НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 «ДИЗАЙН» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ – ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ «KRONAS» (2024)

5 вересня 2024 року відбулася зустріч студентів 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» (академічні групи ДН-21-2, ДН-21-3 та ДН-21-4) зі стейкхолдерами – представниками київського відділення міжнародної торгово-виробничої компанії KRONAS (ТОВ Кронас-Трейд).

Компанія KRONAS, яка має понад 27 років досвіду роботи у меблевій галузі, спеціалізується на виготовленні та продажу меблевих комплектуючих, а також наданні виробничих послуг. Окрім постачання комплектуючих з Італії, Австрії, Німеччини, Китаю, Туреччини та Польщі, компанія розвиває власні бренди: GIFF, GIFF PRIME, VIRNO, ALVA, SLIDER, FASART та PROSTIR.

Менеджер із персоналу Марія Шостак та керівник виробництв по Україні Дмитро Пресіч провели презентацію новинок меблевої фурнітури в шоурумі компанії, а також ознайомили студентів із технологічним процесом виготовлення корпусних меблів на виробничому комплексі KRONAS.

Колектив кафедри дизайну висловлює щиру подяку компанії KRONAS за цікаву та змістовну зустріч зі студентами спеціальності 022 «Дизайн». Співпраця з роботодавцями відіграє важливу роль у формуванні прикладних фахових компетентностей студентів. Окрема подяка доценту кафедри дизайну Сергію Петровичу Щеглову за організацію цієї зустрічі в межах дисципліни «Основи конструювання меблів».

Translate »