НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Студентка будівельного факультету взяла участь у програмі Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Студентка будівельного факультету, групи ПЦБ-21-7 Катери Нина, прийняла участь у програмі СтудМентор з підтримки школярів у подоланні освітніх втрат, що реалізовується ГО «Навчай для України» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за кошти Глобального партнерства заради освіти (GPE)/

Цілю якої була допомога дітям у навчанні. Спочатку пройшла 4-денне навчання різним способам взаємодії з учнями. Далі була практична робота, а саме підготовка матеріалів для занять з англійської мови і проведення уроків в своїй групі два рази на тиждень. За вісім тижнів діти з її групи освоїли такі теми: часові форми в англійській мові, умовні речення та непряму мову.

Translate »