НОВИНИ ФІСЕ

День Державного прапора України відзначили студенти та викладачі ФІСЕ

З 2004 року щорічно 23 серпня в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг. Державний прапор України – це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього та жовтого кольорів. Згідно з популярним тлумаченням, синій колір українського прапора символізує небо, а жовтий – пшеничні лани. Згідно з релігійним трактуванням, синій колір є уособленням Творця та Вищої духовної сили, а жовтий – усього земного.

Державний прапор України – це Символ нашої української ідентичності. Символ боротьби за волю і незалежність.

Сьогодні, 23 серпня 2024 року співробітники, викладачі та студенти факультету інженерних систем та екології брали участь у загально університетському заході присвяченого Дню Державного прапора України.

Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної української землі. Тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та поборемо ворогів.

Пам’ятаємо про всіх героїв хто віддав життя за Україну, щоб синьо-жовтий прапор майорів в кожному куточку нашої рідної УКРАЇНИ!

Зі святом! Слава Україні! Героям слава!

Заступник декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА

Translate »