Новини,  НОВИНИ КНУБА

День першокурсника у КНУБА

2 вересня зранку на стадіоні Київського національного університету будівництва і архітектури розпочався День першокурсника. Студенти, батьки, викладачі, декани, ректор, проректори КНУБА та почесні гості зібралися на Свято початку нового навчального року. На трибуну запрошені Олексій Дніпров, ректор КНУБА, Петро Куліков, голова Вченої ради КНУБА, Станіслав Сташевський, Голова Наглядової ради КНУБА, Олена Шуляк, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Андрій Вітренко, заступник міністра освіти та науки України, член Наглядової ради КНУБА, Наталія Козловська, заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України, Ірина Чечотка, голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, Анна Пуртова, народний депутат України, Голова підкомітету з питань державних інвестиційних проектів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Джастін Варга, голова РРС КНУБА.

Гімн України на стадіоні КНУБА наживо заспівала відома українська співачка Наталія Валевська. Хвилиною мовчання учасники свята згадали полеглих захисників України. Відкрив святкову частину виступ ректора КНУБА Олексія Дніпрова. Ректор привітав усіх першокурсників з початком навчального року. «Для всіх, хто буде навчатися в КНУБА, відкриється вікно можливостей, потрібно лише якісно скористатися ним – сказав він – КНУБА розвиватиметься, будуть розширюватися й осучаснюватися освітні програми, розвиватиметься  міжнародна діяльність».

Олексій Дніпров також підкреслив, що стіни університету прийняли на перший курс навчання майже 1700 майбутніх бакалаврів та 750 магістрів. «Ці цифри свідчать, що наші спеціальності є надзвичайно затребуваними й цінними. Крім того, є суспільно важливими у контексті відновлення нашої країни», – наголосив Олексій Дніпров.

Ректор побажав успіхів в навчанні та підкреслив, що він теж вважає себе першокурсником, адже зустрічає перший день знань на посаді ректора Київського національного університету будівництва і архітектури.

Привітали студентів і почесні гості. Головне – побажали миру! Присутніх привітав голова Ради студентського самоврядування Джастін Варга і запросив першокурсників приєднуватися до роботи студентського самоврядування. Потім першокурсникам вручили студентські квитки. Всі хором заспівали «Червону калину». Молоді студенти розійшлися по аудиторіях для знайомства зі своїми кураторами й товаришами.

Побажаємо всім щасливої дороги у світ знань і важливих професій!

Інформаційний центр

Translate »