Новини,  НОВИНИ КНУБА

Сімейний лікар відтепер – у студентському гуртожитку КНУБА

Наприкінці серпня закінчився ремонт приміщення від компанії «Лікарська династія» в гуртожитку КНУБА для сімейного лікаря. З понеділка кабінет розпочав роботу. Така була обіцянка ректора Олексія Дніпрова під час виборів. Її виконано. Тож відтепер кожен студент має можливість звернутися до сімейного лікаря зі своєю хворобою. Сімейний лікар проводить первинний огляд пацієнта, призначає дослідження та аналізує поточний стан. А за необхідності – скеровує до профільних фахівців. Сімейний спеціаліст розглядає всі медичні скарги, які не мають термінових станів. До нього можна звертатись у випадку: гострих вірусних захворювань; патологій серцево-судинної системи; невралгії; патологій ендокринної системи; отруєннях, будь-яких розладах ШКТ; безпричинної втоми чи слабкості, а також під час загострення хронічних захворювань. Додамо, терапевтичні огляди можна  використовувати в профілактичних цілях та при проходженні медичних комісій. Бажаємо нашим студентам «залізобетонного» здоров’я!

Інформаційний центр

Translate »