Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Перше засідання кафедри Водопостачання та водовідведення

Сьогодні відбулось перше в новому навчальному році засідання кафедри Водопостачання та водовідведення. Першим питанням порядку денного було заслухано звіт відповідальної за проходження практики – доцента Уряднікової І.В. Вона представила презентацію результатів проходження практики студентами, зробила аналіз якості практичної роботи студентів на підприємствах та висловила побажання для поліпшення ефективності літньої практики.
Далі було розглянуто та затверджено план роботи кафедри в 2024-2025 навчальному році. Вчений секретар кафедри доцент Аргатенко Т.В. зауважила, що не всі викладачі врахували можливі види наукової, методичної та організаційної роботи при складанні індивідуальних плані.
Відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри доцент Неципор О.М. розповіла про хід вступної компанії в університеті та завдання кафедри з покращення профорієнтаційної роботи в новому навчальному році.