Новини,  НОВИНИ КНУБА

Велику колекцію сучасної професійної літератури отримав КНУБА від архітектурної спільноти Нідерландів

Бібліотека Київського національного університету будівництва і архітектури поповнилась більш як 140 сучасними професійними книгами, які зібрала й передала архітектурна спільнота у Нідерландах – Ukraine-Netherlands Urban Network (UNUN) у співпраці з Українським домом у Роттердамі та Міжнародним архітектурним бієнале в Роттердамі (IABR).

В акції взяли участь нідерландські офіси, університети та багато небайдужих волонтерів, у тому числі й випускники архітектурного факультету КНУБА. Презентував цю ArchiLibrary ініціативу один із наших випускників, архітектор та член правління UNUN Павло ГОРОХОВСЬКИЙ.

«Архітектурна освіта не може розвиватися без оновлення освітнього простору та навчальних матеріалів, і сучасні книги займають важливу роль у цьому процесі. Іноземні колеги-архітектори передали сотні актуальних книг про містобудування, дизайн, ландшафтну архітектуру та інтер’єр, і цим ми завдячуємо одному з наших випускників. Пишаємось професійним успіхом Павла Гороховського і тим, які міцні зв’язки він підтримує всі ці роки з нашою університетською спільнотою», – розповів декан архітектурного факультету КНУБА Олександр КАЩЕНКО.

До слова, у спільноту UNUN об’єднались українські та нідерландські фахівці з архітектури і просторового планування та інших просторових професіоналів, які спрямовують зусилля для обміну знаннями в контексті відбудови України. UNUN має на меті сприяти двосторонньому обміну знаннями та підтримувати довгострокові зв’язки між потребами українських міст та професіоналами-урбаністами обох країн для ефективного задоволення цих потреб.

Translate »