НОВИНИ ФІСЕ

Виробнича практика студентів ФІСЕ

В липні 2024 року студенти факультету інженерних систем та екології (ФІСЕ), які навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітня програма «Теплогазопостачання та вентиляція» та за спеціальністю 144 «Теплоенергетика» освітня програма «Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології» виконали значну частину навчального плану – виробничу практику.

Виробнича практика відбулася на підприємствах різних галузей. Наведені вище спеціальності дають можливість працювати від комунального господарства до космосу. Більшість студентів практикувалися на АТ «Київмедпрепарат», де вимоги до мікроклімату  виробничих приміщень  відрізняються від інших виробництв, і де під час виробництва використовують технологічну пару.

Виробнича практика поглибила теоретичні знання, ознайомила з технологіями та обладнанням, умовами праці, з можливими працедавцями.

Від якості знань теперішніх студентів, буде залежати якість відбудови нашої Рідної України.

Доцент кафедри теплотехніки  Барановська С.В.