Новини,  НОВИНИ КНУБА

ЗАВТРА ВІДЗНАЧАЄМО ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЕКОЛОГІЧНОГО МАРКУВАННЯ

10 жовтня Київський національний університет булівництва і архітектури (КНУБА)  разом із ВГО “Жива планета” та NZEB HUB КНУБА відзначатиме Всесвітній день екологічного маркування (World Ecolabelling Day).

Запрошуємо студентів, викладачів та всіх охочих відвідати заходи, присвячені темі зеленого будівництва, міжнародним екологічним стандартам і маркуванню будівельної продукції для відбудови та сталого розвитку України:

• 12:00 – 13:00 Воркшоп “Екологічне маркування і стандарти зеленого будівництва для відбудови краще ніж було”. Центральний корпус КНУБА, перший поверх, аудиторія 119, біля Зимового саду.
  • 13:00 – 13:30 Відкриття виставки «Екологічне маркування і стале споживання». Центральний корпус КНУБА, перший поверх, Зимовий сад.

Приєднуйтесь та дізнавайтесь більше, щоб бути в тренді розвитку будівельної галузі.

Вас чекає цікава зустріч із запрошеними до університету спікерами – практиками у сфері технологій, стандартизації та сертифікації, пропозиції щодо стажування. І як приємний бонус наприкінці заходу відбудеться фотосесія.

Translate »