http://es-journal.in.ua
  22. Волошкіна О.С., Шаблій Т.П., Трофімович В.В., Єфіменко В.М., Гончаренко А.В., Жукова О.Г. Вплив глобальних кліматичних змін на забруднення повітря урбанізованих територій та розповсюдження захворюваності населення на Сovid-19. Екологічна безпека та природокористування. – К., 2021. – Вип. 39. – С.5-15 http://es-journal.in.ua
  23. Волошкіна О.С., Жукова О.Г., Кордуба І.Б., Маршалл Д.І. Методичні підходи до оцінки забруднення поверхневих водних об’єктів в зоні дії гірничо- видобувних підприємств (на прикладі Донецько-Придніпровського регіону). Екологічна безпека та природокористування. – К., 2021. – Вип. 39. – С.69-75 http://es-journal.in.ua
  24. Vashchenko V., Skalozubov V., Voloshkina O., Korduba I., Dudarev I., Hayo H., Zhukova O., Hryb V. Stipulating the radioecological impact of consequences of accidents at nuclear power facilities. Ukrainian Journal of Ecology Volume 11, No 10 (2021), Р. 24-27 https://www.ujecology.com/ (Web of Science)
  25. Nehrii, S., Nehrii, T., Volkov, S., Zbykovskyy, Y., Shvets, I.(2022) Operation complexity as one of the injury factors of coal miners. Mining of Mineral Depositsthis link is disabled. 16(2). 95–102 (https://doi.org/10.33271/mining16.02.095 ) (SCOPUS)
  26. Nehrii S., Nehrii T., Zolotarova O., Tykhenko O., Burdeina N. Determining Priority of Risk Factors in Technological Zones of Longwalls. Journal of Mining and Environmentthis link is disabled, 2022, 13(3), pp. 751–765.(https://doi.org/10.22044/jme.2022.12142.2216) (SCOPUS)
  27. Чеберячко С.І., Дерюгін О.В., Негрій Т.О., Ченчева О.О. Удосконалення процедури вибору фільтрувальних протипилових респіраторів на основі оцінки ризиків. Вісті Донецького гірничого інституту. 2022. №1 (50). С. 146-157. https://doi.org/10.31474/1999-981X-2022-1-146-157
  28. Тернавська В. М. Правоосвітня політика України (конституційно-правовий аспект). Нове українське право. 2022. Випуск 1. С. 125-131. DOI https://doi.org/10.51989/NUL.2022.1.19
  29. Тернавська В.М. Комітет з питань правової політики Верховної Ради України та його роль у формуванні законодавчої політики держави. Наукові записки Інституту законодавства Верховної Ради України. 2022. Випуск 1. С. 108-115.
  30. Тернавська В.М. Сучасні тенденції реформування вищої юридичної освіти в Україні (конституційно-правовий аспект). Нове українське право. 2022. Випуск 2. С. 142-148. DOI https://doi.org/10.51989/NUL.2022.2.20
  31. Колодій А.М., Тернавська В.М., Лапко А.Г. Етико-правові засади дистанційного викладання юридичних дисциплін в аспекті реформи юридичної освіти. Вісник Національної академії правових наук України. 2022. Том 29. № 2. С. 119-137.
  32. Тернавська В. М. Правовий статус осіб, постраждалих внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України (конституційно-правовий аспект). Альманах права. 2022. Випуск 13. С. 332-339.
  33. Тернавська В.М. Правовий статус дітей, постраждалих внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України (конституційно-правовий аспект). Нове українське право. 2022. Випуск 3. С. 116-122. DOI https://doi.org/10.51989/NUL.2022.3.17
  34. Sergeychuk О., Andropova O., Kozak Y., Scherbakova E. Features of regulations and calculation of overheating from solar radiation by using solar maps. Technical and Physical Problems of Engineering, Issue 50, Volume 14, Number 1, March 2022 (Se-rial No: 0050-1401-0322) – Р 96-102. . 14-IJTPE-Issue50-Vol14-No1-Mar2022-pp95-102.pdf (SCOPUS)
  35. Baliuk I., Namiasenko О., Shcherbakova О. Legal expert in commercial proceeding in Ukraine. Підприємництво, господарство и право. http://pgp-journal.kiev.ua/index.php/2021
  36. Ткаченко Т.М., Глущенко Р.О., Мілейковський В.О. Ефективне відведення дощової води з доріг дощовими садами-смугами у концепції міста-губки. Екологічна безпека та природокористуванн. –Вип.40. – К.: КНУБА, 2021. – С. 48-61. http://es-journal.in.ua/nehrii
  37. Т.М. Ткаченко, Т.Л. Чебанов, Л.С. Чебанов, І.В. Клімова, О.М. Пантюхов Про використання зелених насаджень, зимових садів та теплиць на дахах будівель і споруд. Збірник наук. праць Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин. – Вип. 48, Ч.1. – Київ: ТОВ «Видавництво «Ліра-К»,2021. – С.75-89.
  38. Ткаченко Т.М., Мілейковський В.О., Лопатюк Я.Б. Проблеми спалювання для теплопостачання сміття від надвиробництва одягу “швидкої моди”. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання: науково-технічний збірник.- Вип. 39. – Київ: КНУБА, 2021. – С. 51-56. http://vothp.knuba.edu.ua/
  39. Tkachenko T., Abu Deeb S, Mileikovskyi V. Environmental Assessment of Relationships and Mutual Influences in the System “Protective Forest Plantations – Anthropogenic Landscapes”. 2nd International Symposium of Earth, Energy, Environmental Science and Sustainable Development (JEESD 2021) 25th-26th September 2021, Jakarta, Indonesia. – IOP Conference Series: Earth and Environmental Science. – 2021. – Vol. 940. – https://doi.org/10.1088/1755-1315/940/1/012083 (SCOPUS)
  40. Tkachenko T., Mileikovskyi V. Using Telescopic Mapping for Infinity Representation with an Example of Ventilation. Lecture Notes on Data Engineering and Communications Technologies, 2023. – Том 146, С. 394 – 405 https://www.scopus.com/record/display.uri?eid=2-s2.0-85136314214&origin=resultslist&sort=plf-f&src=s&st1=Tkachenko&st2=Tetiana&nlo=1&nlr=20&nls=count-f&sid=aab44b8afcfd311aaba302e7d508a178&sot=anl&sdt=aut&sl=39&s=AU-ID%28%22Tkachenko%2c+Tetiana%22+57203135001%29&relpos=0&citeCnt=0&searchTerm= (SCOPUS)

Тези та матеріали конференцій

  1. Волошкіна О.С., Жукова О.Г., Гончаренко А.В., Колеватих І.С. Дослідження впливу загальнонаціонального блокування Covid-19 на забруднення повітря для урбанізованих територій на прикладі м. Києва. Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України: тези доповідей ІV Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції, м. Київ, 10 лютого 2022 року/ редкол. О.С. Волошкіна та ін. – К.: ІТТА, 2022. – с. 59-61.
  2. Волошкіна О.С., Ковальова А.В., Жукова О.Г. Оцінка виробничого ризику для працівників по відновленню міської інфраструктури. Сучасні напрями розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та засобів управління. Тези доповідей дванадцатої міжнародної науково-технічної конференції (27 – 28 квітня 2022 року). – с. 129.
  3. Кордуба І.Б., Березний М.І., Жукова О.Г. Місто, як урбоекосистема. ХХІХ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства» Матеріали конференції – Кременчук: КрНУ, 2022. – с.97-98.
  4. Жукова О.Г., Березний М.І., Будков Б.О. Принципи екологічного планування та зонування території міста. ХХІХ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства» Матеріали конференції – Кременчук: КрНУ, 2022. – с.98-100.
  5. Жукова О.Г., Ротозій А.Ю., Фуцур А.В., Солошич І.О. Екологічна оцінка змін якісних параметрів водних екосистем внаслідок антропогенного впливу діяльності людини (на прикладі водного басейну річок Приазов’я). ХХІХ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства» Матеріали конференції – Кременчук: КрНУ, 2022. – с.100-102.
  6. Березний М., Жукова О., Кордуба І. Екологічний потенціал України в умовах воєнного стану. Проблеми раціонального використання соціально-економічного, еколого-енергетичного, нормативно-правового потенціалу України та її регіонів: матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції ГО «ІЕЕЕД», (01 травня 2022 року), м. Луцьк: СПД Гадяк Жанна Володимирівна, друкарня “Волиньполіграф”, 2022. – с.33-36.
  7. Березний М., Жукова О. Регіональні прояви зміни температури повітря. Матеріали Студентської наукової конференції Одеського державного екологічного університету – 2022, 11-18 травня. Одеса: ОДЕКУ. 2022. с.66-67.
  8. Кордуба І., Жукова О. Екологічні аспекти розвитку зеленої економіки в контексті світового розвитку. Соціоекономіка та менеджмент: стан, тенденції, управлінські рішення [Електронний ресурс]: зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф. молодих вчених (Київ, 11 травня 2022 р.) у 2-х частинах. Частина 2. Київ : КНЕУ, 2022. с.47-49.
  9. Березний М., Жукова О. Управління заходами екологічної безпеки та технологій захисту від негативного впливу вод на прибережні території. Географія та екологія: наука і освіта: зб.матеріалів ІХ Всеукр. науково-практич.конф. (з міжнародною участю), м. Умань, 9-10 червня 2022 року/Уманський держ. пед. ун-т імені П. Тичини, Ін-т педагогіки НАПН України, Вінницький держ. пед. ун-т імені М. Коцюбинського та ін.; ред.кол: Браславська О.В. (відпов.ред), Денисик Г.І. та ін. – Умань: Візаві, 2022. – с. 39-42.
  10. Волошкіна О.С., Жукова О.Г., Гончаренко А.В. Вплив воєних дій на формування і випадіння кислотних опадів на прилеглих територіях. Регіональні проблеми охорони довкілля та збалансованого природокористування: матеріали Міжнародної наукової конференції за участю молодих науковців. Одеса: ОДЕКУ, 2022. с. 39-42.
  11. Негода Н.В., Жукова О.Г. Роль будівель у контексті подолання наслідків зміни клімату. Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування. VІІ Міжнародний конгрес, 12-14 жовтня 2022, Україна, Львів: Збірник матеріалів — Київ: Яроче́нко Я. В., 2022. — с. 86.
  12. Жукова О.Г. Характеристика екологічних наслідків військових дій. Стратегія сталого розвитку України: сьогодення та перспективи : матеріали ІІ Всеукраїнської інтернет-конференції, присвяченої 30-річчю кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Національного університету водного господарства та природокористування. [Електронне видання]. – Рівне : НУВГП, 2022. – с. 58-60.
  13. Березний М., Жукова О. Вплив війни на екологічний стан водних ресурсів. Матеріали Четвертої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Євроінтеграція екологічної політики України». Одеса: Одеський державний екологічний університет. 2022, с. 34-36
  14. Федоренко С.В., Василенко Л.О., Березницька Ю.О. Екологічні регулювання безпеки підприємств в України/ Матеріали IV міжнародної науково-практичної онлайн конференції “Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України 10 лютого 2022, Київ 2022, 65-69с. https://events.org.ua/koferencia-10-02-22/
  15. Петренко Д..В. Василенко Л.О. Правове регулювання НДТМ на шляху зменшення промислового забруднення в Україні. Тези доповіді до Міжнародної науково-практичної конференції “Стратегічні пріоритети розвитку економіки, фінансів, обліку і права в Україні та світі” 15 червня 2022 року м. Полтава, Україна. 48-52с. http://surl.li/dklog /
  16. Белова А., .Журавська Н., Коваль С., Кочедікова А. Складові елементи неформальної занятості – основа реалізації європейських стандартів в Україні. Міжнародна конференція «BUILDING INNOVATIONS – 2022» (ICBI-2022) 19-20.05.2022р.
  17. Журавська Н.Є. Дослідження та впровадження еколого-економічного управління виробничими структурами в умовах воєнної економіки. І Міжнародній науково-практичній інтернет-конференція «Соціально-компетентне управління та безпека підприємницьких структур в умовах воєнної економіки» 28-29 жовтня 2022 р.
  18. Гламаздин Д.П., Гламаздин П.М., Журавская Н.Е. Модернизация существующего парка водогрейных котлов отопительных котельных систем централизованного теплоснабжения для повышения экологических характеристик. 72-я научно-техническая конференция: сборник научных работ – М., февраль 2022 г. [Электронный ресурс] – М.: БГТУ, 2022. – с.350-355.
  19. Сафарян С., Журавская Н. Применение направлений по оценке рисков экотехнологической безопасности на промышленных объектах. Международная конференция 72-я научно-техническая конференция: сборник научных работ – М., февраль 2022 г. [Электронный ресурс] – М.: БГТУ, 2022. – с.347-350.
  20. Стефанович П.І., Шапталов І.С., Бойко Є.М., Журавська Н.Є. Обов’язкові складові екологічного моніторингу – якісна оцінка впливу на довкілля. Збірник матеріалів VІІ Міжнародного молодіжного конгресу Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування. 10-11 лютого 2022, Україна, Львів: Збірник матеріалів — Київ : Яроче́нко Я. В., 2022. — с. 52 https://doi.org/10.51500/7826-04-9.
  21. Котілєвський Ю.Б., Журавська Н.Є Сталий розвиток та збалансоване природокористування для запобігання стихійних лих. 7-й міжнародний молодіжний конгрес сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. збалансоване природокористування, 10-11 лютого 2022 р. Київ: Яроче́нко Я. В., 2022. – с. 162.
  22. M. Kravchenko, Y. Bereznytska, L. Vasylenko, S. Fedorenko. Theoretical calculation of the activity coefficients of dilute aqueous solutions taking into account factors of electrical nature. International Conference of Young Professionsls «GEOTERRACE-2022». European Association of Geoscientists & Engineers. Source: Conference Proceedings, International Conference of Young Professionals «GeoTerrace-2022», Oct 2022, Volume 2022, p.1 – 5. (SCOPUS) https://www.earthdoc.org/content/papers/10.3997/2214-4609.2022590044?crawler=true
  1. Петренко Д.В. щодо імплементації директиви 2010/75/ЄС про промислові викиди. Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України: тези доповідей ІV Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції, м. Київ, 10 лютого 2022 року/ редкол. О.С. Волошкіна та ін. – К.: ІТТА, 2022. – 184 с.
  2. Stefanovych I., Stefanovych P., Zhuravska N. Міжнародне право з проблем захисту людей. Збірник матеріалів The V International Scientific and Practical Conference «Trends of modern science and practice», February 8 – 11, 2022, Ankara, Turkey. 652 p. Р. 571 – 580.
  3. Стефанович І.С., Журавська Н.Є., Стефанович П.І., Стефанович В.І. Органи управління та нагляду за безпекою життєдіяльності. Збірник матеріалів The 9 th International scientific and practical conference “Innovations and prospects of world science” (April 28-30, 2022) Perfect Publishing, Vancouver, Canada. 2022. p. 206 – 214,
  4. Кузнецова М.О., Журавська Н.Є. Вплив воєнних дій на стан біосфери (в тому числі лісів) в Україні. Збірник матеріалів І Міжнародної науково-практичної конференції «Подолання екологічних изиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій – 2022», (26–27 травня 2022 року, Полтава – Львів). Полтава: НУПП, 2022. – С. 338-341.
  5. Стефанович І.С., Журавська Н.Е., Стефанович П.І. Визначення екологічного та виробничого ризику міста. UDC 01.1. Збірник матеріалів the ХХI International Scientific and Practical Conference «Actual priorities of modern science, education and practice», May 31 – 03 June, 2022, Paris, France. 873 p. Р 814 – 822. DOI – 10.46299/ISG.2022.1.21
  6. Stefanovych I., Zhuravska N., Stefanovych P. Безпека життєдіяльності та її теоритичні основи і складові. UDC 01.1Збірник матеріалів The ХХV International Scientific and Practical Conference «Innovative trends of science and practice, tasks and ways to solve them», June 28 – July 01, 2022, Athens, Greece. 594 p. Р. 531 – 540. ISBN – 979-8-88680-823-0. DOI – 10.46299/ISG.2022.1.25
  7. Stefanovych I., Khalmuradov В., Zhuravska N., Stefanovych P. Евакуація людей з приміщення будівель і споруд у разі виникнення необхідності здійснення її на випадок аварії чи пожежі. UDC 01.1 Збірник матеріалів The I International Scientific and Practical Conference «Current trends in the development of modern scientific thought», September 27 – 30, 2022, Haifa, Israel. 533 p. Р.443-450, DOI – 10.46299/ISG.2022.2.1
  8. Журавская Н.Е. Применение направлений по оценке рисков экотехнологической безопасности на промышленных объектах. 86 НТК профессорско-преподавательского состава, научных сотрудников и аспирантов (с международным участием), 31 января – 12 февраля 2022 г. [Электронный ресурс]. БГТУ. – отв. за издание И. В. Войтов; УО «БГТУ». – 2022. – 373 с. Р.251 -254. ISBN 978-985-530-9872, https://www.belstu.by/,https://elib.belstu.by/.
  9. Stefanovych I.S, Stefanovych P.I. «DANGERS IN THE MODERN URBAN ENVIRONMENT» Збірник матеріалів VІІ Міжнародного молодіжного конгресу Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування. 10-11 лютого 2022, Україна, Львів :Збірник матеріалів — Київ : Яроче́нко Я. В., 2022. — С. 219 https://doi.org/10.51500/7826-04-9
  10. Stefanovych I.S, Stefanovych P.I. Zhuravska N., «Міжнародне право з проблем захисту людей» Збірник матеріалів The V International Scientific and Practical Conference «Trends of modern science and practice», February 8 – 11, 2022, Ankara, Turkey. 652 p. Р. 571 – 580. DOI – 10.46299/ISG.2022.I.V
  11. Стефанович І.С., Котова Т.В., Стефанович П.І., Лубніна А.М. Соціально-політичні небезпеки – 1. Збірник матеріалів IV Міжнародної науково-практичної онлайн конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України». 10 лютого 2022 року, – К.: ІТТА, 2022 – 184 c., https://events.org.ua/koferencia-10-02-22/
  12. Стефанович І.С., Котова Т.В., Стефанович П.І., Саяна А.Ю. Соціально-політичні небезпеки – 2. Збірник матеріалів IV Міжнародної науково-практичної онлайн конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України». 10 лютого 2022 року, – К.: ІТТА, 2022 – 184 c., Р.91 – 94 https://events.org.ua/koferencia-10-02-22/
  13. Стефанович І.С., Котова Т.В., Стефанович П.І., Федько М.В. Суть безпеки життєдіяльності. Збірник матеріалів The 9th International scientific and practical conference “Modern scientific research: achievements, innovations and development prospects” (February 20-22, 2022) MDPC Publishing, Berlin, Germany. 2022. 413 p. Р 181-187
  14. Кривомаз Т., Чалий І. Умови залучення українських будівельних компаній до відновлення об’єктів інфраструктури, що постраждали внаслідок воєнних дій / Онлайн-конференція «Екологічна безпека України в умовах воєнного часу», «Green economic recovery», 5 травня 2022, https://ecolog-ua.com/events/onlayn-konferenciya-ekologichna-bezpeka-ukrayiny-v-umovah-voyennogo-chasu-ta-programa-green
  15. Ovcharuk V., Mahura A., Kryvomaz T., Aguilar E., Olanо J., Khomenko I., Shabliy O., Sogacheva L., Zhou P., Mäkelä A., Krakovska S., Lappalainen H., Stepanenko S., Lauri K., Riuttanen L., Tyuryakov S., Bashmakova I. Climate-oriented trainings in the field of Climate Services, climate change adaptation and Mitigation / The EGU General Assembly 2022, Vienna, Austria & Online, 23–27 May 2022 https://meetingorganizer.copernicus.org/EGU22/EGU22-4895.html
  16. Ronikier A., Drozdowicz A., Janik P., Krivomaz T., Meyer M., Michaud A. Nivicolous myxomycetes of the Carpathians – new data from Poland, Slovakia and Ukraine / Biogeography of the carpathians 3rd interdisciplinary symposium – 12 – 14 September 2022 – Prague, Czechia. https://botany.natur.cuni.cz/biogeography_carpathians_2022/
  17. Савченко А.М. Імплементація екологічної політики ЄС в національне законодавство України як перспектива досягнення цілей сталого розвитку. 7-Й Міжнародний молодіжний конгрес сталий розвиток: захист навколишнього середовища. енергоощадність. збалансоване природокористування, 10-11 лютого 2022 р. с. 222 https://science.lpnu.ua/sites/default/files/attachments/2022/jan/26205/zbirnykmaterialivekokongres2022.pdf
  1. Савченко А.М. Імплементація еколого-правових норм ЄС в законодавство України в період воєнного стану. Наука, освіта, технології і суспільство: нові дослідження і перспективи: збірник тез доповідей міжнародної науково-практичної конференції (Полтава, 20 вересня 2022 р.): у 2 ч. Полтава: ЦФЕНД, 2022. Ч. 2. С.19-20 http://www.economics.in.ua/2022/09/20-2.html
  2. Савченко А.М. Імплементація європейських стандартів в правову систему України під час воєнних дій. Збірник матеріалів конференції Екополітика 2022. Четверта всеукраїнська науково-практична конференція «Євроінтеграція екологічної політики України». М. Одеса, 25 жовтня 2022р.. С.350-351
  3. Кравченко М.В. Зворотний осмос – як метод доочистки питної води на локальному рівні/ М.В. Кравченко // Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України: тези доповідей ІV Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції, м. Київ, 10 лютого 2022 року/ редкол. О.С. Волошкіна та ін. – К.: ІТТА, 2022. – С. 109 – 112. https://bit.ly/3Lfu4E5
  4. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т., Чередніченко П.П. Аналіз взаємодії кінцевомірних поверхневих віброджерел з ущільнюваним лінійно- в’язкопружним середовищем. Наукова стаття в збірнику матеріалів XV Міжнародної науково-практичної конференції « MODERN DIRECTIONS OF  SCIENTIFIC RESEARCH DEVELOPMENT » (10-12 August 2022, Chicago, USA), с. 123 – 136.
  5. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т., Чередніченко П.П. Аналіз взаємодії кінцевомірних поверхневих віброджерел з ущільнюваним лінійно- в’язкопружним середовищем.Наукова стаття в збірнику матеріалів XV Міжнародної науково-практичної конференції « MODERN DIRECTIONS OF SCIENTIFIC RESEARCH DEVELOPMENT » (10-12 August 2022, Chicago, USA), с. 137 – 147.
  6. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т., Чередніченко П.П., Іванов Є.О. Постановка динамічних крайових задач для вертикально-неоднорідних в’язкопружних середовищ за наявності віброджерел коливань: загальна схема побудови їх розв’язку. Наукова стаття в збірнику матеріалів XІV Міжнародної науково-практичної конференції« SCIENCE, INNOVATIONS AND PROBLEMS AND PROSPECTS » ( 25-27 August 2022, Токуо, Japan), с. 117 – 129.
  7. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т., Чередніченко П.П., Іванов Є.О Постановка динамічних крайових задач для вертикально-неоднорідних в’язкопружних середовищ за наявності віброджерел коливань: загальна схема побудови їх розв’язку. Наукова стаття в збірнику матеріалів XІV Міжнародної науково-практичної конференції « SCIENCE, INNOVATIONS AND PROBLEMS AND PROSPECTS » ( 25-27 August 2022, Токуо, Japan), с. 130 – 139.
  8. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т., Чередніченко П.П., Іванов Є.О. Постановка динамічних крайових задач для вертикально-неоднорідних в’язкопружних середовищ за наявності віброджерел коливань: загальна схема побудови їх розв’язку. Наукова стаття в збірнику матеріалів XV Міжнародної науково-практичної конференції «INTERNATIONAL SCIENTIFIC INNOVATIONS IN HUMAN LIFE » (1-3 September 2022, Manchester, United Kingdom), с. 112 – 124.
  9. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т., Чередніченко П.П., Іванов Є.О Постановка динамічних крайових задач для вертикально-неоднорідних в’язкопружних середовищ за наявності віброджерел коливань: загальна схема побудови їх розв’язку. Наукова стаття в збірнику матеріалів XVI Міжнародної науково-практичної конференції « MODERN DIRECTIONS OF SCIENTIFIC RESEARCH DEVELOPMENT » (7-9 September 2022, Chicago, USA), с. 78 – 86.
  10. I. Chornomordenko, O. Voloshkina, N. Mokan, N. Bondarenko, M. Spiridonov and S. Stavroiani. Manifestation of the basic dialectics laws in slope processes as exampled by the Poshtova Square reconstruction in Kyiv. /3rd EAGE Workshop on Assessment of Landslide Hazards and Impact on Communities, Landslide 2021, 2021 ,p.1 – 5 DOI: https://doi.org/10.3997/2214-4609.20215K1003 (SCOPUS)
  11. Voloshkina О., Kovaleva A., Zhukova О. Climate Change on Workers in the Construction and Road Industries Working Outdoors. Proceedings of the International Forum on Climate Change and Sustainable Development: New Challenges of the Century [Electronic resource], September, 9–11, 2021. – Mykolaiv: PMBSNU, 2021. – Р.88. https://chmnu.edu.ua/wp-content/uploads/ABSTRACTS_PMBSNU_Forum_2021_09_09-11.pdf
  12. Волошкіна О.С., Ковальова А.В. Виробничий ризик для працюючих при реконструкції автомобільних шляхопроводів в и. Києві. Сталий розвиток – стан та перспективи: IІІ міжнародний науковий симпозіум. Львів – Славське: Збірник матеріалів — Київ: Яроче́нко Я.В., 2022. С. 234 – 236. https://lpnu.ua/events/iii-mizhnarodnyi-naukovyi-sympozium-stalyi-rozvytok-stan-ta-perspektyvy-sdev2022
  13. Волошкіна О.С., Гончаренко А.В., Жукова О.Г., Негода Н.В. Забруднення атмосферного повітря аерозольними частинками в світі і україні, їх вплив на клімат і здоров’я. Екологічна безпека держави: тези доповідей Другого всеукраїнського круглого столу. Київ, ITTA, КНУБА. 2021. С.20-23
  1. Iu. Kaliukh1, O. Voloshkina2, I. Korduba2, O. Zhukova2, A. Honcharenko. Mathematical Modelling of Seismic Activation of Landslides in the Neogene Clay of the Carpathian Region. International Conference of Young Professionals «GeoTerrace-2022», Oct 2022, Volume 2022, p.1 – 5 DOI: https://doi.org/10.3997/2214-4609.2022590071 (SCOPUS)
  1. Iu. Kaliukh, O.Voloshkina, A.Honcharenko, A. Sirenko, I.Korduba, A.Kovaliova. Complex Research and Implementation of the IoT System for the Residential Buildings Vibroprotection. 2022 IEEE 3rd International Conference on System Analysis & Intelligent Computing (SAIC) DOI: 10.1109/SAIC57818.2022 (SCOPUS)
  1. I. Kaliukh, O. Voloshkina, V. Efimenko, R. Sipakov, O. Zhukova, T. Kaliukh. Modern technologies of Internet of Things in the restrained urban development for complicated ground conditions/16th International Scientific Conference “Monitoring of Geological Hazards and State of the Environment” 15-16 November, 2022, Kyev,Ukraine https://eage.in.ua/?page_id=3300 (SCOPUS)
  2. Вільсон О.Г., Клімова І.В. Вплив стресу на робочому місці на продуктивність і безпеку праці. “Актуальні проблеми, пріорітетні напрямки та стратегії розвитку України”: тези доповідей IV міжнародної конфернції (10 лютого 2022) . – К.:ІТТА, 2022. – с. 8-10.
  3. Ващенко В.М., Кордуба І.Б., Негода Н.В. Критеріальна оцінка екологічної безпеки ядерних енергетичних технологій. Секція екологія та технологія захисту навколишнього середовища. II Міжнародна наукова конференція «Комплексний підхід до модернізації науки: методи, моделі та мультидисциплінарність» *26.08.2022,Чернівці), с. 253
  4. Ващенко В.М., Кордуба І.Б. Прогнозування особливостей радіоекологічного впливу наслідків аварій на ядерно-енергетичних об’єктах. VI Міжнародна науково-практична конференція «MODERN RESEARCH IN WORLD SCIENCE» (4-6.09.2022 року Львів), с.151-158
  5. Котовенко О.А., Мірошниченко О.Ю. Один з підходів до створення адаптивної системи управління для вирішення задачі раціонального природокористування / SCIENTIFIC COLLECTION INTER CONF+ №109, May 2022 CZECH REPUBLIC -2022, c.278-288
  6. Тернавська В.М., Лапко А.Г. Інформаційний суверенітет в аспекті зовнішньої військової агресії. Тези доповідей учасників I Міжнародної науково-практичної конференції “Право та публічне управління – новітні тенденції розвитку” (Україна-Ірак-Польща, 30-31 березня 2022 р.). С. 26-27.
  7. Тернавська В.М. Концепція прав людини в аспекті російської «гуманітарної інтервенції». Російсько-українська війна: право, безпека, світ [Матеріали VІ Міжнародної науково-практичної конференції, м. Тернопіль, Західноукраїнський національний університет, 29-30 квітня 2022 р.]. Тернопіль: ЗУНУ, 2022. С. 141-144. (363 с.). URL : https://krc.academy/wp-content/uploads/Zbirnyk-tez-2022.pdf
  8. Лапко А.Г., Тернавська В.М. Заборона політичних партій як засіб забезпечення національної безпеки. Європейський вибір України, розвиток науки та національна безпека в реаліях масштабної військової агресії та глобальних викликів ХХІ століття» (до 25-річчя Національного університету «Одеська юридична академія» та 175-річчя Одеської школи права): у 2 т.: матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Одеса, 17 червня 2022 р.) / за загальною редакцією С. В. Ківалова. – Одеса : Видавничий дім «Гельветика», 2022. Т. 1. С. 352-355. (996 с.).
  9. Ткаченко Т.М., Цьома Т.О. Проблеми знищення лісових біоценозів. Екологічна безпека держави: тези доповідей Другого всеукраїнського круглого столу, м. Київ, 15 грудня 2021 року/ редкол. О.С. Волошкіна та ін. – К.: ІТТА, 2021. – С. 89-94
  10. Ткаченко Т.М., Мілейковський В.О. Формування нормативної бази впровадження “зелених” конструкцій в Україні. Екологічна безпека держави: тези доповідей Другого всеукраїнського круглого столу, м. Київ, 15 грудня 2021 року/ редкол. О.С. Волошкіна та ін. – К.: ІТТА, 2021. – С. 94-101.
  11. Ткаченко Т.М., Мілейковський В.О., Лопатюк Я.Б. Вирішення проблем забруднення атмосфери, пов’язані з індустрією “швидкої моди. Екологічна безпека держави: тези доповідей Другого всеукраїнського круглого столу, м. Київ, 15 грудня 2021 року/ редкол. О.С. Волошкіна та ін. –  К.: ІТТА, 2021. – С. 101-106.
  1. Ткаченко Т.М., Федорова Д.А. Проблеми розвитку Києва у напрямку екологічно чистого міста. II Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Довкілля. Енергозбереження». – Полтава: НУПП. – С. 307-310.
  2. Ткаченко Т.М., Мілейковський В.О., Дзюбенко В.Г. Якість внутрішнього повітря житла при природній вентиляції. II Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Ресурси. Енергія», 24-26 листопада 2021 р. – К.: КНУБА
  3. Ткаченко Т.М., Корбут В.П., Мілейковський В.О. Сучасні тенденції розвитку енергоефективного формування мікроклімату великогабаритних будівель різного призначення в умовах медико-біологічних викликів. II Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Ресурси. Енергія», 24-26 листопада 2021 р. – К.: КНУБА. – С.16-17.
  4. Abu Deeb S, Tkachenko T. Dynamics of soil pollution by nitrates and organochlorine pesticides on the territory of agrocenocenoses. II Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Ресурси. Енергія», 24-26 листопада 2021 р. – К.: КНУБА. – С. 33.
  5. Tkachenko T., Hlushchenko R., Mileikovskyi V., Ujma A. Effective drainage of rainwater from roads by rain gardens-strips in the concept of the city-sponge. II Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Ресурси. Енергія», 24-26 листопада 2021 р. – К.: КНУБА. – С. 41-42.
  6. Ткаченко Т. М., Мілейковський В. О., Ткаченко О. А. «Зелені конструкції» – перспективна біотехнологія післявоєнного відновлення будівель. Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення: зб. наук. статей XVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Харків, 15-16 вересня 2022 р.). Харків: УКРНДІЕП., 2022. — С. 281-288. URL: http://www.niiep.kharkov.ua/sites/default/files/konfer2022.pdf
  7. Ткаченко Т., Глущенко Р. Можливості використання дощової води після фільтрації зеленими покрівлями. Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування. VІІ Міжнародний конгрес, 12-14 жовтня 2022, Україна, Львів: Збірник матеріалів — Київ : Яроче́нко Я. В., 2022. — 150 с. – С.99. : рис. Онлайн-видання. DOI https://doi.org/10.51500/7826-07-0

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ЗА 2020 РІК

  1. Anpilova, Y., Lukianova, V., and Trofymchuk, O. Environmental Safety of Motor Transport Enterprises within Urban Areas. Journal of Ecological Engineering.
  2. Glushchenko R. O., Tkachenko Т.М. “GREEN” TECHNOLOGIES AS AN ELEMENT OF THE SUSTAINABLE DEVELOPMENT SYSTEM // Тези доповідей IV міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в архітектурі і дизайні» – Харків: ХНУБА, 21-22 травня 2020. – с. 12-14
  3. Korchenko O., Pohrebennyk V., Kreta D., Klymenko V. Anpilova, Y. GIS and remote sensing as important tools for assessment of environmental pollution. International Multidisciplinary Scientific GeoConference Surveying Geology and Mining Ecology Management, SGEM.
  4. Kotovenko O., Miroshnychenko O., Kvitka O. Комп’ютерне моделювання в хімії та технологіях і системах сталого розвитку – КМХТ-2020. Збірник наукових статей Восьмої міжнар. наук. – практ. конф. – Київ: КПІ ім.Ігоря Сікорського, 2020–с.377-382
  5. Hunchenko, О Voloshkina, І Korduba, М Kravchenko, P Stefanovych The conceptual framework of sustainable development and the role of environmental and technogenic safety in achieving it
  6. Oksana Hunchenko Integrated management systems as a basis for sustainable development 
  7. Olena  Voloshkina, Tetiana Tkachenko, Rostislav Sipakov, Oleksii Tkachenko The estimation and redaction of risk caused by air pollution in sities
  8. S V Telyma1, E O Oliynyk1, O S Voloshkina2 and I M Vildman Theoretical substantiation and calculations of water flow to ranney water intakes and drainages under protection from submergence of the urban territories and buildings by ground water
  9. Sergii Telyma, Olena Voloshkina, Yevheniia Anpilova, Volodymyr Efimenko,Yevhenii Yakovliev FORECASTING EMERGENCY SITUATIONS CONNECTED WITHREGIONAL FLOODING BY GROUNDWATER IN SOUTHERN UKRAINE 
  10. I. Kryvomaz, D.W. Minter, A. Michaud Myxomycete with the ability to accumulate heavy metals. Diderma fallax
  11. I. Kryvomaz, D.W. Minter, A. Michaud Myxomycete with the ability to accumulate heavy metals. Arcyria cinerea
  12. I. Kryvomaz, D.W. Minter, A. Michaud Myxomycete with the ability to accumulate heavy metals. Diderma meyerae
  13. I. Kryvomaz, D.W. Minter, A. Michaud Myxomycete with the ability to accumulate heavy metals. Diderma niveum
  14. I. Kryvomaz, D.W. Minter, A. Michaud Myxomycete with the ability to accumulate heavy metals. Fuligo septica
  15. I. Kryvomaz, D.W. Minter, A. Michaud Myxomycete with the ability to accumulate heavy metals. Hemitrichia serpula
  16. I. Kryvomaz, D.W. Minter, A. Michaud Myxomycete with the ability to accumulate heavy metals. Lamproderma arcyrioides
  17. I. Kryvomaz, D.W. Minter, A. Michaud Myxomycete with the ability to accumulate heavy metals. Lamproderma ovoideoechinulatum
  18. I. Kryvomaz, D.W. Minter, A. Michaud Myxomycete with the ability to accumulate heavy metals. Lycogala epidendrum
  19. I. Kryvomaz, D.W. Minter, A. Michaud Myxomycete with the ability to accumulate heavy metals. Meriderma echinulatum
  20. Telyma Sergii, Voloshkina Olena, Anpilova Yevheniia, Efimenko Volodymyr, Yakovliev Yevhenii. FORECASTING EMERGENCY SITUATIONS CONNECTED WITH REGIONALFLOODING BY GROUNDWATER IN SOUTHERN UKRAINE. International May Conference on Strategic Management (IMCSM), This conference is annually organized by Management Department of Technical Faculty in Bor, University of Belgrade.
  21. Ternavska V. Semantic Analysis Models and Methods of the Text Information in the Building Normative Base. International Journal of Innovative Technology and Exploring Engineering (IJITEE). Scopus.
  22. Ternavska V. The Employer and Employee Reputation in the Ukrainian Cyberspace. Міжнародне електронне видання CEUR Workshop Proceedings. Scopus
  23. Trofymchuk, O.; Yakovliev, Y.; Klymenko, V.; Anpilova, Y. Geomodeling and monitoring of pollution of waters and soils by the earth remote sensing. International Multidisciplinary Scientific GeoConference Surveying Geology and Mining Ecology Management, SGEM.
  24. Mileikovskyi V. Dziubenko, О. Tkachenko, Tkachenko T. Improvement of the safety of multi-floor housing
  25. Viktor Mileikovskyi, Tkachenko T. Precise Explicit Approximations of the Colebrook-White Equation for Engineering Systems
  26. Voloshkina O., Bereznytska Yu. Modeling of the riverside groundwater intakes exploitation taking into account of the stream flow changes. XIX International Conference “Geoinformatics: theoretical and applied aspects” Kyiv, May 11-14, 2020.
  27. Voloshkina Olena, Yakovliev Yevhenii, Anpilova Yevheniia, Hunchenko Oksana, Zhukova Olena REQUIREMENTS FOR DRINKING WATER MANAGEMENT WITHIN THE TERRITORIES OF DONBAS MINING COMPLEXES. International May Conference on Strategic Management (IMCSM), This conference is annually organized by Management Department of Technical Faculty in Bor, University of Belgrade.
  28. Voloshkina O., Telyma S., Zhukova O . Availabel water supply as s major factor of the urban territories stable development/КОЛЕКТИВНА МОНОГРАФІЯ «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування»/ Підредакціей Мальованого М.С. //Опублікована за результатами 6-го Міжнародного конгресу «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», Львівська політехніка,2020 – 391-405с.
  29. Zhyravska N, Kulikov P. Environmental activity in the use of electromagnetic treatment of water at heat and power facilities
  30. Волошкіна Олена, Анпілова Євгенія, Клімова Ірина ВИЗНАЧЕННЯ РИЗИКУ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ ВНАСЛІДОК ПІДВИЩЕННЯ ЗАБРУДНЕННЯ АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ В М. КИЄВІ 
  31. Волошкіна О.С., Трофімович ВІВ.,  Кравченко М.В., Ковальова А.В .Взаємозв’язок забруднення атмосферного  повітря урбоценозів  з  випадінням  кислотних опадів/Сучасні інформаційні технології управління екологічною безпекою, природокористуванням, заходами в надзвичайних ситуаціях : колективна моногр. За матер. ІХ Міжн. наук.-практ. конф. за заг. ред. С.О. Довгого, м. Київ 01-02
    жовтня 2020. К. : ТОВ «Видавництво «Юстон», 2020. – С. 158-161 
  32. Гончаренко А., Жукова О. Маркетинг без бюджету
  33. Гунченко О.М. Інтегровані системи менеджменту як основа сталого розвитку // Тези доповідей IV міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в архітектурі і дизайні» – Харків: ХНУБА, 21-22 травня 2020. – с. 221-22
  34. Гунченко О.М. Екологічна та техногенна безпека як основа сталого розвитку
  35. Гунченко О.М., Волошкіна О.С., Кордуба І.Б., Кравченко М.В., Стефанович П.І. Концептуальні основи сталого розвитку та роль екологічної й техногенної безпеки в його досягненні // Тези доповідей IV міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в архітектурі і дизайні» – Харків: ХНУБА, 21-22 травня 2020. – с. 219-221
  36. Довгалюк В.Б., Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т., Москвітіна А.С., Шишина М.О. Термодинамічний аналіз структуроутворень та консистентності твердодіючих пасто-й рідиноподібних середовищ при їх наближенні до характеристик відповідного капілярно-пористого тіла
  37. Жукова О.Г., Гончаренко А.В. ЗБАЛАНСОВАНЕ УПРАВЛІННЯ ТЕРИТОРІЯМИ ТА РЕСУРСАМИ – ОСНОВА СТІЙКОГО РОЗВИТКУ  ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА
  38. Жукова О.Г., Гончаренко А.В. Опорні альтернативні електростанції як джерело електроенергії та додатковий дохід
  39. Журавская Н.Е., Баитова С.Н., Заянчковская Д.В., Рудакова У.В. Экологические риски в грунтовых водах
  40. Журавська Н.Є. Прогнозирование энергосберегающих технологических процессов основа природопользования и экоменеджмента
  41. Журавська Н.Є. Науково-прикладні питання екоменеджменту: енергозберігаюча, економо-технологічна концепція використання теплоенергетичних об’єктів будівельної галузі
  42. Журавська Н.Є., Куліков П.М. Природоохоронна діяльність
  43. Котовенко, О. А.; Мірошниченко, О. Ю.; Квітка, О. О. Decompositional approach in solving the potentional hazard technological processe problem control on methane conversion unit example
  44. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Анализ внутреннего трения в упруго – наследственных квазитвердых телах при их циклическом деформировании. Наукова стаття в збірнику матеріалів VII Міжнародної науково-практичної конференції «DYNAMICS OF THE DEVELOPMENT OF WORLD SCIENCE» 24 Hours of Participation (18-20 March 2020, Vancouver, Canada), с. 551-560
  45. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Анализ кинематических характеристик ударных волн в уплотняемых бетонных смесях как наследственно-упругих средах. Наукова стаття в збірнику матеріалів VIII Міжнародної науково-практичної конференції «SCITNTIFIC ACHIEVEMENTS OF MODERN SOCIETY» (1-3 April 2020, Liverpool, United Kingdom), sci-conf.com.ua, с. 857-864
  46. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Анализ колебательно-волновых процессов в виброуплотняемых бетонных смесях, как наследственно-упругих средах. Наукова стаття в збірнику матеріалів VI Міжнародної науково-практичної конференції «TOPICAL ISSUES OF THE DEVELOPMENT OF MODERN SCIENCE» 24 Hours of Participation (12-14 February 2020, Sofia, Bulgaria), с. 511- 520
  47. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Використання комплексної теорії внутрішнього тертя Е.С. Сорокіна в аналізі вимушених резонансних коливань пружних систем. Наукова стаття в збірнику матеріалів I Міжнародної науково-практичної конференції «MODERN SCIENCE: PROBLEMS AND INNOVATIONS» (5-7 April 2020, Stockholm, Sweden), sci-conf.com.ua, с. 290-295
  48. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Використання методів математичної фізики в дискретно-континуальному моделюванні та аналізі процесів взаємодії робочих органів вібросистем з оброблюваним середовищем. І.: Поверхневий метод формування бетонних сумішей. Наукова стаття в збірнику матеріалів VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «TOPICAL ISSUES OF THE DEVELOPMENT OF MODERN SCIENCE» 24 Hours of Participation (8-10 April 2020, Sofia, Bulgaria),sci-conf.com.ua, с. 547-558
  49. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Використання методів математичної фізики в дискретно-континуальному моделюванні та аналізі процесів взаємодії робочих органів вібросистем з оброблюваним середовищем. ІІ.: Об’ємний метод формування бетонних сумішей. Наукова стаття в збірнику матеріалів VIIІ Міжнародної науково-практичної конференції «DYNAMICS OF THE DEVELOPMENT OF WORLD SCIENCE» 24 Hours of Participation (15-17 April 2020, Vancouver, Canada), с. 956-967
  50. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Використання методів математичної фізики в дискретно-континуальному моделюванні та аналізі процесів взаємодії робочих органів вібросистем з оброблюваним середовищем. ІІІ.: Поверхневий метод формування в’язко-пружних бетонних сумішей. Наукова стаття в збірнику матеріалів VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «PERSPECTIVES OF WORLD SCIENCE AND EDUCATION» 24 Hours of Participation (22-24 April 2020, Osaka, Japan), с. 950-963
  51. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Використання методів математичної фізики в дискретно-континуальному моделюванні та аналізі процесів взаємодії робочих органів вібросистем з оброблюваним середовищем. V.: Об’ємний метод формування в’язко-пружних бетонних сумішей з використанням привантаження. Наукова стаття в збірнику матеріалів IХ Міжнародної науково-практичної конференції «SCITNTIFIC ACHIEVEMENTS OF MODERN SOCIETY» (28-30 April 2020, Liverpool, United Kingdom), sci-conf.com.ua, с. 1119-1132
  52. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Використання методів математичної фізики в дискретно-континуальному моделюванні та аналізі процесів взаємодії робочих органів вібросистем з оброблюваним середовищем. ІV.: Узагальнена віброреологічна модель бетонної суміші при поверхневому методі її формування. Наукова стаття в збірнику матеріалів ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «SCITNTIFIC ACHIEVEMENTS OF MODERN SOCIETY» (28-30 April 2020, Liverpool, United Kingdom), sci-conf.com.ua, с. 1133-1146
  53. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Дискретно-континуальне моделювання та аналіз вимушених коливань важкого канату вантажопідйомного механізму крана у процесі його пуску. Наукова стаття в збірнику матеріалів VIII Міжнародної науково-практичної конференції «SCITNTIFIC ACHIEVEMENTS OF MODERN SOCIETY» (1-3 April 2020, Liverpool, United Kingdom), sci-conf.com.ua, с. 848-856
  54. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Идентификация механико-технологических и реологических свойств вибрируемых бетонных смесей в процессах их уплотнения: дискретно-континуальная модель, влияние режимов колебаний и геометрической формы опалубки. І. Наукова стаття в збірнику матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції «TOPICAL ISSUES OF THE DEVELOPMENT OF MODERN SCIENCE» (15-17 January 2020, Sofia, Bulgaria), с. 573-583
  55. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Идентификация механико-технологических и реологических свойств вибрируемых бетонных смесей в процессах их уплотнения: дискретно-континуальная модель, влияние режимов колебаний и геометрической формы опалубки. II. Наукова стаття в збірнику матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції «DYNAMICS OF THE DEVELOPMENT OF WORLD SCIENCE» 24 Hours of Participation (22-24 January 2020, Vancouver, Canada), с. 646-657
  56. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Использование методов наследственной механики Больцмана – Вольтерра и алгебры слабосингулярных операторов (Ю.Н. Работнова) в анализе внутреннего трения и резонансных явлений при колебаниях механических систем. Наукова стаття в збірнику матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції «PERSPECTIVES OF WORLD SCIENCE AND EDUCATION» 24 Hours of Participation (29-31January 2020, Osaka, Japan), с. 487-497
  57. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Інтегродиференціальне рівняння коливань пружної (канатної) системи вантажопідйомних кранів з частотнонезалежним внутрішнім тертям. Наукова стаття в збірнику матеріалів VII Міжнародної науково-практичної конференції «DYNAMICS OF THE DEVELOPMENT OF WORLD SCIENCE» 24 Hours of Participation (18-20 March 2020, Vancouver, Canada), с. 561-566
  58. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Применение гипотезы комплексного частотнонезависимого внутреннего трения Е.С. Сорокина. в анализе энергосиловых параметров виброуплотняемой бетонной смеси: дискретно-континуальные модели. І. Наукова стаття в збірнику матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції «DYNAMICS OF THE DEVELOPMENT OF WORLD SCIENCE» 24 Hours of Participation (22-24 January 2020, Vancouver, Canada), с. 624-635
  59. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Применение гипотезы комплексного частотнонезависимого внутреннего трения Е.С. Сорокина. в анализе энергосиловых параметров виброуплотняемой бетонной смеси: дискретно-континуальные модели. II. Наукова стаття в збірнику матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції «DYNAMICS OF THE DEVELOPMENT OF WORLD SCIENCE» 24 Hours of Participation (22-24 January 2020, Vancouver, Canada), с. 636-645
  60. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Применение концепции наследственного частотнонезависимого внутреннего трения в анализе колебаний упругих систем. Наукова стаття в збірнику матеріалів VI Міжнародної науково-практичної конференції «TOPICAL ISSUES OF THE DEVELOPMENT OF MODERN SCIENCE» 24 Hours of Participation (12-14 February 2020, Sofia, Bulgaria), с. 521- 530
  61. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Проектування канатних систем вантажопідйомних механізмів мінімальної маси для дослідження океанічних глибин та аналіз виникаючих у них пружних хвилеутворень. Наукова стаття в збірнику матеріалів I Міжнародної науково-практичної конференції «INNOVATIVE DEVELOPMENT OF SCIENCE AND EDUCATION» 24 Hours of Participation (29-31March 2020, Athens, Greece), с. 219-229
  62. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В., Гелевера А.Г. Энергетический метод оценки формовочных свойств бетонной смеси в процессе ее вибрационного уплотнения. Наукова стаття в збірнику матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції «SCITNTIFIC ACHIEVEMENTS OF MODERN SOCIETY» (8-10 January 2020, Liverpool, United Kingdom), sci-conf.com.ua, с. 628-634
  63. Кривомаз Т.І., Карпенко Н.С. Зелені стандарти для покращення офісної діяльності в нових умовах
  64. Н.Е. Журавская, К.В. Шевченко и др. Биоповреждения бетонных конструкций, мероприятия по восстановлению
  65. О. Волошкіна, І. Прокопенко, Т. Ткаченко, А. Ковальова ЗМЕНШЕННЯ НАВАНТАЖЕННЯ НА ДОЩОВУ КАНАЛІЗАЦІЮ МІСТА В УМОВАХ ВПЛИВУ ГЛОБАЛЬНИХ КЛІМАТИЧНИХ ЗМІН
  66. О.М. Гунченко, О.С. Волошкіна, Т.М. Ткаченко, О.І. Вальченко, В.І. Корінний Компетенції в сфері безпеки праці та екології
  67. С.В.Федоренко ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ, В УСТАНОВАХ ТА ОРГАНІЗАЦІЯХ
  68. Савченко А.М. Імплементація екологічних зобов’язань як засіб покращення моніторингу довкілля в Україні
  69. Стефанович І.С., Стефанович П.І. Виробничий ризик систем управління охорони праці
  70. Т.М. Ткаченко І.О. Прокопенко Розрахунок утриманого поверхневого стоку покрівлею німецького виробника
  71. Телима С.В., Олійник Є.О, Волошкіна О.С., Вільдман І.Л. Теоретичне обгрунтування та розрахунки водопритоку до променевих водозаборів і дренажів при захисті від підтоплення грунтовими водами міських територій та забудов // Тези доповідей IV міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в архітектурі і дизайні» – Харків: ХНУБА, 21-22 травня 2020. – с. 142-144
  72. Тернавська В.М. Доктринальні документи та доктринальні правові акти: теоретико-методологічний аналіз змісту та співвідношення понять. Альманах права. Роль правової доктрини у забезпеченні прав людини. 2020. Випуск 11. С. 245-250.
  73. Тернавська В.М. Концепція правової держави у світлі новітніх викликів (на прикладі «COVID-19») Матеріали міжнар. наук.-практ. конф. Правове життя сучасної України : у 3 т. : (м. Одеса, 15 трав. 2020 р.) / відп. ред. М. Р. Аракелян. – Одеса : Видавничий дім «Гельветика», 2020. – Т. 1. – С. 331-333.
  74. Ткаченко Т. М., Мілейковський О. В., Дзюбенко В. Г. підвищення безпеки приміщень спільного користування багатоповерхового житла // Тези доповідей IV міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в архітектурі і дизайні» – Харків: ХНУБА, 21-22 травня 2020. – с. 268-270
  75. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т.  Вдосконалення реологічної моделі цементно – піщаних розчинів та бетонних сумішей у процесах їх вібраційного формування
  76. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т.  Використання концепції комплексного модуля пружності в узагальненій реодинамічній моделі бетонної  суміші при її вібраційному ущільненні
  77. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т.  Використання методів математичної фізики в дискретно-континуальному моделюванні та аналізі процесів взаємодії робочих органів вібросистем з оброблюваним середовищем. ІV.: Узагальнена віброреологічна модель бетонної суміші при поверхневому методі її формування
  78. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т.  Використання реологічної моделі Зінера в аналізі    процесів вібраційного ущільнення полімерних бетонних сумішей. ІІ.
  79. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т.  Використання теорії Біо в аналізі процесів розповсюдження плоских хвиль у анізотропних пружно – пористих насичених бетонних сумішах
  80. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т.  Дисипативні процеси при гармонічному деформуванні пружних водо насичених пористих бетонних сумішей
  81. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т.  Обґрунтування узагальненої реодинамічної моделі бетонної суміші при її вібраційному ущільненні: використання концепції термодифузії Зінера та врахування кінематичних особливостей руху
  82. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т.  Узагальнена реологічна модель для аналізу процесів вібраційного ущільнення бетонних сумішей: використання концепції комплексного модуля пружності. І. 
  83. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т.  Узагальнена реологічна модель для аналізу процесів вібраційного ущільнення бетонних сумішей: використання концепції комплексного модуля пружності. ІІ. 
  84. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т.  Узагальнена реологічна модель для аналізу процесів вібраційного ущільнення бетонних сумішей: використання концепції комплексного модуля пружності. ІІІ. 
  85. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т. Використання реологічної моделі Зінера в аналізі процесів вібраційного ущільнення полімерних бетонних сумішей I.
  86. Човнюк Ю.В., Кравчук В.Т., Москвітіна А.С., Пефтєва І.О.  Чисельне моделювання нестаціонарної течії в’язкої нестисливої рідини у плоских каналах довільної форми теплообмінних апаратів
  87. Човнюк Ю.В., Череднічен-ко П.П., Остапущен-ко О.П., Кравчук В.Т., Кравченко І.М.  Новий метод акустично-хвильового аналізу структурно-механічних параметрів полімер- бетонних дорожніх покриттів
  88. Щербина Т.Ф., Жукова О.Г. Переваги та недоліки дистанційного навчання
  89. Кравченко М.В. Метод зворотного осмосу при підготовці води різного призначення: доцільність та шкідливість. ENVIRONMENT PROTECTION – 2020  : матеріали міжнар. наук.-практ. онлайн конф., присвяченої Всесвітньому дню охорони довкілля, м. Київ, 5 червня 2020 р. Випуск 1. Київ : КНУБА, 2020. С. 45-48.
  90. Ковальова А.В. Вплив підвищення температури та забруднення атмосферного повітря міського середовища внаслідок кліматичних змін на здоров’я працівників соціальної інфраструктури / Ковальова А.В., Кравченко М.В., Клімова І.В. // Вісник Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. – Дніпро: ВПДАБА, 2020. – №6. – С. 104-110.
  91. Волошкіна О.С. Взаємозв’язок забруднення атмосферного повітря урбоценозів з випадінням кислотних опадів / О.С. Волошкіна, В.В. Трофімович, М.В. Кравченко, А.В. Ковальова. Сучасні інформаційні технології управління екологічною безпекою, природокористуванням, заходами в надзвичайних ситуаціях: тенденції 2020 року:  колективна монографія за матеріалами ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції (Київ, 06-07 жовтня 2020 р.). – С. 128 – 132.
  92. Правові основи впровадження біосферного будівництва в Україні / О.В. Сергейчук, О.М. Щербакова // Збірник наукових праць Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «ENVIRONMENT PROTECTION – 2020», присвяченої Всесвітньому дню охорони довкілля. 5 червня 2020 року. Випуск 1. – Київ: КНУБА, 2020, (с. 65-71) – 128 с.
  93. Тернавська В. М. Правові цінності в аспекті правової глобалізації: теоретико-правовий аналіз. Conference proceedings of International scientific and practical conference “Legal Science, Legislation and Law Enforcement Practice: Regularities and Development Trends”, Lublin : Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. P. 125-128. DOI
  94. Савченко А.М. «Взаємопов’язаність норм права з іншими соціальними нормами»Савченко А.М. Міжнародна науково-практична інтернет-конференція на тему:” Актуальні дослідження правової та історичної науки (випуск 19).
  95. Савченко А.М. «Відповідальність за екологічні правопорушення» Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «ENVIRONMENTAL PROTECTION 2020» присвячена до Всесвітнього дня охорони довкілля 5 червня 2020
  96. Савченко А.М. «Оцінка впливу на довкілля для виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС». Мiжнародна науково-практична iнтернет-конференцiя  на тему  « П’ятдесяті економіко-правові дискусії » 25 вересня 2020 р.
  97. «Імплементація принципів права ЄС в екологічні законодавчі норми України».
  98. D I n z h o s, N. F I a l k o, V. P r o k o p o v, О. P a r k h o m e n k o, N. Zhuravska etc Identifying the influence of the polymer matrix type on the structure formation of microcomposites when they are filled with copper particles
  99. O.Lebed, O.S.Voloshkina, V.O.Myslinchuk, V.O.Shchurik, A.V.Lysytsya Radon exposure and lung cancer: analysis of risk for residents of Rivne City (Ukraine) Ukrainian Journal of Ecology, 2019, 9(4), 552-560 (Web of Science)
  100. Н.Е. Журавская, И.Ю. Остапович Основы эколого-экономического характера очистки воды от накипи
  101. Міжнародна науково-практична конференція “Екологія, ресурси, енергія” ЕКЕ-2020. Тези доповідей.

Гранти:

  1. ROUTE – Renewal of Ukrainians Through Education (номер фінансування Europe Aid/161559/DD/ACT/UA). Учасник проф. Ткаченко Тетяна Миколаївна
  2. Erasmus+(результати конкурсу https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/selection-results/capacity-building-in-field-higher-education-2020_en).

Монографії:

  1. Zhuravska N. Environmental protection: кол. Монографія / укладач Н.Є. Журавська, розділ 1, 5, 6 (25 pages)
  2. Zhuravska N. Heritage of European science. Environmental protection. Monographic series «European Science».
  3. Жукова О.Г. та колектив авторів Екологічні інновації у підвищенні економічної та продовольчої безпеки України
  4. Журавська та ін Машини, процеси, екологія, економіка та технологія будівництва (теорія, експеримент та ефективність застосування): колективна монографія / укладач І. І. Назаренко // Екологія, економіка та технології будівництва, розділ 1, 6 (17 сторінок).
  5. Л.О. Василенко та колектив авторів Управління підприємством: засади та окремі функції в сучасних умовах
  6. Л.О. Василенко та колектив авторів Економічне управління інноваціями
  7. Стефанович І.С., Стефанович П.І. Виробничий ризик в управлінні охорони праці

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ЗА 2019 РІК

    1. Науковий збірник тез до І Міжнародної науково-практичної конференції “Зелене будівництво”. КНУБА, каф. ОПіНС, М.:2019, 228с. ISBN+978-617-7472-50-5
    2. Блажаєва А.П., Ткаченко Т.М. Перспективні «зелені технології. Зелене будівництво: Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції. – Миколаїв: Видавець Торубара В.В., 2019. – С. 23-24.
    3. Василенко Л.О., Жукова О.Г. Природно-ресурсний та енергетичний потенціали: напрями збереження, відновлення та раціонального використання (З’ясування причинно-наслідкових змін механізму біотичної саморегуляції гідроекосистем водного басейну р. Кальміус). Колективна монографія, Видавництво ПП «Астрая», 2019.
    4. Василенко Л., Жукова О. Аналіз зарубіжного досвіду регулювання водокористування у контексті реалізації політики сталого розвитку України Scientific letters of Academic Society of Michal Baludansky. – 7 (2), 2019. – Р. 172-180
    5. Василенко Л.О., Жукова О.Г., Гончаренко А.В. Ecological evaluation of the man-caused impact on the headwater aquatic ecosystems of Zhytomyr region (case study the Gnylopiat river). Екологічна безпека та природокористування. Збірник наукових праць. Випуск 4(28), жовтень грудень 2018р Київ 2018. С48-56.
    6. Волошкіна О.С. Система менеджменту екологічної безпеки / О.С. Волошкіна, О.М. Гунченко // Колективна монографія за матеріалами ХVІІ Міжнародної науково-практичної конференції 01-02 жовтня 2019 р. м. Київ / За заг. ред. С.О. Довгого. – К.: ТОВ «Видавництво «Юстон», 2019. – С. 158-161. ISBN 978-617-7361-99-1
    7. Voloshkina O., Rostyslav Sipakov, Olena Zhukova, Ткаченко Т.М. Risks of atmospheric air pollution by formaldehyde in urban areas from motor vehicles International May Conference on Strategic Management – IMCSM19. – May 24 – 26, 2019, Volume XV, Issue (1), (2019). – Bor, Serbia. – P. 302-310. (WEB OF SCIENCE).
    8. Волошкіна О.С., Трофімович В.В., Кравченко М.В. Вплив змін клімату на якість атмосферного повітря урбоценозів / Тези доповідей I Міжнародної науково-практичної конференції «Зелене будівництво» (Київ, 12 – 13 листопада 2019 р.). – Київ: КНУБА, 2019. – С. 121 – 123.
    9. Волошкіна О.С., Сіпаков Р.В., Лисько О.П., Буняк О.М., Ткаченко Т.М. Вплив глобальних кліматичних змін на ступень забруднення атмосферного повітря на урбанізованих територіях. Проблеми екології та енергозбереження: Матеріали XIII Міжнародної науково-технічної конференції. – Миколаїв: Видавець Торубара В.В., 2019. – С. 17-19. (204 с.).
    10. Волошкіна О.С., Гунченко О.М., Петрова А.О. Ткаченко Т.М. Вплив технологій «зеленого будівництва» на оцінку виробничого ризику. VІІ-й всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною Участю (Екологія/Ecology–2019), 25–27 вересня, 2019. Збірник наукових праць. – Вінниця: ВНТУ, 2019. – С.21. (200 с.).
    11. Волошкіна О.С., Алєксєєнко В.В., Ткаченко Т.М. Розрахунок утриманого поверхневого стоку покрівлею німецького виробника. Зелене будівництво: Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції. – Миколаїв: Видавець Торубара В.В., 2019. –С.42-44.
    12. Волошкіна О.С., Трофімович В.В., Марченко І.В. Врахування системи національних та міжнародних стандатів з екологічного управління при виконанні овітньо-кваліфікаційних робіт бакалаврського і магістерського рівнів/ Збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-методичної конференції «Управління якістю підготовки фахівців», Одеський державний екологічний університет, 26-27 березня 2019р., Одеса.- с.30-33
    13. Voloshkina O., Ткаченко Т.М. The Role of “Green Structures” in Reducing the Environmental Footprint of Urbocenoses. International Journal of Engineering & Technology. – Vol.7, No 4,8 (2018). – P. 214-220. (SCOPUS).
    14. Voloshkina O., R. Sipakov, D. Varavin, Y. Anpilova, T. Kryvomaz, J. Bereznitska. Pollution of atmospheric air above the city highways. USEFUL- Engineering & Computer Sciences. Online Journal, 2018, Issue 4, pages 9-25. DOI: https://doi.org/10.32557/useful-2-4-2018-0002
    15. Gigineshvili D., G. Javakhishvili, E. Kristesiashvili, Ткаченко Т.М. Medieval practice of building a house and fortifications with. Landscaping in georgia. Examples of design and construction of new, taking into account modern requirements. Зелене будівництво: Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції. – Миколаїв: Видавець Торубара В.В., 2019. – С.49-50.
    16. Gigineshvili D., D. Tavadze, Ткаченко Т.М. Tubular elements from continuous basalt fiber and the prospects of Their wide-based application for strengthening and greening of Landscapes. Зелене будівництво: Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції. – Миколаїв: Видавець Торубара В.В., 2019. – С.51 -52.
    17. Глущенко Р.О., Ткаченко Т.М. Регулювання дощових стічних вод за допомогою зелених конструкцій. Зелене будівництво: Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції. – Миколаїв: Видавець Торубара В.В., 2019. – С.46-47.
    18. Hunchenko O. Methodology for assessment and management of industrial risks / Hunchenko O., Bereznytska Y., Chernyshev D. // International May Conference on Strategic Management «IMCSM19» 24 – 26 May, 2019, Bor, Serbia. – Volume XV, Issue(1), (2019)/ Р. 311-319. ISSN 2620-0597. (Web of Science).
    19. Hunchenko O. Methodology of risk-oriented on the basis of safety function deployment / O. Hunchenko // International Journal of Recent Technology and Engineering (IJRTE). ISSN: 2277-3878, Volume-8, Issue-2, July 2019. Р. 5787-5790. (SCOPUS).
    20. Dovhaliuk V., Gumen O., Mileikovskyi V., Dziubenko V. Simplified Analysis of Turbulence Intensity in Curvilinear Wall Jets VOL. 46, No 2, 2018, 177c.
    21. Dussaussoi G., Michaud A., Kryvomaz T.I. Myxomycètes nivicolespyrénéens et végétation / Pyrénées, France. – 2019. – № 277. – Р. 62-75.
    22. Журавська Н.Є. Ефективна технологія управління процесами систем теплопостачання в будівництві / Н.Є. Журавська // Міжнародної науково-практичної конференції «Ефективні технології і конструкції в будівництві та архітектура села. Розробка інноваційних моделей екопоселень Прикарпаття та Карпат» (2019; Дубляни) 15-17 травня 2019 Львівський національний аграрний університет. «Вісник Львівського національного аграрного університету: Архітектура і сільськогосподарське будівництво». – Львів: СПОЛОМ, 2019. – с. 65-66.
    23. Журавська Н.Є. Обгрунтування техногенно-ресурсної безпеки систем теплоенергетичних об’єктів при підготовці технічної води в електромагнітних полях, Містобудування та територіальне планування: Наук.-техн. збірник. Від. ред. М.М.Осєтрін. – К.: КНУБА, 2019. – Вип. . – С. 203-208.
    24. Журавська Н.Є. Особливості апаратурної реалізації підготовки води в системах теплоенергетичних об’єктів за допомогою електромагнітних полів, Містобудування та територіальне планування: Наук.-техн. збірник. Від. ред. М.М.Осєтрін. – К.: КНУБА, 2018. – Вип. 68. – С. 190-197.
    25. Журавська Н.Є. Two-tier integral indicator system for controlling the material flow heat-power engineering objects. USEFUL online journal, vol. 2, no. 4, pp. 80–87, December 2018.
    26. Журавська Н.Є. Organizational and economic instruments of investment and innovation providing restructuring restructuring of the enterpris. International Journal of Engineering and Technology (UAE). Vol. 7, No 4.8. – 2018. – С. 702-706.
    27. Клімова І., Сіпаков Р. Вплив метеорологічних факторів на вторинне забруднення атмосферного повітря формальдегідом ( на прикладі м. Києва) Scientific letters of Academic Society of Michal Baludansky. – 7 (2), 2019. – Р. 75-86. ISSN 1338-9432
    28. Котовенко О.А., Мірошниченко О.Ю. Метод функціональної прогностичної діагностики як інструмент попередження екологічних катастроф //Тези до міжнародної конференції. «Комп’ютерне моделювання в хімії та технологіях і системах сталого розвитку КМХТ-2019»
    29. Котовенко О.А., Мірошниченко О.Ю. Організаційне управління процесами землекористування на рівні регіонів//Тези до міжнародної конференції. «Комп’ютерне моделювання в хімії та технологіях і системах сталого розвитку КМХТ-2019»
    30. Кравчук В.Т. Аналіз поздовжніх коливань у пружній стрічці конвеєра, яка переміщуєть-ся по нерухомих котках: двохвильова форма розв’язку задачі. / Ю. В. Човнюк , С. Ю. Комоцька , О. А. Марченко , І. О. Кадикало // “Підйомно-транспортна техніка”,-Одеса: ОПІ, 2019.- №1(60). – с. 74-80. Copernicus
    31. Kreta D., Klymenko V., Anpilova Y. Remote sensing and GIS for spatial analysis of surface water quality and soil pollution. / Екологічна безпека та природокористування. – 2018. №4 (28), 2018. c. 120-127. Index Copernicus.
    32. Kotsіuba I., Lyko S., Lukianova V., Anpilova Y. Computational dynamics of municipal wastes generation in Zhytomyr city. // Екологічна безпека та природокористування. №1(25). 2018. С. 33-44. Index Copernicus.
    33. Kryvomaz Т., Varavin D. Applying of green building standards for implementation of the city development strategies in Kyiv. // USEFUL. – Vol. 3., Issue 1, 2019. – P. 16-30
    34. Кривомаз Т. Компании будущего, или Как бизнесу не отстать от жизни? // Фармацевт Практик. – 2019. – № 1. – С. 6-7.
    35. Кривомаз Т. Технологии, создающие пропасть во взаимопонимании поколений // Фармацевт Практик. – 2019. – № 2. – С. 6-7.
    36. Kryvomaz Т. I., Scudu I., Leonard D., Minter D. Green building BREEAM in Ukraine / Екологічна безпека та природокористування. – 2019. – Вип. 1 (29). – C. 5-15.
    37. Kryvomaz Т. I. French green building rating systems / Т. I. Kryvomaz, A. Michaud, D. V. Varavin, A. R. Perebynos // Екологічна безпека та природокористування. – 2018. – Вип. 3. – С. 40-48.
    38. Kryvomaz Т.I. French green building rating systems / Kryvomaz Т.I., Michaud A., Varavin D.V., Perebynos A.R. // Екологічна безпека та природокористування. – 2018. – № 3(27). – С. 40–48.
    39. Lebed O. O.,. Voloshkina О. S., Myslinchuk V. O., Shchuryk V. O., Lysytsya A. V. Radon exposure and lung cancer: analysis of risk for residents of Rivne City (Ukraine). Ukrainian Journal of Ecology, 2019, 9(4), 552-560
    40. Мілейковський В. О. Аналітичний опис розширення плоских напівобмежених струмин / В. О. Мілейковський, Т. М. Ткаченко, В. Г. Дзюбенко // Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання. – Випуск 28. – Київ: КНУБА, 2019. – С.28-35.
    41. Мілейковський В.О., Гунченко О.М., Ткаченко Т.М. Оцінка заощадження енергії та непрямого зменшення викидів CO2 вертикальним озелененням. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання. – Вип.31. – Київ: КНУБА, 2019. – С. 16-23. Фахове видання, Index Copernicus.
    42. Mileikovskyi V., Adam Ujma, Ткаченко Т.М. Field study of air quality improvement by a “Green roof” in Kyiv. 7th International Conference System Safety: Human – Technical Facility – Environment. – Monograph: Czestochowa CzOTO, 2019, 1035 p. (pp. 419-424).
    43. Morozova T., Vitalina V. Lukianova, Yevheniia S. Anpilova Сonceptualization of latent ecosystem services // Екологічна безпека та природокористування №1(29). 2019. С. 54-64. DOI: Index Copernicus.
    44. Москаленко Р.В., Ткаченко Т.М. Дослідження впливу «зелених» покрівель на рівень CO2 у повітрі. Друга міжнар. наук.-технічна конф.: «Перспективні технології для забезпечення безпеки життєдіяльності та довголіття людини». – Тези доповідей. – Одеса: ОНМУ, 2019. – С. 36-39.
    45. Москаленко Р.В., Ткаченко Т.М. Установка екотеплиць на покрівлях для зменшення рівня СО2. Зелене будівництво: Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції. – Миколаїв: Видавець Торубара В.В., 2019. – С.44-46.
    46. Перебинос А.Р. Мікопошкодження дерев’яних елементів будівель і споруд / А.Р. Перебинос // Експлуатація та реконструкція будівель і споруд : тези доп. ІII міжнар. конф. ― Одеса : ОДАБА, 2019. – С. 122.
    47. Перебинос А.Р. Аналіз нормативно-правової бази у сфері управління будівельними відходами в Україні / А.Р. Перебинос // Зелене будівництво: Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції (12-13 листопада 2019 р., м. Київ). – Миколаїв: Видавець Торубара В.В., 2019. – С. 213-214.
    48. Perebynos A., Kryvomaz T., Impact of the biodestruction on wooden buildings of the Bialystok open air museum / A. Perebynos, Т. Kryvomaz // USEFUL. – 2018. Vol. 2, Issue 1.
    49. Петренко Д.В “Зміна клімату як загроза глобальній безпеці на планеті”.Безпека в сучасному світі. Матеріали Міжнародної наукової конференції. 27-28 вересня 2019 р. . Дніпро /Наук.ред. О.Ю.Висоцький . – Дніпро: .СПД “Охотнік”, 2019. – с.87.
    50. Sipakov R.,Voloshkina O.,Varavin D.,Ampilova Y.,Krivomaz T.,Bereznitska J. Pollution of atmospheric air above the city highways. USEFUL online journal, vol. 2, no. 4, pp. 01–08, December 2018.
    51. Sipakov R., O.Voloshkina, D.Varavin, Y.Ampilova, T.Krivomaz, J.Bereznitska. Pollution of atmospheric air above the city highways/ // USEFUL online journal, vol. 2, no. 4, pp. 01–08, December 2018. DOI: (Crosreff, Copernicus).
    52. Prysiazhniuk S. Formation of heath preserving competence of students of higher educational institutions of information technologies specialties / Prysiazhniuk S., D. Oleniev, A. Tiazhyna, M. Popov, O. Hunchenko, Y. Parczevskyy, O. Pryimakov, V. Lyshevska, V. Krasnov, E. Ejder, I. Bloshchynskyi, K. Prontenko // International Journal of Applied Exercise Physiology, 2019. vol. 8 No.(3.1). – P. 274-283. ISSN: 2322-3537 (Web of Science).
    53. Тернавська В.М. Місце і роль правового моніторингу та правової експертизи в системі засобів правової політики. Альманах права. 2019. Випуск 10. Правовий моніторинг і правова експертиза: питання теорії та практики. С. 274-279. DOI: 10.33.66.3/2524-017Х-2019-10-274-279
    54. Тернавська В.М. Правова доктрина як форма реалізації конституційно-правової політики. Recht der Osteurop & auml; ischen Staaten. 2019. № 1. С. 187-191.
    55. Тернавська В.М. Форми реалізації конституційно-правової політики: теоретико-методологічний аналіз. Актуальні проблеми правознавства. 2019. Випуск 3 (19). С. 71- 75. DOI: Режим доступу: https://doi.org/10.35774/app2019.03.071
    56. Тернавська В.М. Правова політика та засоби її формування. Матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Правова держава: історія, сучасність та перспективи формування в Україні», м. Ужгород, 15-16 лютого 2019 р. – Ужгород: Ужгородський національний університет, 2019. – С. 29-32.
    57. Тернавська В.М. Засоби реалізації правової політики: теоретико-методологічний аналіз. Правова держава. 2019. № 35. С. 25-32. DOI
    58. Tkachenko T. Voloshkina O. The Role of “Green Structures” in Reducing the Environmental Footprint of Urbocenoses/ International Jornal of Engineering & Technology, 7(4.8) (2018)(19), 214-220. (Scopus)
    59. Ткаченко Т.М. Сучасний стан використання «зелених конструкцій» в урбоценозах / Т.М. Ткаченко, О.А. Ткаченко // Збірник наукових праць Донбаської національної академії будівництва і архітектури. – Вип. № 1, 2019 (15). : ДонНАБА (Краматорськ). – С. 3-30.
    60. Tkachenko T. The reuse of rainwater drains by using «green roofs»// USEFUL. – Vol. 3., Issue 1, 2019. – P. 01-05 (Index Copernicus).
    61. Tkachenko Tetiana Field study of air quality improvement by a “Green roof” in Kyiv // T. Tkachenko, Viktor Mileikovskyi, Adam Ujma // System Safety: Human – Technical Facility – Environment. – Vol. 1, Issue 1 (Mar 2019). – P. 419-424. (ISSN)
    62. Ткаченко Т.М. Енергоефективність «зелених» покрівель. Промелектро. – № 2, 2019. – С. 47-49.
    63. Ткаченко Т.М. Ткаченко Т.М., Москаленко Р.В. Дослідження екологічного стану урбоценозів з інтегрованими «зеленими конструкціями». Матеріали науково-практичної конференції всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Екологія» (20-22 березня 2019 р.). – Полтава: ПолтНТУ, 2019. – С. 62.
    64. Ткаченко Т.М. Mathematical model of the influence of weather conditions on the steppe phytocenosis Of the “green” roof IX international scientific and technical conference „Modern problems of water management, environmental protection, Architecture and construction“. – 22 – 27 july, 2019. – Tbilisi, Georgia. – P. 256-262.
    65. Ткаченко Т.М., Притугіна І.І Критерії впливу транспортних споруд на тваринний світ і заповідні об’єкти. Біопереходи, екодуки. Зелене будівництво: Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції. – Миколаїв: Видавець Торубара В.В., 2019. – С.146-148.
    66. Ткаченко Т.М. Improvement of Technology for Creation of Inversion Green. Roof by Use Domestic Building Materials. Budownictwo o zoptymalizowanym Potencjale energetycznym. Construction of optimized energy. – 1 (19). – Poland, 2018. – P.1-8. (Index Copernicus).
    67. Ткаченко Т.М. Натурні дослідження «охолоджувального ефекту» вертикального озеленення будівель. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання. – Вип. 25. – Київ: КНУБА, 2018. – С. 44-49. Фахове видання., Index Copernicus
    68. Федоренко С.В. Роль факторів ентропії і сенергії в ефективній діяльності будівельної організації як виробничої системи // Міжнародний науково-практичний журнал “Економіка і держава”-К.; – 2019, №3 -С.43-52.
    69. Федоренко С.В. Інвестиційно-інноваційний розвиток підприємницької діяльності в Україні. Міністерство освіти і науки України, Східно -Українська академія бізнесу (Оксфорд, Англія), Європейська бізнес-асамблея (Оксфорд, Англія), Київський національний університет будівництва та архітектури, Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, Економічна школа академіка УАН В.Г.Федоренко. Монографія. Видавництво ТОВ «ДКС центр». – К.: 2019 – розділ 4 (п.4.3); розділ 8 (п.8.2) – С. 200-203, 305-31
    70. Федоренко С., Пясківська М. Ринок праці та соціально-економічна політика в Україні //Scientific letters of Academic Society of Michal Baludansky. – 7 (2), 2019. – Р. 48-53.
    71. Федоренко С.В. та колектив авторів. Оптимальні методи управління будівельною організацією комбінатного типу Міжнародний науково-практичний журнал “Економіка і держава” -К.; – 2018, №6 -С.60-64. (фахове видання) Index Copernicus, Google Scholar, We are crossref, World Cat.
    72. Човнюк Ю.В. Метод аналізу ізотерм, поверхневої фрактальної розмірності та динамічного хаосу при вологообміні колоїдних капілярно-пористих музейних експонатів за змінних умов мікроклімату / Ю.В. Човнюк, В.Б. Довгалюк, В.Т. Кравчук // Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання. – Випуск 30. – Київ: КНУБА, 2019. – С.6-19.
    73. Човнюк Ю.В., Діктерук М.Г., Остапущенко О.А., Кравчук В.Т. Обгрунтування еквівалентних схем для розрахунку параметрів. Наукова стаття у науковому журналі “Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини”. -К., 2019.- № 92. – с. 16-23.оптимального пуску вантажопідйомного механізму крана для мінімізації натягу канатів при підйомі вантажу різними способами.

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ЗА 2018 РІК

    1. Авраменко А.І., Жукова О.Г.. Екологічне оздоровлення малих річок // Безпека життєдіяльності в ХХІ столітті: тез.допов. ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції (26-27 квітня 2018)/ відп.ред. А.С. Бєліков. – Дніпро: ПДАБА, 2018. – с. 11-12
    2. Авраменко А.І., Лисько О.П., Жукова О.Г.. Зміни водних ресурсів України в умовах змін клімату // Передумови та перспективи раціонального використання природно-ресурсного потенціалу: матеріали І Всеукр.наук.-практ.конф. (Полтава, 28 травня 2018). – Полтава: ПДАА, 2018. – с.36-38.
    3. Vasylenko A., Vasylenko L., Fedorenko S., Zhukova O., Honcharenko A. ESTIMATION OF WATER ECOSYSTEM STRUCTURAL-FUNCTIONAL CHANGES AS A RESULT OF CLIMATE CHANGES Науково-практичний журнал “Агроссвіт” -К.; – 2018 №22 – с. 93-96.
    4. Vasylenko L.O., Zhukova O.G., Kokitko A.A. Estimation and forecast of changes in the hydrochemical status of the Tisza river // Екологічна безпека та природокористування збірник наукових праць вип.. 27, Київ 2018. С24-30.
    5. Vasilenko L., Zhukova E., Bereznitska J.. Qualitative analysis of water supply of Kyiv// USEFUL 2018р.
    6. Vasilenko L., Zhukova O., Klimova I., Gontscharenko A. Anthropogenic changes in water ecosystem on the example оf the river Tisza
    7. Василенко О.А., Василенко Л.О., Жукова О.Г. Економічне обґрунтування схем знешкодження хромвмістних стічних вод гальванокоагуляцією // Економіка держави. 2018. – Вип. 10. – с. 33-36.
    8. Василенко Л.О. та колектив авторів. Теоретико-методичні засади інноваційно-інвестиційної діяльності в Україні. ТОВ «ДКС Центр» К.:-2018 442с,розділи 5.5, 12.1, додатокГ (С 232-235, 350-358, 436-441).
    9. Волошкіна О.С., Трофімович В.В. Особливості екологічної підготовки фахівців вищої освіти у відповідності до Стратегіі низьковуглецевого розвитку України до 2050 року. Колективна монографія за матеріалами 17-й Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні технології управління екологічною безпекою, природокористуванням, заходами в надзвичайних ситуаціях:розробки та досягнення до 100-річчя Національної академії наук України (25-26 вересня 2018р.)
    10. Волошкіна О.С. Сіпаков Р.В., Жукова О.Г., Березницька Ю.О. Дослідження забруднення формальдегідом атмосферного повітря м. Києва на автомобільних автопроводах.// Міжнародна наук.конф. молодих вчених «Регіональні проблеми охорони довкілля», 30травня-1 червня 2018, ОДЕУ, м. Одеса.
    11. Волошкіна О.С., Гунченко О.М. Дослідження проблем використання моделі «екологічної ніші» для визначення показників виробничого ризику. Зб. Нак. Праць «Екологічна безпека та природокористування», КНУБА, ІТГІП НАНУ, К.: №1(25),2018.-5-11с. (анг.).
    12. Волошкіна О.С., Трофімович В.В.,Клімова І.В., Сіпаков Р.В., Ткаченко Т.М. Конвективна модель розповсюдження емісії викидів на автотранспортному щляхопроводі при нейтральних умовах // Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання: науково-технічний збірник .К.: КНУБА, вип.27.- 2018.- с. 23-33.
    13. Voloshkina O., Sipakov R., Zhykova O., Bereznitska J.. A study of air pollution with formaldehyde along the highways in Kyiv city.// USEFUL, is published by SVp4U,MIAMI, FL,33130
    14. Géry, C. Dubreule, V. André, J-Ph. Rioult1, V. Bouchart, N. Heutte, Ph. Eldin de Pécoulas, T. Krivomaz, D. Garo Chaga (Inonotus obliquus), a Future Potential Medicinal Fungus in Oncology? A Chemical Studyand a Comparison of the Cytotoxicity Against Human Lung Adenocarcinoma Cells (A549) and Human Bronchial Epithelial Cells (BEAS-2B) / Integrative Cancer Therapies. – 2018. – P. 1–12.
    15. Гіріна О., Клімова І. Методи очистки забрудненого повітря на станціях аерації // International scientific-pactical conference of young scientifistc. Buld-Master-class. Kyiv. KNUCA. 2018. р.274.
    16. Городніченко Я.С., О.Г. Жукова. Екологічні проблеми Джарилгацької затоки Чорного моря.// INTERNATIONAL SCIENTIFIC – PRACTICAL CONFERENCE OF YOUNG SCIENTISTS «BUILD-MASTER-CLASS-2018»/ 28.11-30.11.2018 In Kyiv National University of Construction and Architecture. – Kyiv, 2018. –p.288-289.
    17. Горейко І. А., Жукова О. Г., Василенко Л. О. Забезпечення нормативних показників стічних вод при експлуатації очисних споруд як основа екобезпечного розвитку водогосподарства країни. ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ Матеріали VIIІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції, м. Ірпінь, 2018, 92-96.
    18. Жукова О.Г., Дорош І.М., Прокопенко В.О. Оцінка ресурсного потенціалу водного об’єкту (на прикладі р. Уж). Сучасні тенденції розвитку науки. Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Хмельницький, 23-24 лютого 2018 року). – у 2-х частинах. – Херсон: Видавництво «Молодий вчений», 2018. – 65-67 с.
    19. Жукова О.Г., А.І. Авраменко, О.П. Лисько. Оцінка ресурсного потенціалу водного об’єкту. Екологічна безпека держави: тези доповідей ХІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів, присвяченої пам’яті професора Я.І.Мовчана (з міжнародною участю). м. Київ, 19 квітня 2018 р., Національний авіаційний університет / редкол. О. І. Запорожець та ін. – К. : НАУ, 2018. – 152-153 с.
    20. Журавська Н.Є. Еколого-техногенне оцінювання безреагентної обробки води в системах теплопостачання за умов дії електромагнітних полів // Ефективні організаційно-технологічні рішення та енергозберігаючі технології в будівництві: матеріали VII Міжнародної науково-практичної конференції 21-22 березня 2018 р. – Харків: ФОП Бровін О.В., 2018. – С. 74-75.
    21. Журавська Н.Є., Лященко М. Використання ресурсозберігаючих еколого-економічних технологій з магнітною обробкою води в різних галузях виробництва // IV Міжнародна конференція Underwater Technologies 2018. – К.: КNUSA, 2018. – С. 52 – 55.
    22. Журавська Н.Є. Безреагентна обробка води в електромагнітних полях // Містобудування та тери-торіальне планування: Наук.-техн. збірник. Від. ред. М.М.Осєтрін. – К.: КНУБА, 2018. – Вип. 66. – С. 193-198.
    23. Zhuravska N. Characterization and substantiation of conflict situations in the preparation of water for heat energy objects in the construction industry // USEFUL, Online Journal, / Maimi: – 2018. – vol. 2. – is. 3. – p. 7-9.
    24. Zhuravska N. Ensuring technological reliability of energy-saving technologies with a reagent-free water treatment // USEFUL / Maimi: SVP4U-KYIV-1-FUND LLC. – 2018. № 2(2). – p. 1-8.
    25. Zhuravska N. Levels of functional ordering of heat supply systems under conditions of receiving and application of magnetic water // Новополоцк, архитектурно-строительный комплекс: проблемы, перспективы, инновации, электр. сборник статей Межд. научн. конф., посвящ. 50-летию ПГУ, Полоцк: ПГУ, 2018. – С.323-327.
    26. Зинич Я., Котовенко О. Гідрометалургійний завод м. Жовті Води як джерело радіаційного забруднення навколишнього середовища// Build Master Class International scientific-practical conference of young scientists. Kyiv, Ukraine, 28-30 November, 2018.
    27. Зинич Я., Мірошниченко О. Вплив Київського полігону твердих побутових відходів на водне середовище прилеглих територій// Регіональні проблеми охорони довкілля. Міжнародна наукова конференція молодих вчених 30.05-1.06 2018, Україна, Одеса, Зб. матеріалів конференції, ISNB 978-617-7337-76-7
    28. Кокітко А.А., Боднєв А.О., О.Г. Жукова. Екологічна оцінка впливу комплексних антропогенних факторів на стан водного басейну Кальміус на регіональному рівні // Захист навколишнього середовища. Збалансоване природокористування: матеріали П’ятого студентського Конгресу (Львів, 22-23 травня, 2018 р.). – Львів, 2018. – с.75-76.
    29. Котовенко О.А., Мірошниченко О.Ю. Моделювання процесу міграції радіоактивних забруднювачів в водне середовище з сховищ тритійвміщуючих відходів // Комп’ютерне моделювання в хімії та технологіях і системах сталого розвитку. Зб.наук.статей, К., 2018. – с.202-208
    30. Кузьменко М., Мірошниченко О. Вплив процесу видобутку залізної руди кар’єрним методом на навколишнє середовище// Build Master Class International scientific-practical conference of young scientists. Kyiv, Ukraine, 28-30, November 2018.
    31. Kulikov Р., Bondar O., Zhuravska N. Environmental management of production processes in heating systems when receiving magnetic water in reagent-free method with the aim of environmentalization // International Journal of Engineering and Technology (UAE).
    32. Kulikov P.M., Zhuravska N. Management of production processes // Эл. Межд. Сборник «Трансграничное сотрудничество в области экологической безоп. и охр.окр.среды», IV Межд.н-практ. конф. Гомель, 4-5 июня 2018, ГГУ им. Ф.Скорини, 2018. -с.181-184.
    33. Mykytas М., Terenchuk S., Zhuravska N. Models, methods and tools of optimizing costs for development of clusterized organizational structures in construction industry // International Journal of Engineering and Technology (UAE). Vol. 7, No 3.2. – 2018. – С. 250-254.
    34. Перебинос А.Р., Кривомаз Т.І. Фунгіциди в практиці захисту дерев’яних будівельних конструкцій від мікропошкоджень // Екологічні науки: науково-практичний журнал. – К. : ДЕА, 2018. – № 1(20). – Т. 1. – С. 151-155.
    35. Перебинос А.Р., Кривомаз Т.І. Екологічна безпека об’єктів будівництва при мікологічному пошкодженні дерев’яних конструкцій // Ефективні технології в будівництві : III Міжнародна науково-технічна конференція (28-29 березня 2018., м. Київ). – Київ: Видавництво Ліра-К, 2018. – С. 50-51.
    36. Приймак А.В., Копаница Ю.Д., Журавська Н.Є. Использование перспективных информационных технологий для современной организации работы студентов ФИСЭ в КНУСА // Качество подготовки специалистов в техническом университете: проблемы, перспективы, инновационные подходы. Материалы IV Международной научно-методической конференции 15 – 16 ноября 2018 года. Могилев. – 2018. – с.162-164.
    37. Савенко В.І., Доценко С.І., Федоренко С.В.,Савенко С.С.. Шляхи і ефективні методи аціонального управління та розвитку будівельної організації // Міжнародний науково-практичний журнал “Економіка і держава” -К.; – 2018, №9 -с.39-44.
    38. Савенко В.І.,Висоцька Л.М.,Федоренко С.В.. Боротьба з корозією металів екологічно чистими засобами // Міжнародний науково-практичний журнал “Економіка і держава” -К.; – 2018, №10 -С.63-67.
    39. Середюк А.П., Жукова Е.Г.. Проблемы природно-техногенной безопасности водных экосистем Житомирской области. //Среда окружающая человека: природная, техногенная, социальная: метериалы Межд.наук.-практ. конф., 25-27 апреля 2018г. – Брянск, Изд-во БГИТУ, 2018. – С. 134-136.
    40. Simonov I., Trofimovich V. Fundamental ecology in the context change of scientific paradigm. Екологічна безпека та природокористування: Зб. Нак. Праць «Екологічна безпека та природокористування», КНУБА, ІТГІП НАНУ, К.: №1(25),2018.– 77-93c.
    41. Сіпаков Р.В., Волошкіна О.С., Березницька Ю.О., Клімова І.В. Оцінка ризику для здоров’я населення від викидів автомобільного транспорту у м. Києві. Зб. Нак. Праць «Екологічна безпека та збалансоване ресурсокористування», НТУНіГ, Ів.-ФР.: №1(17),2018.-14-21с.
    42. Сіпаков Р.В.,Трофімович В.В., Волошкіна О.С., Березницька Ю.О. Оцінка та прогноз утворення фотохімічного смогу над транспортними шляхопроводами в м. Києві. Зб. Нак. Праць «Екологічна безпека та природокористування», КНУБА, ІТГІП НАНУ, К.: №1(25),2018.-44-51с. (анг.).
    43. SipakovR., Trofimovich V., Voloshkina O., Bereznitskaya Y. Impact of Weather Factors on the Speed of the Reaction of Formaldehyde Formation Above Motorway Overpasses //Environmental Problems, Lviv Politechnic National University, Volume 3, 2018, number2,– P.97-102.
    44. Telyma S., Voloshkina O. About some features of forecasting masstransport processes in saturated – unsaturated media.” USEFUL online journal, vol. 2, no. 4, pp. 01–08, December 2018.
    45. Тернавська В.М. та колектив авторів. Розвиток національного права в контексті інтеграції в європейський правовий простір. Монографія Інституту Європейської інтеграції. Варшава 2018. 244 с.
    46. Тернавська В.М. Категорія «правова політика» (історико-правовий аналіз) // Науковий Вісник Ужгородського національного університету. Серія Право. 2018. Випуск 52. Том 1. С. 48- 51. (Index Copernicus International).
    47. Тернавська В.М., Василенко Л.О., Жукова О.Г. Екологізація будівельного законодавства: проблеми теорії і практики //Друга Міжнародна конференція «Будівельне право: проблеми теорії і практики», Київ 2018, с. 103-109.
    48. Тернавська В. М. Сучасні засади правової політики України // Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід [Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції, м. Тернопіль, Тернопільський національний економічний університет, 20-21 квітня 2018 р.]. – Тернопіль : Економічна думка. 2018. – С. 62-63.
    49. Тернавська В.М. Сутність правової політики як юридичної категорії // Актуальні дослідження правової та історичної науки (випуск 6): матеріали міжнародної науково-практичної інтернет-конференції / Збірник тез доповідей: випуск 6 (м. Тернопіль, 17 жовтня 2018 р.). – Тернопіль, 2018. – С. 11-13.
    50. Тернавська В.М. Інститут прав людини як пріоритетний напрям конституційно-правової політики України // Людська гідність і права людини як основа конституційного устрою держави: збірник тез Міжнародної науково-практичної конференції (м. Хмельницький, 19–20 жовтня 2018 року). Хмельницький : Хмельницький університет управління та права, 2018. – С. 328-332.
    51. Тернавська В.М. Законотворча політика та її суб’єкти // Актуальні питання розвитку державності та правової системи в сучасній Україні: тези доповідей міжнародної науково-практичної конференції, м. Запоріжжя, 26-27 жовтня 2018 року / За заг. ред. Т.О. Коломоєць. – Запоріжжя : ЗНУ, 2018. С. 9-12.
    52. Тернавська В.М. Засади сучасної конституційно-правової політики // Публічне право України: пошук оптимальних моделей правового регулювання: збірник тез Міжнародної науково-практичної конференції (м. Київ, КНУ, 9-10 листопада 2018 р.).
    53. Тернавська В.М. Суверенноздатність держави в умовах глобалізаційних процесів // Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави : тези доп. Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Харків, 30 листопада 2018 р.) / МВС України, Харків. нац. ун-т. внутр. справ. Харків, 2018. С. 72-74.
    54. Тернавська В.М. Принципи сучасної правової політики України. // Правова держава. 2018. № 32. С. 51-55.(Index Copernicus International).
    55. Ternavska, V. Law-creating policy of Ukraine in the aspect of European integration.// EUROPEAN INTEGRATION OF ECONOMICS, EDUCATION AND LAW: Proceedings of the International Scientific Conference, March 22-23, 2018. Warsaw: BMT Eridia Sp. z o.o. Wydawnictwo Erida, 2018. – P. 292-294.
    56. Ternavska V. (у співавторстві) Legal system of Ukraine under conditions of the legal globalization: theoretical and legal analysis // Development of National Law in the Context of Integration into the European Legal Space. Warszawa: Instytut Integracji Europejskiej. BMT Eridia Sp. z o.o. Wydawnictwo Erida. 9-29 p.
    57. Tkachenko T. Geometric basis of the use of “Green Constructions” for Sun Protection of translucent fences // The 18th International Conference on Geometry and Graphics. – 3-7 August. – Milan, Politecnico di Milano, 2018. – P. 151-152.
    58. Tkachenko T. «Green structures» as a technical means of stabilization and improvement of the environmental state // Scientific letters of academic society of Michal Baludansky. – № 6, 2018. – 2B. – P. 88-90.
    59. Ткаченко Т.М. Проблеми класифікації та використання «зелених конструкцій» в екологізації сучасних міст // Екологічні науки: науково-практичний журнал. – № 1(20). – Т.2. – К.: ДЕА, 2018. – С. 21-24.
    60. Ткаченко Т.М., Гулей Д.В.. Зелені конструкції як ефективний спосіб стабілізації та поліпшеня стану довкілля урбоценозів (на прикладі Солом’янського району м. Києва) // Екологічна безпека та збалансоване ресурсокористування: Івано-Франківськ, 2018. – С.46-56.
    61. Tkachenko T. Creation of energy efficient «green structures» in conditions of moderate continental climate. Зб. Нак. Праць «Екологічна безпека та природокористування», КНУБа, ІТГІП НАНУ, К.: №2(26),2018.-77-84с.
    62. Tkachenko T. Mathematical model of extensive green roof with a steep type of phytocenosis Зб. Нак. Праць «Екологічна безпека та природокористування», КНУБа, ІТГІП НАНУ, К.: №1(25),2018.- 94-102с.
    63. Tkachenko T., Mileikovskyi V.. Geometric Basis of the Use of “Green Constructions” for Sun Protection of Glazing // ICGG 2018 – Proceedings of the 18th International Conference on Geometry and Graphics. – Milan, Italy, August 3-7, 2018. – pp. 1096-1107. (Scopus).
    64. Tkachenko T. Energy Efficiency of “Green Structures” in Cooling Period // International Journal of Engineering & Technology. – 7 (3.2) (2018). – Р. 453-457 (Scopus)
    65. Ткаченко Т.М. Проблеми класифікації та використання «зелених конструкцій» у екологізації сучасних міст. Архітектура. Будівництво. Дизайн. // III Міжнар. наук.-практичн. конгрес: «Міське середовище – XXI ст.», тези доповідей. – Київ: НАУ, 2018. – С. 50-52.
    66. Ткаченко Т.М., Москаленко Р.В., Кузовчикова В.А. Оцінка стану зеленої зони обмеженого користування КНУБА // П’ятий студентський конгрес: «Захист навколишнього середовища. Збалансоване природокористування», 2018. – С. 72-74.
    67. Ткаченко Т.М., Волошкіна О.С. Роль «зелених конструкцій» у зменшенні екологічноговідбитку урбоценозів. // Збірник матеріалів 5-го міжнародного конгресу «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», – Львів,26-29 вересня 2018р.
    68. Ткаченко Т.М. Наближена оцінка зменшення викиду СО2 від охолоджувального ефекту рослин зелених конструкцій // Збірник наук. Праць за матеріалами I Міжнар. азербайджансько- української конф.«Будівельні інновації», 24-25 травня. – Баку, 2018. – С.207-208.
    69. Ткаченко Т.М., Волошкіна О.С. Роль зелених конструкцій у зменшенні екологічного відбитку урбоценозів/ Матеріали 1-ї міжнародної науково-практичної конференції “Technology, Engineering and Science – 2018” 24-25 жовтня 2018, Лондон, ПолтНТУ, – с.242-243.
    70. Федоренко С.В.,Тишковець В.П.. Техніка безпеки при виконанні монтажних робіт ручним інструментом з абразивними армованими кругами // Міжнародна конференція «Будмайстер –класс» К.,2018, -С.386-387.
    71. Федоренко С.В в співавторстві. «Economic processes in safety measurment». Ministry of education and science of Ukraine. Kyiv national university of technology design. European business assembly (Oxford). Eastern – Ukrainian academy business (Oxford). Institute of staff training of state employment servise of Ukraine. School of economics of the member od national. Academy of science of Ukraine V.G.Fedorenko. Monograf. Kyiv 2018 С.103-118, 147-155 Видавництво ТОВ «ДКС центр».
    72. Федоренко С.В. в співавторстві. «Теоретико-методологічні засади інноваційно-інвестиційної діяльності в Україні». Міністерство освіти і науки України. Європейська бізнес асамблея (Оксфорд, Англія), Східно-Українська академія бізнесу (Оксфорд, Англія), Київський національний університет будівництва і архітектури., Міжрегіональна академія управління персоналом, Економічна школа академіка УАН В.Г.Федоренко. Монографія -К.: 2016 -С.243-257; 326-330; 436-441. Видавництво ТОВ «ДКС центр».
    73. Щербакова О.М. Значення дисципліни «Інтелектуальна власність» в процесі підготовки студентів будівельних спеціальностей. Збірник наукових праць. Будівельне право: проблеми теорії і практики. Друга міжн. н-п конф., К.,2018, с.200-206.

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ЗА 2017 РІК

    1. Александров В.Л., орінний В.І. Визначення характеристик авто-номного самохідного візка для проведення аварійно-рятувальних робіт (АРР) у метрополітені. Conference program and  procee-dings «International scientific-practical conference of young scientists. Build master class», 16-18 November, 2017, in Kyiv National University of Construction and Architecture.
    2. Bereznitska, O.Voloshkina , Environmental safety of a territory due to the dangerous processes of looding. USEFUL, is published bySVp4U,MIAMI, FL,33130, Issue 2017-#1, 1-13p.
    3. Vasilenko O., Vasilenko L. Galvanocoagulation ecological sal method of current sewage treatment from ions of heavy metals Useful 2017р., №2. – с. 3-9.
    4. Василенко Л.О. Березницька Ю.О. Жукова О.Г.. Розвиток екологічного менеджменту на підприємстві в умовах глобалізації економіки України. Міжнародний науково-практичний журнал Економіка і держава.2017. – Вип. 8. – с. 62-65.
    5. Василенко Л.О. Ukraine in the global economy. ТОВ «ДКС Центр» К.: 2017.
    6. Волошкіна О.С., Гунченко О.М., Стефанович П.І. Вплив спеціфіки виробництва на показники ехногенного ризику. Наук.-техн. зб. «Комун. го-сп-ство міст». Серія:БЖДЛ – освіта, наука, практика.-Харків: ХНУ ім. О.М.Бекетова, 2017, вип. 129 (1).
    7. Волошкіна О.С., Трофімович В.В. Особливості навчальної програми дисципліни «Екологічна безпека технології виробництв». Сучасний стан та проблеми вищої екологічної освіти України/Всеукраїнська науково-методична конференція Одеський державний екологічни й університет МОНУ. 28-29 березня 2017р., м.Одеса.
    8. Волошкіна О.С., Трофімович В.В. Сучасні інформаційні технології управління . кологічною безпекоюЮ природокористуванням та заходами в надзвичайних ситуаціях. Колективна монографія за матеріалами 16-ї Міжнародної наук.-практичної конференції Київ, Пуща Водиця, 2017.
    9. Волошкіна О.С.,Кривомаз Т.І., Максименко Д.В. Регресійні моделі розподілу лементів в міксоміцетах в залежності від параметрів навколишнього середовища. Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Екофорум 2017» . ктуальні проблеми та іновації (ІФНТУНГ, Івано-Франківськ, 22 – 25 березня 2017р.- 89-90.
    10. Волошкіна О.С. Ісмаїлова О.В. Аналіз впливу сонячної активності на показники зміни клімату в межах басейну річки Дністер. Екологічна безпека та природокористування: зб. Наук. Праць / М-во освіти і науки України, Київ, нац. Ун-т буд-ва і архіт., НАН України, Ін-т телекомунікацій і глобал. Ін форм. простору. – К., 2016. – Вип. 22.
    11. Gumen O., V.Dovhaliuk, V.Mileikovsikyi, O.Lebedeva, V.Dziobenko. Geometric Analysis of Turbulent Macrostructure in Jets Laid on Flat Surfaces for . rbulence. ntensity University of Belgrade FME, TRANSACTIONS. New series, Volume 45, Number 2, 2017.
    12. Гунченко О.М., Бєліков А.С., Касьянов М.А., Шаломов В.А., Стефанович П.І..  Вдосконалення методики оцінки і управління виробничим ризиком. Новини інженерної науки Придніпров’я. Наук.-практ. журн. ПДАБА. – Дніпро: ДВНЗ ПДАБА, 2017, № 1 (2).
    13. Гунченко О.М. Дослідження і розрахунок коре- яційно-регресійної залежності рівня виробничого ризику. Conference program and procee-dings «International scientific-practical conference of young scientists. Build master class», 16-18 November, 2017, in Kyiv National University of Construction and Architecture.
    14. Гунченко О.М. Методика оцінки ШНВЧ при ксплуатації верстата для віброабразивної обробки деталей. TEKA Com. Mot. i Energ. Roln. – OL PAN, 2017. – Vol. XD.
    15. Dorosh I. Vasilenko L.O. Sustainability of water supply in terms of climate change. INTERNATIONAL SCIENTIFIC – PRACTICAL CONFERENCE OF YOUNG SCIENTISTS «BUILD-MASTER-CLASS-2017»/ 28.11-01.12.2017 In Kyiv National University of Construction and Architecture. – Kyiv, 2017. –p.243.
    16. Zhukova O., Kokitko A. Influence of climate changes for the water made of rivers. INTERNATIONAL SCIENTIFIC – PRACTICAL CONFERENCE OF YOUNG SCIENTISTS «BUILD-MASTER-CLASS-2017»/ 28.11-01.12.2017 In Kyiv National University of Construction and Architecture. – Kyiv, 2017. –p.244.
    17. Жукова Е.Г., Боднев А.А., Лысько О.П. Влияние изменения климата на водный режим рек (на примере водного басейна Кальмиус). Среда окружающая человека: природная, техногенная, социальная: метериалы Межд.наук.-практ. конф., 26-28 апреля 2017г. – Брянск, Изд-во БГИТУ, 2017. – С. 23-25.
    18. Жукова Е.Г., Юрченко М., Щербина В. Малі річки – великі екологічні проблеми. Екологія і природокористування в системі оптимізації відносин природи і суспільства: матеріали IV міжнар. наук.-практ. конф. 27-28 квітн. 2017 р. Тернопіль : Крок, 2017. – с. 42-43.
    19. Жукова О.Г. Василенко Л.О. Збереження природного рівня біотичної аморегуляції як складової екобезпечного розвитку. Безпека життєдіяльності на транспорті і виробництві – освіта, наука, практика. . атеріали ІМ міжнародної науково-практичної конференції(м. Херсон, 14-16 вересня 2017 року). – Херсон, 2017. – с. 353-355.
    20. Жукова О.Г. Василенко Л.О., Березницька .О. Вплив змін клімату на екологічний стан поверхневих вод. Шостий Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю (Екологія-2017), м. Вінниця, 20-22 вересня, 2017: збірник наукових праць. – Вінниця: ВНТУ, 2017. – с. 57.
    21. Жукова О.Г., Василенко Л.О., Березницька Ю.О. Вплив змін клімату на екологічний стан поверхневих вод. Шостий Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю (Екологія-2017), м. Вінниця, 20-22 вересня, 2017: збірник наукових праць. – Вінниця: ВНТУ, 2017. – с. 57.
    22. Жукова О.Г., Кокітко А.А., Авраменко А.І. Антропогенна трансформація водної екосистеми р. Тетерів. Екологічна безпека держави: тези доповідей ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів. М. Київ, 20 квітня 2017 р., Національний авіаційний університет. – К.: НАУ, 2017.
    23. Жукова О.Г., Цуркан А.В., Лиско О.П. ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ ЗАБРУДНЕННЯ ВОДНИХ СИСТЕМ РІЧОК: ПРИЧИНИ ТА НАСЛІДКИ ЕКОЛОГІЧНИХ СИТУАЦІЙ. Актуальні питання сучасної науки. Матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції (м. Івано-Франківськ, 7-8 липня 2017 року). – У 2-х частинах. – Херсон : Видавничий дім «Гельветика», 2017. – Ч. 1.
    24. Журавська Н.Є. Creating resource-saving technologies by the meaning of magnetic reatment of water and aqueous solutions. 16-Th INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE /25-26 of May 2017 /. «Resours of natural waters of  the Carpathian region  / Problems of protection and ration and rational use/ – Lviv: Lvivska Politechnica. – 2017.
    25. Журавська Н.Є. Creating resource-saving technologies by the meaning of magnetic reatment of water and aqueous solutions. XVI Міжн. науково-практ. конф. «Ресурси  природних  вод карпатського  регіону. /Проблеми охорони та раціон. викор. «Львівська політехніка». – Львів: 2017.
    26. Журавська Н.Є. Ecological scientific aspects of technogenic safety with nonchemical water treatment for a technical water-supply. III Міжнародна науково-практична конференція. «Underwater Technologies, 2017». – К.: КНУБА.
    27. Журавська Н.Є. Environmental claster a possible instryment for the roduction of competitiveness of the enterprise. Materials of the International Scientifice & Practical Conference «Energy Efficiency . nd Energi Saving 2017» (Енергозбереження, екологія, економіка менедж-мент та виробничи проблеми); November 16-17, 2017, Ministry of Educ. & Science of Ukraine, National Mining University. – Dnipro: NMU, 2017.
    28. Журавська Н.Є. Галузеві особливості функціонування управлінського енеджменту в рамках екологізації економіки будівництва. 3-я міжнародна науково-практична конференція. «Перезавантаження будівництва: економіка, організація, менеджмент». 15-16 листопада 2017. – Київ:КНУБА.
    29. Журавська Н.Є. Екологічна безпека при икористанні безреагентної обр. води в електром. полях. ХІI Міжн. наук.-техн.конф. «Проблеми ек. та енергозб. в суднобудуванні» 22-24 вересня 2017р., Миколаїв.
    30. Журавська Н.Є. Енергоеколого-технологічна концепція по організації меншення корозії та біообрастання систем технічного водопостачання. VII Міжн. науково-практ. конф. «Інтегровані енерго-ефект. техн. в архіт. та . удів.: «Енергоінтеграція-2017». –  К.: КНУБА.
    31. Журавська Н.Є. Ефективне викорис-тання геотермальної енергії для систем еплопостачання житлових та промислових будівель. III Міжнародна науково-практична конференція. «Underwater Technologies, 2017». – К.: КНУБА.
    32. Журавська Н.Є. Оцінювання без-реагентної обробки води в системах еплопостачання. VI Міжнародна науково-практична конференція. . Інноваційні енерготехнології»ю 4-8 вересня 2017 р. – О.: ОНАХТ. – 2017.
    33. Журавська Н.Є. Перспективи використання альтернативних джерел енергії на території України. IV Міжнародної науково – практичної конференції «Безпека життєдіяльності на транспорті і виробництві – освіта, наука, практика» 14–16 вересня 2017 р., Херсон: 2017.
    34. Журавська Н.Є. Регіональна політика розвитку енергоефективних систем епло- та водопостачання. Вип. ІІІ матеріали Третьої міжн. наук.-практ. конф. (Київ, 22-23листопада 2017)/ . егіональна політика: історІЯ, ПОЛІТИКО-ПРАВОВИ ЗАСАДИ, АРХІТЕКТУРА, УРБАНІСТИКА [зб.наук.пр.] – Київ: КНУБА. «Бескиди»– Тернопіль.: ІІІ. – 2017. – В 3х ч. – Ч.2.
    35. Журавська Н.Є., Малкін Е.С. Еcologo end energy-saving technologies with the use of water treat in the magnetic Екологічна безпека та природокористування: Зб. наук. праць / М-во освіти і науки України, Київський нац. ун-т будівництва і архіт., НАН України, Ін-т телекомунікацій і глобал. інформ. простору; ред.-кол.: О.С.Волошкіна, О.М. Трофімчук (голов.ред.) [та ін.]. – К. 2017. – Вип. 24.
    36. Журавська Н.Є., Малкін Е.С. Энергоэффективная обработка геотермальной воды для систем теплоснабжения. Містобудування та тери-торіальне планування: Наук.-техн. збірник. Від. ред. М.М.Осєтрін. – К.: КНУБА, 2017. – Вип. 64.
    37. Журавська Н.Є., Здійснення структурно функц. контроля безреагентної бробки води в системах теплопостачання. Містобудування та тери-торіальне планування: Наук.-техн. збірник. Від. ред. . .М.Осєтрін. – К.: КНУБА, 2017. – Вип. 65.
    38. Журавська Н.Є., Енергоресурсозберегаючи технології для ідвищення захисту від біопошкодження будівельних конструкцій та матеріалів. Містобудування та тери-торіальне планування: Наук.-техн. збірник. Від. ред. М.М.Осєтрін. – К.: КНУБА, 2017. – Вип. 61. (спеціальний).
    39. Журавська Н.Є., Малкін Е.С. Вплив характеристик магнітного поля при обробці води на показники капілярно-пористих та колоїдних капілярно-. ористих тіл. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання: НТЗ. – Вип. 21  [відп. ред. Е.С.Малкін] – К.: КНУБА.
    40. Ismailova, o.Voloshkina Improvement of analysis of seasonal change of danges risk with consideration of the effect of solar cycle. …. USEFUL, is published bySVp4U,MIAMI, FL,33130, Issue 2017-#2, 2-9p. www.http:/useful.acade.
    41. Касьянов М.А., Халмурадов Б.Д., Гунченко О.М., Занько С.М. Оцінка виробничого ризику при екплуатації плунжерних пар. Новини інженерної науки Придніпров’я. Наук.-практ. журн. ПДАБА. – Дніпро: ДВНЗ ПДАБА, 2017, № 1 (2).
    42. Касьянов М.А., Волошкіна О.С., Стефанович І.С. Врахування особливостей роз-ташування поселень у івнинній і гірській місцевості на наслідки повеней. Conference program and  procee-dings «International scientific-practical conference of young scientists. Build master class», 16-18 November, 2017, in Kyiv National University of Construction and Architecture.
    43. Касьянов М.А., Гунченко О.М., Стефанович П.І., Сухаревська Е.С. Вдосконалення інформаційно-аналітичної складової визначення техногенних ризиків . ля системи реагування на надзвичайні ситуації. Наук.-техн. зб. «Комун. го-сп-ство міст». Серія:БЖДЛ – освіта, наука, практика.-Харків: ХНУ ім. О.М.Бекетова, 2017, вип. 128 (1).
    44. Касьянов М.А., Халмурадов Б.Д., Гунченко О.М., анько С.М. Вплив зношення плунжерної пари на показники ризику виникнення і наслідки дорожньо-. ранспортних пригод. Строит-во, матер-ведение, маш-ение. Серия: иннов. технол. жизн. цикла объектов жил.-гражд., пром. и трансп. назн-я. Сб. науч. тр. ПГАСА. – Днепр: ГВУЗ ПГАСА, 2017, вып. 95.
    45. Касьянов М.А.,Александров В.Л., Корінний В.І., тефанович І.С. Дослідження основних проблем-них питань при підготовці цільо-вої програми КМДА по . езпеці на воді. Строит-во, матер-ведение, маш-ение. Серия: иннов. технол. жизн. цикла объектов жил.-гражд., пром. и трансп. назн-я. Сб. науч. тр. ПГАСА. – Днепр: ГВУЗ ПГАСА, 2017, вып. 95.
    46. Klimova I.V., Hodorovskaya A.S. Antropogenic influence on geological environment on Kiev city. International scientific-pactical conference of young scientifistc. Buld-Master-class. Kyiv. KNUCA. 2017.
    47. Корінний В.І. Дослідження специфічних ШНВЧ ри підготовці і проведенні аварійно-рятувальних робіт (АРР) на об’єктах будівництва. Conference program and  procee-dings «International scientific-practical conference of young scientists. Build master class», 16-18 November, 2017, in Kyiv National University of Construction and Architecture. Матер. IV Міжнар. наук.-практичн. конф.: «Безпека життєдіяльності на . ранспорті і виробництві – освіта, наука, практика». – Херсон: вид-во Херсонської державної морської академії, 2017.
    48. Kropyvka Ya., stud. Kotovenko O., PhD, Associated Prof., Miroshnychenko O., enior Lecturer, KNUCA Migration effects of pollutants from solid household waste landfill N5 in the atmosphere. International scientific-practical conference of young scientists “Build-master-class”, 2017, KNUCA.
    49. Kryvomaz Т., Minter D.W., A. Michaud Myxomycetes (Physarum) Physarum auriscalpium IMI Description Sheets of Fungi and Bacteria. – CABI, Wallingford, UK. Set. 212 (Nos. 2111). – P. 1-6.
    50. Kryvomaz Т., Minter D.W., Michaud A. Myxomycetes (Physarum) Physarum bogoriense.IMI Description Sheets of Fungi and Bacteria. – CABI, Wallingford, UK. Set. 212 (Nos. 2112). – P. 7-12.
    51. Kryvomaz Т., Minter D.W., A. Michaud A. Myxomycetes (Physarum) Physarum crateriforme IMI Description Sheets of Fungi and Bacteria. – CABI, Wallingford, UKю Set. 212 (Nos. 2113). – P. 13-17.
    52. Kryvomaz Т., Minter D.W., A. Michaud A. Myxomycetes (Physarum) Physarum cremiluteumIMI Description Sheets of Fungi and Bacteria. – CABI, Wallingford, UK. Set. 212 (Nos. 2114). – P. 19-21.
    53. Kryvomaz Т., Minter D.W., A. Michaud A. Myxomycetes (Physarum) Physarum lakhanpalii IMI Description Sheets of Fungi and Bacteria. – CABI, Wallingford, UK. Set. 212 (Nos. 2115). – P. 23-26.
    54. Kryvomaz Т., Minter D.W., A. Michaud A. Myxomycetes (Physarum) Physarum luteolum IMI Description Sheets of Fungi and Bacteria. – CABI, Wallingford, UK. Set. 212 (Nos. 2116). – P. 27-30.
    55. Kryvomaz Т., Minter D.W., A. Michaud A. Myxomycetes (Physarum) Physarum mutabile IMI Description Sheets of Fungi and Bacteria. – CABI, Wallingford, UK. Set. 212 (Nos. 2117). – P. 31-35.
    56. Kryvomaz Т., Minter D.W., A. Michaud A. Myxomycetes (Physarum) Physarum plicatum. IMI Description Sheets of Fungi and Bacteria. – CABI, Wallingford, UK. Set. 212 (Nos. 2118). – P. 37-39.
    57. Kryvomaz Т., Minter D.W., A. Michaud A. Myxomycetes (Physarum) Physarum roseum. IMI Description Sheets of Fungi and Bacteria. – CABI, Wallingford, UK.  Set. 212 (Nos. 2119). – P. 41-45.
    58. Kryvomaz Т., Minter D.W., A. Michaud A. Myxomycetes (Physarum) Physarum . tellatum. IMI Description Sheets of Fungi and Bacteria. – CABI, Wallingford, UK. Set. 212 (Nos. 2120). – P. 47-51.
    59. Kryvomaz Т., Stephenson S.L.  Preliminary evaluation of the possible impact . f climate change on Myxomycetes. Nova Hedwigia. vol.104(1-3). – P.5-30.
    60. Kryvomaz Т., Michaud A., Stephenson S.L. First survey of Myxomycetes on Mahé Island in the Seychelles. Nova Hedwigia. vol.104 (1-3). – P.65-84.
    61. Kryvomaz Т., Rojas C. Myxomycete research in the XXI Century/ Chapter 13 in book Myxomycetes 1st . ition Biology, Systematics, Biogeography and Ecology / ed. Rojas C. ed.. lvarado C., Stephenson S.L. Academic Press. – 466 p. (24 р.).
    62. Kryvomaz, A. Michaud, S.L. Stephenson Patterns of myxomycetes ecology and distribution on isolated tropical island. Abstracts of 9th International congress on the Systematics and Ecology of. yxomycetes, 18-23 August 2017. The Japanese Society of Myxomycetology – Japan, Tanabe, 2017. – P. 31.
    63. Kryvomaz T.  Accumulation of toxic metals and other elements by myxomycetes Abstracts of 9th International congress on the Systematics and Ecology of Myxomycetes, 18-23 August 2017. The Japanese Soc. ty of Myxomycetology – Japan, Tanabe, 2017. – P. 38.
    64. Migun M., stud., . Kotovenko O., PhD, Associated Prof., Kotova T., PhD, ssociated  , KNUCA. One of the approaches to reduce methane conversion potential hazard to the . Nviroment. International. KNUCA “Predatop-victim” model as basis for research of the multicomponent developing systems. International scientific-practical conference of young scientists “Build-master-class”, 2017.
    65. Стефанович П.І. Дослідження впливу характерис- ик ШНВЧ на показники вироб-ничого ризику при їх сукупній дії на людину-оператора. Conference program and procee-dings «International scientific-practical conference of young scientists. Build master class», 16-18 November, 2017, in Kyiv National University of Construction and Architecture.
    66. Тернавська В.М. Вплив правової глобалізації на розвиток будівельного права України: теоретико-правовий аналіз. Будівельне право: проблеми теорії і практики [зб. наук. пр.]. – Київ-Тернопіль : 2017. – Матеріали Першої наук.-практ. конф., (Київ, 3 листопада 2017 р.) Мін-во освіти і науки України , Київ. нац. ун-т будівн. і архіт-ри та ін. – «Бескиди» – 2017.
    67. Ткаченко Т.М., Мілейковський В.О. Дослідження теплопередачі в  нергоефективних зелених покрівлях. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання: науково- технічний збірник. – . вип. 21. – К.: КНУБА, 2017.
    68. Ткаченко Т.М., Мілейковський В.О. Зелені конструкції у концепції сталого  озвитку сучасних міст. Строительство, материаловедение, машиностроение: сб. научн. трудов. Вып. 99 /ГВУЗ «Приднепр. Гос. Академия стр-ва и архитектуры»; под общей редакцией . . И. Большакова (в обл.). – Серия: Создание высокотехнологических экокомплексов в Украине на основе концепции сбалансированного (устойчивого) развития. – – Днепр, 2017.
    69. Tkachenko T. Опыт создания зеленых кровель в Украине. Proceedings of t.  International Scientific Conference “Topical problems of modern science. “(June 16, 2017, Warsaw, Poland). – 4.- P. 23-27. (европейська база). )
    70. Tkachenko T., Mileikovskyi V. Исследование влияния травяного покрова на температуру грунта для кровельного озеленени. Budownictwo o zoptymalizowanym Potencjale energetycznym.. onstruction of optimized energy. 1 (19). – Poland, 2017. – P. 67-72. (Index Copernicus).
    71. Tkachenko T., Mileikovskyi V. Research of cooling effect of vegetation layer of green structures in International Scientific and Practical conference “World science. № 7 (23), Vol. 1, 2017. – P. 22-24. (Index Copernicus, Google Scholar).
    72. Ткаченко Т.М., Мілейковський В.О. Використання зелених конструкцій для ідвищення енергоефективності забезпечення мікроклімату.
    73. Ткаченко Т.Н., Милейковский В.А. Исследование теплопередачи в энергооффективных зеленых кровлях. Тези доповідей сьомої міжнародної науково-практичної конференції. Інтегровані, енергоефективні технології в архітектурі та будівництві: «Енергоінтергація – 2017», Київ, 26-28 квітня 2017 р. – Київ: КНУБА.
    74. Трофімович В.В., Клімова І.В., Журавська Н.Є., евченко Т.М. Перспективи використання альтернативних джерел енергії на території України. Матеріали IVміжнародної науково-практичної конференції «Безпека життєдіяльності на транспорті та виробництві- освіта, наука, практика». Збірник матеріалів. – Херсон: Херсонська державна морська академія, 2017.
    75. Федоренко С.В. та колектив авторів Ukraine in the global economy. ТОВ «ДКС Центр» К.: 2017.
    76. Федоренко С.В. та колектив авторів Економічна безпека України. ТОВ «ДКС Центр» К.: 2017.
    77. Федоренко С.В. та колектив авторів Інвестування України в умовах глобалізації. ТОВ «ДКС Центр» К.: 2017.
    78. Федоренко С.В.,  Федоренко В.Г. Економічна освіта України в інтеграційно-новітніх різнорівневих системах. Міжнародний науково-практичний журнал                          “Економіка і держава” -К.; – 2017, №2.
    79. Федоренко С.В., Тишковець В.П. Особливості охорони праці на підприємстві: економічні аспекти розвитку. Міжнародний науково-практичний журнал “Економіка і держава”-К.; – 2017, №1.
    80. Chovnyuk Y.V., Ivanov E.A., Liashko P., Kravchuk V.T. AHENDBOOK OF MACHINES ELEMENTS (A textbook of calculations for machine dashing) (S.I. UNITS) [A handbook for the students of B.E./B/Tech] Колективна монографія, ЗАТ «НІЧЛАВА» в трьох томах.

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ЗА 2016 РІК

    1. Березницкая Ю.О., Василенко Л.О., Волошкіна О.С., Інженерний розрахунок фільтрації в підтопленому схилі. Доповіді 4 міжнародного конгресу «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування».(21-23 вересня 2016р., національний університет «Львівська політехніка», С. 17-18.
    2. Гигинейшвили Д.Я. ,Мацаберидзе Т.Г., Ткаченко Т.И., Волошкина Е.С., Особенности усиления поврежденных двухярусных подпорных стен с учетом работы грунтового основания. Научно-технический журнал «Строительство», Факультет гражданской инженерии Тбилисского Строительного Университета,Грузия, №3(38), 2015, Р.6-14.
    3. Glyva V., Panova O., Voloshkina O. Methodological principles of electromagnetic screens application for public protection from electromagnetic fields and radiation. Environmental Problems, Lviv Polytechnic Publishing House. Volume 1, #1, 2016,- P.69-72
    4. Gumen O. , Mileikovskyi V. , Dziubenko V.  Justification of Duct Shape Between Two Welded Films of a Film Economizer For Deep Heat Utilization. Budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym. Częstochowa (Poland). – 2015. № 1(15) – S. 78–84.
    5. Гумен О.М., Мілейковський В.О.,  Дзюбенко  В.Г. Аналіз геометрії профілю швидкості при ламінарному русі у двокутному каналі. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання. Науково-технічний збірник. КНУБА. – Вип. 19.
    6. Гумен О.М., Мілейковський В.О., Дзюбенко В.Г. Обробка результатів експерементальних досліджень за складною математичною моделлю. Енергоефективність в будівництві та архітектурі. Науково-технічний збірник. КНУБА. – Вип. 8.
    7. Ігнатюк Є.О., Котовенко О.А. Дослідження процесу міграційного накопичення техногенного тритію зі сховища твердих тритійвміщуючих відходів в компонентах навколишнього середовища.   “Екологія та екологічна безпека”: Матеріали науково-практичної конференції всеукраїнського студентського конкурсу” (16-18 березня 2016 року). – Полтава: ПолтНТУ, 2016. – 90 с.
    8. Игнатюк Е.А., Котовенко Е.А. Один из подходов к прогнозированию аварийных ситуаций на пунктах захоронения твердых тритийсодержащих отходов. Материалы 5 Международной научно-практической конференции студентов, аспирантов и молодых учених, посвященной 30-летию аварии на Чернобыльской АЭС «Середа, окружающая человека: природная, техногенная, социальная», 27-29 апреля 2016 г., Брянськ, с.72-75.
    9. Игнатюк Е.А., студ., научн. руководитель Котовенко Е.А. Один из подходов к прогнозированию аварийных ситуаций на пунктах захоронения твердых тритийсодержащих отходов. Материалы 5 Международной научно-практической конференции студентов, аспирантов и молодых учених, посвященной 30-летию аварии на Чернобыльской АЭС «Середа, окружающая человека: природная, техногенная, социальная», 27-29 апреля 2016 г., Брянськ
    10. Котовенко Е.А. , Мирошниченко Е.Ю., Функционально-структурный подход и континуальный подход в исследовании техногенеза, Академический журнал Западной Сибири, Материалы ежегодной научно-практичес-кой конференции «Науки о Земле: Опыт и инновации», 25-27 марта 2016., №1 (62), т.12, 2016. 25-27 марта 2016., с. 36-37.
    11. Котовенко О.А., Мірошниченко О.Ю, Хрутьба В.О. Моделювання впливу техногенного тритію на еко- і біосистеми. Науково-технічний №1(34)2016, Вісник національного транспортного університету, Київ 2016, с.216-224.
    12. Котовенко О.А., Мірошниченко О.Ю., Марченко І.В. Моделювання процесу забруднення атмосфери від палаючих і тліючих териконів вугледобуван. Зб. наук. статей 5 міжнародної конференції «Комп’ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку», Київ 19-20 травня 2016 р., с.193-198.
    13. Kotovenko Olena, Miroshnychenko Olena, Marchenko Iryna. Tritium and its place in the overall radiation Ukrainian technogenesis. mag. Enviromental Problem, v.1, N.1, Lviv,2016, p.23-26.
    14. Котовенко Е.А., Мирошниченко Е.Ю. Функционально-структурный подход и континуальный подход в исследовании техногенеза. Академический журнал Западной Сибири, Материалы ежегодной научно-практичес-кой конференции «Науки о Земле: Опыт и инновации», 25-27 марта 2016., №1 (62), т.12, 2016. 25-27 марта 2016.
    15. Kravchenko Maryna. Preparation of quality drinking water as a basis of the environmental safety and human health. mag. Enviromental Problem, v.1, N.1, Lviv,2016, p.57-60
    16. Kryvomaz Tetiana. Adaptation of IUCN Сlassification schemes for environmental safety passports of speciesю mag. Enviromental Problem, v.1, N.1, Lviv,2016, p.27-30.
    17. Марченко И.В., асп., научн. руководитель Котовенко Е.А. Исследование радиационной нагрузки в районах расположения угольных терриконов. Материалы 5 Международной научно-практической конференции студентов, аспирантов и молодых учених, посвященной 30-летию аварии на Чернобыльской АЭС «Середа, окружающая человека: природная, техногенная, социальная», 27-29 апреля 2016 г., Брянськ.
    18. Марченко И.В., Котовенко Е.А. Исследование радиационной нагрузки в районах расположения угольных терриконов. Материалы 5 Международной научно-практической конференции студентов, аспирантов и молодых учених, посвященной 30-летию аварии на Чернобыльской АЭС «Середа, окружающая человека: природная, техногенная, социальная», 27-29 апреля 2016 г., Брянськ, с.98-101.
    19. Марченко И.В., асп., научн. руководитель Котовенко Е.А., Исследование радиационной нагрузки в районах расположения угольных терриконов. Материалы 5 Международной научно-практической конференции студентов, аспирантов и молодых ученых, посвященной 30-летию аварии на Чернобыльской АЭС «Середа, окружающая человека: природная, техногенная, социальная», 27-29 апреля 2016 г., Бряньк, с.98-101.
    20. Пілевін Л., Карпенко М., Горбатюк Є., Дзюбенко В. Визначення параметрів слідкуючого гідравлічного стабілізатора. ВЗНП «Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини». Науково-технічний збірник. КНУБА. – Вип. 87.
    21. Плоский В.О., Ткаченко Т.М., Мілейковський В.О.,  Дзюбенко В.Г. Моделювання термічного опору трав’яногошару зеленої покрівлі. Теорія та практика будівництва. Вісник національного університету «Львівська політехніка». – Вип. 29.
    22. Ткаченко Т.Н., Милейковский В.О., Дзюбенко В.Г. Перспективы зелёного строительства и альтернати альт форм озеленения. Містобудування та територіальне планування. Науково-технічний збірник. КНУБА. – Вип. 60.
    23. Удод В.М., Жукова Е.Г., Обоснование роли биотической регуляции гидроэкосистем реки Кальмиус в условиях постоянной техногенной нагрузки на них. Биосферная совместимость: человек, регион, технологии 1 (13), Брянск, 2016, с. 52-60.
    24. Удод В.М., Жукова Е.Г. Обоснование роли биотической регуляции гидроэкосистем реки Кальмиус в условиях постоянной техногенной нагрузки на них. Биосферная совместимость: человек, регион, технологии 1 (13), Брянск, 2016. – с. 52-60.
    25. Федоренко В.Г., Грищенко І.М., Денисенко М.П., Лойко В.В., Воронкова Т.Є., Пінчук Ю.Б., Патика Н.І., Приходько Д.О., Федоренко С.В., Махіня Р.А., Грищенко А.І., Янковець Т.М., Шацька З.Я., Лойко Д.М. Глобалізація сучасної економіки. ТОВ «ДКС центр», м. Київ, 2016р.
    26. Федоренко В.Г., Куліков П.М., Лич В.М., Гнибіденко І.Ф., Гаман Г.В., Головаш Б.Е., Гольда А.В., Мостовенко О.О., Омельяненко О.П., Палиця С.В., Пінчук Ю.Б., Федоренко С.В.,юрченко Ю.О., Зінченко М.М., Пясківська М.С., Бідюк А.М., Джегур Г.В., Денисенко О.В., Заяць О.С., Краснощок М.А., Філіпова Н.В., Шовківська В.В., Ященко В.А. Ринкова економіка: теоретичні основи генезису. ТОВ «ДКС центр», м. Київ, 2016р.

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ЗА 2015 РІК

    1. Волошкіна О.С. Моделі і методи прогнозу забруднення водних ресурсів. Екологічна безпека та природокористування. – 2015. – вип. 16. с. 5-13
    2. Волошкіна О.С. Дослідження процесів підтоплення в окремих регіонах України. Зб. тез доп. ХІУ-ої Міжн. н/пр. конф. «Сучасні інформаційні технології управління екологічною безпекою, природокористуванням, заходами в надзвичайних ситуаціях», Київ-Пуща –Водиця, 5-9 жовтня 2015, с.77-80.
    3. Гумен О.М., Мілейковський В.О., Дзюбенко В.Г. Аналіз геометрії профілю температури при ламінарному русі у двокутному каналі з постійною температурою стінок. Енергоефективність в будівництві та архітектурі: наук.–тех.зб.– К.: КНУБА, 2015.– Вип. 7. С. 388–396 50.
    4. Гумен О.М., Мілейковський В.О., Дзюбенко В.Г. Наближене розв’язання рівняння Нав’є-Стокса для каналів двокутного перерізу. Технологічний аудит та резерви виробництва. – 2015. – № 2/5(22).– С. 42.
    5. Gumen, V. Mileikovskyi, V. Dziubenko. Justification of Duct Shape Between Two Welded Films of a Film Economizer For Deep Heat Utilization Budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym. Częstochowa (Poland). – 2015. № 1(15). – S. 78–84.
    6. Дзюбенко В.Г., Степанов М.В. Теплообмінники з полімерних матеріалів для систем утилізації теплоти вторинних енергоресурсів. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання–тех. зб. – К.: КНУБА, 2015. – Вип. 5. С. 113-115.
    7. Дзюбенко В.Г. Дослідження плівкових теплообмінників для конденсаційних котлоагрегатів індивідуального теплопостачання. Містобудування та територіальне: Наук.-техн. збірник. – К.: КНУБА, 2015. – Вип. 57. С. 163–168.
    8. Дзюбенко В.Г. Визначення профілю швидкості та втрат тиску при ламінарному русі в каналах двокутного перерізу. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання: наук. –тех. зб. – К.: КНУБА, 2015. – Вип. 18. С. 16–21.
    9. Жукова Е.Г. Влияние изменения климатических изменений на экологическое состояние водного бассейну Кальмиус, Материалы открытой науч.-практ.конф.студентов, аспирантов, аспиратов и молодых ученых, посвящ. 85-летию БГИТА, с.36-40.
    10. Журавська Н.Є. TECHNOLOGIES PRODUCTIONS OF BUILDING MATERIALS WITH THE USE OF WATER TREAT IN THE MAGNETIC FIELDS. Новые конкуренто-способные и прогрес-сивные технологии, ма-шины и механизмы в условиях современного рынка: Материалы меж-дунар. науч.-техн. конф., –Могилев: ММИ, 2015. С. 58-60.
    11. Журавська Н.Є. Енергоресурсозберегаючі технології. Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди. Зб. наук. праць. В.30.- Рівне.: НУВГП, 2015. С.123-128.
    12.  Журавська Н.Є. Енергозберегаюча, еколого-технологічна концепція організації експлуатації СВК – основа екологічного виробництва. Науково-технічний збірник «Енергоефективність в будівництві архітектурі». В. 7. Відпов. ред. П.В.Куліков. – К.: КНУБА, 2015р. С.89-94.
    13. Журавська Н.Є. Система обробки води в електромагнітних полях. Містобудування та територіальне планування: Наук.-техн. збірник. Відпов. ред. М. М.Осєтін. – К., КНУБА, 2015. – Вип. 55. С. 170-173.
    14. Касьянов М.А., Вишневський Д.О., Савченко І.В., Гунченко О.М. Розробка комп’ютерної програми для розрахунку виробничого ризику у ковальсько-пресовому виробництві. Вісник СНУ ім. В. Даля. – Луганськ: вид-во СНУ ім. В.Даля, 2014. – № 6 (213). Ч.2. С.33-44.
    15. Касьянов М.А., Вишневський Д.О., Савченко І.В., Гунченко О.М. Дослідження методів оцінки показників виробничого ризику для вдосконалення системи управління охороною праці (СУОП). Наук.-техн. зб. «Комун. госп-ство міст». Серія: БЖДЛ – освіта, наука, практика.-Харків: ХНУ ім. О.М.Бекетова, 2015, вип. 120 (1). С. 243-247.
    16. Касьянов М.А., Андріанова О.О. Андріанов В.С. Аналіз проблем професійної адаптації до монтажних робіт та експлуатації кліматичної техніки як однієї з умов підвищення виробничої безпеки. Вісник СНУ ім. В. Да-ля. – Сєверодонецьк: вид-во СНУ ім. В.Да-ля, 2015. – № 1 (218). С. 189-193.
    17. Касьянов М.А., Анісімова Т.І. Безпека автомобільного транспорту в Україні. Вісник СНУ ім. В. Даля. – Сєверодонецьк: вид-во СНУ ім. В.Даля, 2015. – № 1 (218). С. 90-95.
    18. Касьянов М.А., Вишневський Д.О., Савченко І.В., Гунченко О.М. Дослідження виробничого ризику у ковальсько-пресових цехах.-Монографія. Луганськ. Ноулідж, 2014. –224с.
    19. Кравченко М.В. Недоліки застосування локальних зворотноосмотичних установок на прикладі доочищення водопровідної води в готелі міста Києва. Екологічна безпека та природокористування. – № 1(17).- 2015. С. 74-82.
    20. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Обгрунтування методу аналізу нестаціонарних процесів, хвиле утворень та коливаньу нелінійних/лінійних дискретно-континуальних механічних системах, Сборник тезисов по мат. конф. «Наука и Инновации в ХХI ст» (21.08.2015 Великобритания, г. Лондон), с. 23-28.
    21. Кравчук В.Т., Човнюк Ю.В. Корректный подход в учёте инерционных свойств виброформируемой бетонно/строительной смеси, Сборник тезисов по материалам Межд.науч.-практ.конф. «Актуальные вопросы образования и науки в условиях глобализации» ( 12.06.2015, Великобритания, Лондон). с. 14-18.
    22. Кривомаз Т.І. Человек и холод. Фармацевт Практик. – 2015. – № 1. С. 24-25.
    23. Кривомаз Т.І. Лекарство из почвы. Фармацевт Практик. – 2015. – № 1. С. 30.
    24. Кривомаз Т.І. Скорость против выносливости. Фармацевт Практик. – 2015. – № 1. С. 48.
    25. Кривомаз Т.І. Бактерии из материнского молока. Фармацевт Практик. – 2015. – № 2. С. 26.
    26. Кривомаз Т.І. Доставка лекарств: в нужное место, в нужное время. Фармацевт Практик. – 2015. – № 2. С. 32-33.
    27. Кривомаз Т.І. Органические продукты? Позвольте усомниться! Фармацевт Практик. – 2015. – № 2. С. 44-45.
    28. Кривомаз Т.І. Почему у человека есть парные и непарные органы? Фармацевт Практик. – 2015. – № 2. С. 48.
    29. Кривомаз Т.І. Опасный союз. Фармацевт Практик. – 2015. – № 3. С. 24.
    30. Кривомаз Т.І. Человек и высота. Фармацевт Практик. – 2015. – № 3. С. 28-29.
    31. Кривомаз Т.І. Почему люди седеют? Фармацевт Практик. – 2015. – № 3. С. 45.
    32. Кривомаз Т.І. Человек и космос. Фармацевт Практик. – 2015. – № 4. С. 12-14.
    33. Кривомаз Т.І. Corynebacterium diphtheriae и ее безобидные родственники. Фармацевт Практик. – 2015. – № 4. С. 26.
    34. Кривомаз Т.І. Как растут волосы и ногти? Фармацевт Практик. – 2015. – № 4. С. 48.
    35. Кривомаз Т.І. ДОСТИЖЕНИЯ ГАСТРОЭНТЕРОЛОГИИ: ФЕКАЛЬНАЯ ТРАНСПЛАНТАЦИЯ. Фармацевт Практик. – 2015. – № 5.
    36. Кривомаз Т.І. БАКТЕРИАЛЬНАЯ ЦЕЛЛЮЛОЗА: МАТЕРИАЛ БУДУЩЕГО. Фармацевт Практик. – 2015. – № 5.
    37. Кривомаз Т.І. ВОЛОСЫ: ИЗБИРАТЕЛЬНАЯ НЕСПРАВЕДЛИВОСТЬ. Фармацевт Практик. – 2015. – № 5.
    38. Кривомаз Т.І. ПОРАЗИТЕЛЬНЫЕ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ ГУСЕНИЦ И МУРАВЬЕВ. Фармацевт Практик. – 2015. – № 5.
    39. Кривомаз Т.І. Радіаційний контроль міксоміцетів лісопаркових територій Києва. Екологічна безпека та природокористування: зб. наук. праць / М-во освіти і науки України, Київ, нац. ун-т буд-ва і архіт., НАН України, Ін-т телекомунікацій і глобал. інформ. простору. – К., 2015. – Вип. 17. C. 35-44.
    40. Кривомаз Т.І. Паспортизація об’єктів біорізноманітності в системі управління екологічної безпеки. Науковий вісник Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – Івано-Франківськ, 2015. – № 1(11). C. 149-154.
    41. Кривомаз Т.І., Волошкіна О.С. Методологічні підходи до формування «Паспортів екологічної безпеки видів». Вісник Вінницького політехнічного інституту/Зб. наук. праць, – 2015. С.36-45.
    42. Kryvomaz T. The assessment of heavy metal accumulation by myxomycetes. Commission of motorization and energetics in agriculture. 2015, Vol.17, No. 8, 157-164
    43. Малкін Е.С., Коваленко Н.О., Н.Є.Журавська Процес обробки води в магнітних полях. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання: НТЗ. – Вип. 18 [відп. ред. Е.С.Малкін] – К.: КНУБА, 2015. -С.70-74.
    44. Малкін Е.С., Журавська Н.Є. Вплив характеристик магнітного поля при обробці води на показники бетоних виробів. Науковий вісник будівництва.-Харків: ХНУБА, ХОТВ-АБУ, 2015. – Вип. 1(79). С.270-272.
    45. Малкін Е.С., Журавська Н.Є., Мележик Л.П. До питання приготування та використання омагніченої води. Вісник НУВГП.-Вип. 1(69). – Рівно: 2015. С.66-72.
    46. Малкін Е.С., Коваленко Н.О., Журавська Н.Є. Процес обробки води в магнітних полях. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання: НТЗ. – Вип. 18 – К.: КНУБА, 2015. С.70-74.
    47. Малкін Е.С., Журавська Н.Є. TECHNOLOGIES PRODUCTIONS OF BUILDING MATERIALS WITH THE USE OF WATER TREAT IN THE MAGNETIC FIELDS. Новые конкуренто-способные и прогрес-сивные технологии, ма-шины и механизмы в условиях современного рынка: Материалы меж-дунар. науч.-техн. конф., –Могилев: ММИ, 2015. С. 58-60.
    48. Малкін Е.С., Патика В.Ф., Житкевіч Н.В., Н.Є.Журавська Ресурсозбереження при обробки магнітним полем капілярно-пористих тіл. Міжнародний Конгрес «ЕТЕВК-2015». Іллічівськ: 8-12 червня 2015р. с.307-311.
    49. Малкін Е.С., Н.Є.Журавська Вплив магнітної обробки води на колоїдно капілярно-порові і капілярно-порові тіла. Збірник наукових праць. Міністерство освіти і науки України. Одеса, 2015. с.101-103.
    50. Малкін Е.С., Патика В.Ф.,Житкевіч Н.В., Журавська Н.Є. Ресурсозбереження при обробки магнітним полем капілярно-пористих тіл. Міжнародний Конгрес «ЕТЕВК-2015». Іллічівськ: 8-12 червня 2015р. с.307-311.
    51. Радловська К.О., Волошкіна О.С. Характеристика геоінформаційних систем моніторингу довкілля Рогатинського і Богородчанського районів Івано-Франківської області. Зб. Наук. Праць «Екологічна безпека та природокористування», КНУБА МОНУ, ІТГІП НАНУ, 2015, №17. С. 83-87.
    52. Сивак І.М., Човнюк Ю.В Оптимальні механічні параметри причіпних і навісних будівельних машин /.// Сборник тезисов по мат., Межд.наук.-практ.конф. «Международный научный форум: наука и практика в современном мире» (13-14.07.2015, Великобритания, г. Лондон). с. 15-26.
    53. Ткаченко Т.Н. Возможность создания энергоэффективных экологически чистых зеленых технологий в условиях Украины. Зб.наук.праць Приднепр. держ. акад. будівництва і архітектури «Строитель-ство, материалове-дение, машинострое-ние»: Серія «Створення високотехнологічних екокомплексів в Україні на основі концепції збалансованого (стійкого) розвитку». –Вип.81. – Днепропет ровськ, 2015. С.256-260.
    54. Ткаченко Т.Н., Гигинейшвили Д.Я. Новые возможности одевающих (прижимных) подпорных стен для озеленения и создания ландшафтных композиций на сложном рельефе. Строительство, материаловедение, машиностроение: сб. научн. трудов. Серия: «Инновационные технологии жизненного цикла объектов жилищно-гражданского, промышленного и транспортного назначения», Вып.82, ГВУЗ «Приднепровская государственная академия строительства и архитектуры». – Днепропетровск, 2015. С.69-76.
    55. Ткаченко Т.Н. Новые варианты одевающих подпорных стен для закрепления и озеленения оползневых склонов на сложном рельефе с учетом сейсмического воздействия. Будівельні конструкції: Міжвідомчий науково-технічний збірник праць (будівництво)/Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій». Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. – Вип.82. – Київ, ДП НДІБК, 2015. С. 356-367.
    56. Ткаченко Т.Н. Проблемы создания энергоэффективных зеленых кровель. Одеська національна академія харчових технологій. Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів/Міністерство освіти і науки України. – Одеса, 2015. С. 344-346.
    57. Ткаченко Т.Н. Адаптаційний потенціал фітоценозу енергозберігаючих зелених покрівель. Екологічна безпека та природокористування. Збірник наукових праць. –№ 3(19). – Київ: «Юстон», 2015. С.27-32.
    58. Ткаченко Т.Н. Проблемы создания энергоэффективных зеленых кровель в условиях умеренно-континентального климата. Збірник доповідей Міжнародного Конгресу «ЕТЕВК-2015» (Україна, м. Іллічівськ, 8-12 червня 2015 р.). – К.: ТОВ «ПРАЙМ-ПРІНТ». С.399-403.
    59. Ткаченко Т.Н. Проблемы создания энергоэффективных зеленых кровель. Одеська національна академія харчових технологій. Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів/Міністерство освіти і науки України. – Одеса, 2015. С. 344-346.
    60. Удод В.М., Вільдман І.Л. Наукове обґрунтування комплексного екологічного підходу контролю за станом гідроекосистем р. Інгулець. Екологічна безпека та природокористування. – 2015. – Вип.16. с. 87-92.
    61. Удод В.М., Жукова Е.Г. Регионально-экологический подход к оценке возможных последствий загрязнения водного бассейна р. Кальмиус. Химия и технология воды, К.: Ин-т кол. хим. и хим. воды. – 2015. том 37, №1(243). с. 93-99.
    62. Федоренко В.Г. Національна економіка України у сучасних глобальних процесах. Міністерство освіти і науки України. Київський національний університет будівництва і архітектури. Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України. Економічна школа академіка УАН Монографія  -К.: 2015  -С.206-237.
    63. Федоренко В.Г., Лагутін Г.В., Воронкова Т.Є., Рижакова Г.М., Денисенко М.П., Лойко В.В., Мігус І.П., Стеценко С.П., Малютін О.К.,  Федоренко С.В., Кінах Н.В., Малихіна О.М., Юрченко В.В., Бреус С.В., Лойко Д.М., Андрієнко В.М., Вергун А.М., Письменний О.М., Марчук Ю.Л.,  Федоренко М.С., Воронков І.В., С.В., Малихіна О.М., Юрченко В.В., Ігнатенко Г.В., Гуцало А.В. Інвестиційно-інноваційний розвиток підприємства в контексті економічної безпеки підприємства. Видавництво ТОВ «ДКС центр».  Монографія  -К.: 2015  -С.193-227.
    64. Човнюк Ю.В., Сівак І.М., Кравчук В.Т. Оцінка ступеню стійкості причіпних і навісних будівельних машин. Сборник тезисов по материалам Межд.науч.-практ.конф. «Актуальные вопросы образования и науки в условиях глобализации» ( 12.06.2015, Великобритания, Лондон). с. 5-9.
    65. Човнюк Ю.В., Сивак И.Н., Кравчук В.Т. Аналитический подход в анализе колебаний и волнообразований внутри виброуплотняемой обьёмным способом бетонной смеси с учетом её релаксационных свойств. Сборник тезисов по мат. конф. «Наука и Инновации в ХХI ст» (21.08.2015 Великобритания, г. Лондон), с. 12-16.
    66. Човнюк Ю.В., Діктерук М.Г., Почка К.І., Кравчук В.Т. Динамічний аналіз вібраційних машин за допомогою амплітудно-фазових частотних характеристик. Вісник Донбаської машинобудівної академії. – 2015. – № 1(34). с. 107-113.

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ЗА 2014 РІК

    1. Василенко О.А., О.В. Поліщук, Л.О. Василенко. Впровадження технології біологічної очистки стічних вод від сполук азоту і фосфору на міських очисних спорудах. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування». 2014. Вип. 15. С. 90 – 101.
    2. Василенко Л.О., Шумбар К.М. Очищення промивних стічних вод гальванокоагуляцією. Збірник наукових праць. Містобудування та територіальне планування. №51. 2014. С. 30 – 35.
    3. Волошкіна О.С. Моделі і методи прогнозу забруднення водних ресурсів. Збірник наук. праць //Екологічна безпека та природокористування – КНУБА, ІТГІП НАНУ,- К.2014,-№16. 5-13с.
    4. Волошкіна О.С., Трофімович В.В., Кравченко М.В. Інтеграція підготовки магістрів Київського національного університету будівництва і архітектури до Європейської системи освіти. Тези доповідей навчально – методичного семінару «Сучасний стан навчально – методичного забезпечення підготовки екологів» (Херсон, 28 – 30 травня 2014 року). С. 67 – 72.
    5. Волошкина О.С., Хиоаре О.В. Динамика уровня грунтовых вод в техногенных условиях Донецко-Приднепровского региона в период с 1993 по 2012 годы. Зб. тез доп. ХІІІ-ої Міжн. н/пр. конф. «Сучасні інформаційні технології управління екологічною безпекою, природокористуванням, заходами в надзвичайних ситуаційх»», Київ-Пуща –Водиця, 29 вересня- 3 жовтня 2014. с.209 -216.
    6. Voloshkina O., Bereznitska J. Development of Ukraine territory flooding processes; Its parameters and the ingluence on the environmental safety level. Motrol.Commission of motorization and energttics in agriculture. An international journal on operation of farm and agri-food industry machinery. Vol.16, No8, Lublin-Preszow 2014 – 127-135p.
    7. Voloshkina O., Kryvomaz T. The Risk Assessment of Threats from Biological Objects in Environmental Safety. Motrol.Commission of motorization and energttics in agriculture. An international journal on operation of farm and agri-food industry machinery. Vol.16, No8, Lublin-Preszow 2014 – 137-144p.
    8. Гайдай Н.В., Удод В.М. Зясування впливу змін кліматичних умов на екологічний стан водної системи р. Тетерів. Збірник наукових праць «Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки». Вип. 23. 2014. С. 98 – 106.
    9. Гоц В. І. , Малкин Е. С., Журавський О. Д., Журавська Н. Є. Сучасні методи захисту бетона та залізобетону від біопошкодження. Містобудування та територіальне планування: Наук.-техн. збірник. К., КНУБА, 2014. – Вип. 52. С. 64-70.
    10. Дудка І.О., Кривомаз Т.І. Перші знахідки міксоміцетів у лісових фітоценозах національного природного парку „Вижницький”. Природа Західного Полісся та прилеглих територій. № 11. С. 156-161.
    11. Дудка І.О. Кривомаз Т.І. Нові дані про видове різноманіття міксоміцетів Національного природного парку «Синевир». Біологічне різноманіття природно-заповідних об’єктів [мат. міжнар. наук. конф., присвяч. 25-річчю створення Національного природного парку «Синевир»], (Березне, 9-13 серпня 2011) / (Україна, с. Синевир, 25-27 червня, 2014) / Міністерство екології та природних ресурсів України. – Ужгород : Патент, 2014. С. 54-59.
    12. Жукова Е.Г. Характеристика изменений структурно – функциональных свойств в гидроэкосистемах р.Кальмиус. Международная научно – практическая конференция студентов и аспирантов: Среда, окружающая человека: природная, техногенная, социальная. (БГИТА. Россия, г.Брянск, 15-17 мая 2014 г.). С. 45 – 47.
    13. Журавская Н.Е. Способы создания безопасной среды для жизнедеятельности человека. Среда, окружающая человека: природная, техногенная, социальная. Материалы III Международной научно-практической конференции студентов, аспирантов и молодых ученых. 2014. С.122-124.
    14. Журавська Н.Є. До питання біопошкодження бетону та залізобетону. Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди. Зб. наук. праць. В.28. С.181-187.
    15. Котова Т.В. Управління якістю вод придунайських озер шляхом регулювання водного балансу. Збірник наукових праць «Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки». Випуск 23. С. 66 – 72.
    16. Котова Т.В. Методика визначення рівня техногенної деформації для р. Десна (в/п с. Летки) Київської області. Збірник наукових праць «Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки». Випуск 23. С. 81 – 84.
    17. Котовенко О.А., Мірошниченко О.Ю., Березницька Ю.О., Шосталь Ю.В. Ймовірнос-но – аавтоматне моделювання в дослідженнях міграційних процесів у грунтах. Східно – Європейський журнал передових технологій. Вип. 4/10(70). С. 37 – 43.
    18. Котовенко О.А., Мірошниченко О.Ю., Березницька Ю.О. Модельне дослідження еволюційних змін підсистеми «Грунт» в регіональних екосистемах. Збірник матеріалів 4 міжнародної науково – практичної конференції: Комп’ютерне моделювання в хімії, технологіях і системах сталого розвитку КМХТ – 2014 (13 – 15 травня 2014 року). С. 190 – 195.
    19. Кравченко М.В. Екобезпека питної води – як основа життєдіяльності і здоров’я людини. Тези доповідей ХХІ Міжнародної науково – практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства»(Кременчук, 24 – 25 квітня 2014р.). С. 171 – 173.
    20. Kryvomaz T.I. First steps in myxomycete conservation activities. Fungal Conservation. № 4. P. 35-39.
    21. Kryvomaz T.I. Passportication for Myxomycetes Conservation. inter. cong. [«The 8th International Congress on Systematics and Ecology of Myxomycetes»], (Changchun, China, 12–15 August 2014) / Jilin Agricultural University. – Changchun, 2014. P. 16.
    22. Kryvomaz T.I., A. Michaud, S.L.Stephenson. Myxomycetes of Mahe Island in the Seychelles. Рroceeding. inter. cong. [«The 8th International Congress on Systematics and Ecology of Myxomycetes»], (Changchun, China, 12–15 August 2014) / Jilin Agricultural University. – Changchun, 2014. P. 27.
    23. Кривомаз Т., Дудка І. Рідкісні для України види міксоміцетів із гербарію Львівського національного університету імені Івана Франка. Вісник  Львівського  університету. Серія біологічна. – 2014. – Вип. 65. с. 97 -106.
    24. Кузьмич І.С. Кореляційні зв’язки, які впливають на зміни якості води Дніпровського каскаду та заходи по вирішенню проблем. Збірник наукових праць «Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки». Випуск 23. С. 85 – 97.
    25. Кузьмич І.С., Олійник О.Я. Вилучення фітопланктону із поверхневих та підземних джерел фільтруванням. Екологічна безпека та природокористування. Збірник наукових праць. Випуск 15. К.: 2014.С. 186 – 193.
    26. Кузьмич І.С., Чарний Д.В. Визначення закону розподілу фітопланктону у вихідній воді і у фільтраті. Вода і водоочисні технології. – К.: –№2(15), 2014. С. 36-39.
    27. Кузьмич І.С., Чарний Д.В. Задержание фитопланктона на пенополистирольных фильтрах. Водоочистка. Водоподготовка. Водоснабжение. – М.: – №10(82), 2014. С. 24-29.
    28. Кузьмич І.С., Чарний Д.В. Захист систем водопостачання від фітопланктону при заборі води із поверхневих джерел. Збірник наукових праць «Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки». Випуск 24. С. 45-53.
    29. Кузьмич І.С., Чарний Д.В. Дослідження статистичних закономірностей зв’язку якості вихідної води і реагентів, що використовуються на очисних спорудах. Чиста вода. Фундаментальні, практичні та промислові аспекти. Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції. – К.: НТУУ «КПІ», 2014. С. 53-55.
    30. Малкин Э. С., Н. Е. Журавская. Нанотехнологии и защита бетона от биоповреждения. Містобудування та територіальне планування: Наук.-техн. збірник. Відпов. ред. М. М. Осєтрін. – К., КНУБА, 2014. – Вип. 52. С.213-220.
    31. Малкин Е.С., І.Е. Фуртат, Н.Є. Журавська, В.П.Усачов. Перспективи створення ресурсозберігаючих технологій шляхом магнітної обробки води та водних розчинів. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання: НТЗ. – Вип.17 [ под ред. Е. С. Малкіна] – К.: КНУБА, 2014. С.120-127.
    32. Симонов И.Н. Полевая теория структурных частиц материи и новые аспекты экологии. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування». Вип. 14. С. 154 – 167.
    33. Ткаченко Т.М., Сердюк О.І., Касянчук М.Г., Опейда І.О., Сердюк Г.О. Эпоксидирование подсолнечного масла в системах на основе пероксида водорода и органических кислот. Наукові праці Донецького національного технічного університету. Серія: «Хімія і хімічна технологія». – № 1(22)ꞌ – Донецьк: ДонНТУ. С.205-210.
    34. Ткаченко Т.М., Корельська К.О. Создание устойчивого антропогенного ландшафта в промышленном регионе. Збірник тез доповідей за матеріалами IV Міжнародної конференції: «науково-методичне та практичне забезпечення містобудування, територіального і стратегічного планування». – Макіївка: ДонНАБА, 2014. С.181-183.
    35. Ткаченко Т.М., Федорова М.В., Кундель Н.М Характеристика основних екологічних проблем Донецької області. Матеріали III Всеукраїнської молодіжної науково-практичної конференції: «Екологічні проблеми промислових регіонів». – Рубіжне: ІХТ СНУ ім.В.Даля, 2014. С.194-196.
    36. Ткаченко Т.М., Савченко О.О., Острова В.Є. Створення сануючих інтер’єрів з метою покращення мікроклімату приміщень. Матеріали III Всеукраїнської молодіжної науково-практичної конференції: «Екологічні проблеми промислових регіонів». – Рубіжне: ІХТ СНУ ім.В.Даля, 2014.. С.187-193.
    37. Трофимович В. В., Е. А. Рейцен, Н. Е. Журавская. Источники образования формальдегида в составе фотохимического смога на урбанизованных территориях. Містобудування та територіальне планування: Наук.-техн. збірник. Відпов. ред. М. М. Осєтрін. – К., КНУБА, 2014. – Вип. 52. С. 427-433.
    38. Удод В.М., І.Л. Вільдман. Важкі метали як забруднювачі водної системи р. Інгулець. Збірник наукових праць «Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки». Випуск 23. С. 22 – 26.
    39. Удод В.М., Абу Діб С.М. Екологічна оцінка стану природно – антропогенних ландшафтів в межах дії інженерних лісозахисних конструкцій. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування». Вип. 14. С. 80 – 85.
    40. Удод В.М., Вільдман І.Л. Наукове обгрунтування використання показників асиміляційного потенціалу та асиміляційноі ємності для екологічної оцінки стану гідроекосистем річок. Журнал «Екологічна безпека та збалансоване ресурсокористування» (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (КрНУ)). С. 123 – 128.
    41. Удод В.М., Вільдман І.Л. Жукова О.Г. Екологічний підхід в оцінці ефективності внутрішньоводоймних процесів водних систем річок Кальміус та Інгулець. Журнал «Вісник» ( Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (КрНУ)). С. 161 – 166
    42. Удод В.М., Вільдман І.Л. Наукові основи розробки комплексних екологічних методів для визначення стану гідроекосистем р. Інгулець. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування». Вип. 15. С. 50 – 53.
    43. Удод В.М., Жукова О.Г. Екологічна характеристика природно – антропогенних гідроекосистем водного басейну р. Кальміус. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування». Вип. 15. С. 155 – 160.
    44. Федоренко С.В. (в співавторстві). Іноваційна стратегія підприємства підприємства: особливості формування та оцінки ефективності. Міністерство освіти і науки України. Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України. Монографія. С. 98- 147.
    45. Федоренко С.В. (в співавторстві). Стратегія інноваційного розвитку сучасного підприємства. Міністерство освіти і науки України. Академія муніципального управління. Економічна школа академії УАН В.Г. Федоренко. С. 10 – 87, С. 126- 205.
    46. Цибка М.М. Необхідність підвищення ефективності використання ресурсів на підприємствах будівельної індустрії. Будівельні матеіали та вироби №2 (85), 2014. С. 6-7.
    47. Яців М.Ю., Ємець Н.В. Екологічна оцінка поверхневих вод р. Інгулець. Збірник наукових праць «Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки». Випуск 23. С. 73 – 80.

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ЗА 2013 РІК

    1. Волошкіна О.С., Кремез В.С., Олійник О.Є. Теоретичне обґрунтування фільтрації ґрунтів вод і міграції забруднень і добрив у районах зрошення земель. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування», Вип. 10. с. 5-24.
    2. Волошкіна О.С., Цікало О.В. Оцінка впливу глобальних змін клімату на кількість та нерівномірність опадів у Карпатському регіоні. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування», Вип. 1 с. 62-67.
    3. Волошкіна О.С., Яковлев Є.О., Березницька Ю.О. Екологічний ризик зсувонебезпечності підтопленого схилу. Н.- т. журнал Івано-франківського національного університету нафти і газу «Екологічна безпека та збалансоване природокористування» с. 85-90.
    4. Заграй Я.М., Кравченко М.В. Нові погляди і обґрунтування підготовки питної води – як основа екобезпеки життєдіяльності та здоров’я людини. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування», Вип. 9. с. 5-18.
    5. Заграй Я.М., Котовенко О.А., Мірошниченко О.Ю. Мультимоделювання як інструмент дослідження процесів у системі «полімерна мембрана-вода» Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування». Вип. 11. с.131-135.
    6. Kryvomaz T.I. Myxomycetes from a Conservation Perspective.  Kryvomaz T., Camino M., Minter D.  Fungal Conservation. – 2012 – № 2. – P. 28.
    7. Kryvomaz T.I. First step in Myxomycetes Conservation Perspective. Fungal Conservation. – 2013 – № 3. – in print.
    8. Симонов И.М., Трофимович В.В. О некоторых особенностях воздействия электромагнитных полей на живую материю. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування», Вип. 9. с. 154.
    9. Симонов И.М., Трофимович В.В. Самосогласованные поля живой материи. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування», Вип. 11. с. 174-186.
    10. Симонов И.М., Трофимович В.В. Формы движения живой материи как предмет фундаментальных исследований в экологии. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування», Вип. 12. с. 114-122.
    11. Трофімович В.В., Волошкіна О.С., Фандікова М.М., Клімова І.В., Журавська Н.Є. Моніторинг атмосферного повітря. Проблеми моделювання і прогнозування. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування», Вип. 1 с. 102-120.
    12. Удод В.М., Абу Диб С.М. Захисні лісові насадження як спеціальна мезоекосистеми захисного типу. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування», Вип. с. 147-150.
    13. Удод В.М., Котовенко О.А. Абу Диб С.М. Екологічний підхід до визначення ролі ЗЛН щодо відновлення антропогенних ландшафтів. Вісник кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, 2/2013 (79).
    14. Удод В.М., Абу Диб С.М. Роль лісу (ЗЛН) в екологічній стабілізації стану агроландшафтів. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування», Вип. 8. с. 119-131.
    15. Удод В.М., Абу Диб С.М. Структурно-функціональна оптимізація агролісомеліоративних еколого-економічних систем. Збірник наукових праць «Екологічна безпека та природокористування», Вип. 9. с. 109-116.
    16. Удод В.М., Абу Диб С.М. Комплексные критерии экологической оценки эффективности внутриводоёмных процессов (на примере бассейна р. Прут). Международный н/т журнал ISSN «Химия и технология воды» т.35, №6 с. 1-15.

СТАЛИЙ РОЗВИТОК: ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. ЕНЕРГООЩАДНІСТЬ. ЗБАЛАНСОВАНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ.

І МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ, ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ТА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»

Участь у II Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції, присвяченій Всесвітньому дню охорони довкілля

І МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ, ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ТА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»

Участь у II Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції, присвяченій Всесвітньому дню охорони довкілля

Збірник публікацій конф.

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ЗА 2022 РІК

Міжнародна_асоціація_трансферу_технологій

НАУКОВІ ПУБЛІКАЦІЇ ЗА 2021 РІК

У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського у співробітництві із Ланчьжоуським транспортним університетом (м. Ланьчжоу, провінція Ганьсу, Китайська народна республіка); Університетом Матея Бела (м. Б. Бистриця, Словаччина); Інститутом нових технологій та бізнесу (м. Ч. Будійовице, Чехія); Вищею школою європейських і регіональних досліджень (м. Ч. Будійовице, Чехія); Барановицьким державним університетом (Білорусь); Євразійським університетом імені Л. Н. Гумільова (Казахстан); Карагандинським Державним Індустріальним Університетом (Казахстан); Вищею школою менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія); Алітус Коледжем Університету прикладних наук (Литва); Вроцлавським економічним університетом (Польща); Люблінською політехнікою (Польща); Abertay University (Scotland, United Kingdom) відбувся II етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 101 «Екологія». Конкурс проводився 02-03 червня 2021 р. з метою інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді тощо.

Хочемо привітати студента 3-го курсу кафедри охорони праці та навколишнього середовища Прокопенка Івана Олександровича за зайняте III місце з роботою: «Технологія оздоровлення повітряного середовища закритих приміщень з допомогою фітонцидних рослин». Науковий керівник: д.т.н., професор кафедри охорони праці та навколишнього середовища Ткаченко Тетяна Миколаївна.

Translate »
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux