Новини,  НОВИНИ БТФ,  НОВИНИ КНУБА

Вітаємо з ювілеєм декана БТФ Гоца В.І.

10 серпня 2024 р. щиро вітаємо з 70-річним ювілеєм декана будівельно-технологічного факультету, доктора технічних наук, професора кафедри ТБКВ Гоца Володимира Івановича!

Дійсний член Академії будівництва України (1993 р.) та Української академій наук (2007 р.), заслужений працівник освіти України (2004 р.), лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2008 р.), премії Академії будівництва України імені М.С. Буднікова. Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, Подякою Прем’єр-міністра України, знаками «Відмінник освіти України», «Заслужений працівник освіти України», Орденами «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, нагрудним знаком «Знак пошани» київського міського голови, нагрудним знаком «Знак пошани» Київського національного університету будівництва і архітектури, заслужений винахідник СРСР.

Будівельно-технологічний факультет і кафедра технології будівельних конструкцій і виробів пишається професіоналізмом, мудрістю і людським якостями Володимира Івановича!

Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, наснаги, оптимізму, нових ідей і їх реалізації! І не зупинятись на досягнутому! Миру, добробуту і злагоди!