НОВИНИ ФІСЕ

Екскурсія для студентів ФІСЕ

12 вересня 2024 року студенти груп ТВм-24-1, ТВм-24-2, ТВмН-24 у рамках дисципліни “Енергоресурсозбереження і аудит” відвідали виробничі потужності компанії “Aerostar”, одного з провідних виробників обладнання для систем вентиляції, кондиціонування та теплонасосного устаткування в Україні. Організував екскурсію та супроводжував студентів викладач кафедри теплотехніки к.т.н. Павло Пасічник, а головними доповідачами стали головний інженер підприємства Денис Буличов та один з провідних менеджерів Тимур Шодієв. Екскурсія стала для студентів не лише захоплюючим знайомством з виробництвом їх профільного обладнання, а й викликала зацікавленість в проектно-конструкторській діяльності при виготовленні елементів систем теплохолодопостачання та вентиляції. Студенти мали можливість безпосередньо поспостерігати за деякими виробничими процесами, як наприклад виготовлення теплообмінників та їх перевіркою на герметичність, виготовлення пластинчатих рекуператорів, вентиляторів, повітророзподільників та щитів управління, збірка чиллерів тощо. Ця подія стала ще одним кроком на шляху до професійного зростання наших магістрантів, піджививши жагу до нових знань і стимулювавши до підкорення висот у інженерній професії.

Дякуємо компанії “Aerostar” за якісну роботу та їх залученість до навчального процесу у КНУБА!

Аспірант кафедри теплотехніки Богдан КОЗЯЧИНА

Translate »