НОВИНИ ФІСЕ

Старостат ФІСЕ

17 вересня 2024 року відбувся плановий старостат факультету інженерних систем та екології. На старостаті були присутні заступники декана Олена ДУПЛЯК та Наталія ЧЕПУРНА, виконуючий обов’язки голови  ради студентського самоврядування ФІСЕ Тетяна ОМЕЛЬЧЕНКО та старости академічних груп. На старостаті обговорили нагальні питання:

• організаційні  питання з приводу навчального процесу та відвідування студентами занять;
  • про участь студентів у наукових гуртках та їх участь у найближчих конференціях Будмайстерклас – 2024 та Екологія. Ресурси. Енергія;
  • участь студентів у  найближчих заходах КНУБА;
  • обговорили питання про необхідність  вибору освітніх компонентів та приділили увагу каталогу вибіркових дисциплін.

Усі присутні мали можливість висловитись, поставити питання і отримати повні відповіді на них. Вважаємо, що проведення старостатів є необхідним заходом для налагодження взаємозв’язку між адміністрацією факультету та студентами. Саме старости, як представники студентів повинні в першу чергу донести до кожного студента своєї групи всю інформацію, яку отримують.

Заст. декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА

Translate »