![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/01.11.2022-19.35.37-175-29-e1667399970755.jpg)
РСС ГІСУТ
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/instagram-post-2-1024x1024.png)
Оля – завзята Голова Студентського Самоврядування. Зробить все заради ГІСУТу. Людина, у якої не вимикається життєва батарейка. Добра, мила, але коли треба, то ця тендітна дівчинка, зверне гори. 💙
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/instagram-post-3-1024x1024.png)
Вероніка – перший заступник, найкраща права рука! Саме Вероніка допомагає Голові розрулити все, коли у Голови не вистачає рук 👌
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/instagram-post-4-1024x1024.png)
Катя – другий заступник. Першокурсниця, яка вміло вливається в темп роботи Студради. Дуже весела, та завжди прийде на допомогу. 🤝
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/instagram-post-5-1024x1024.png)
Оля №2 – відданий секретар та Голова Інформаційного департаменту. Вона та – хто доносить до вас всю важливу інформацію, і намагається записувати всі справи Голови та все що відбувається на засіданнях. 🤪
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/instagram-post-6-1024x1024.png)
Ліка – Голова Культурно-масового департаменту. Різностороння та яскрава особистість. Її мета влаштувати вам найкращі свята та тусовки, щоб ваше студентське життя не було суцільним навчанням) 🥳
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/instagram-post-7-1024x1024.png)
Надія – Голова соціального департаменту. Все, що пов’язано з соціальною діяльністю, допомогою, благодійністю та любов’ю до людей та світу – це сфера її департаменту. Відповідає на повідомлення одразу. Творча особистість. 💫
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/instagram-post-9-1024x1024.png)
Єгор – Голова Наукового департаменту. Справжня людина науки. Він навчить вас тому, чому не навчать викладачі, допоможе розвиватися у вашій сфері та ще багато іншого. Спокійний, розумний, та відкритий до нових ідей. 🔥
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/instagram-post-8-1024x1024.png)
Діма – Голова Спортивного департаменту. Гравець футбольної команди КНУБА. Спорт – це про нього. Дуже позитивний. Займається створенням спортивних івентів. Любиш спорт – тобі до нього! ⚽️