Новини,  НОВИНИ КНУБА

КНУБА – серед переможців ХІХ літньої Універсіади міста Києва 2023–2024

Київський національний університет будівництва і архітектури посів 3 місце у загальному заліку ХІХ літньої Універсіади міста Києва, а у своїй категорії посів 1 місце.

Урочисте нагородження закладів вищої освіти – переможців  універсіади відбулось у Міжнародний день студентського спорту. Серед тих, хто вручав нагороди, – ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Олексій Дніпров.

Після вручення нагород свято студентського спорту продовжили змагання з перетягування каната на піску, футболу, баскетболу 3х3,  а також показові виступи та майстер-класи з бейсболу та стрибків із жердиною.

Нагадаємо, цьогорічна універсіада проводилась із 19 видів спорту, участь у змаганнях брали 28 закладів вищої освіти, поділені на шість категорій.

Translate »