Новини,  НОВИНИ КНУБА

«Актуальні проблеми освітнього процесу в контексті європейського вибору України» – конференція КНУБА

Київський національний університет будівництва і архітектури організовує VІI Міжнародну конференцію «Актуальні проблеми освітнього процесу в контексті європейського вибору України», яка відбудеться 14 листопада 2024 року. До участі запрошуються наукові і педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти.

Мета конференції – проаналізувати тенденції, що характеризують освітню галузь на сучасному етапі, а також дослідити і спробувати переосмислити перешкоди покращенню якості підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців.

Тематичні напрями:

• Актуальні питання професійної (професійно-технічної) освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід.
  • Психолого-педагогічне забезпечення освітнього процесу: сучасні виклики.
  • Сучасні проблеми викладання інженерно-технічних та гуманітарних дисциплін.

Ініціатор та організатор конференції – кафедра професійної освіти КНУБА.

Більше інформації про конференцію та умови участі – тут.

Translate »