НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Зустріч випускників будівельного факультету

Чудово, що збереглася давня традиція – повертатися до стін своєї альма-матер. Приємно, що не зважаючи на обставини в країні, випускники не забувають стіни університету та прийшли зустрітися зі своїми друзями-однокурсниками. В кожного з них живе пам’ять про університет, про своїх викладачів і, взагалі, про молоді роки. Зустріч з університетським минулим – свято, оскільки пригадуються добрі друзі, цікаві пари, веселі перерви, будівельні загони… З роками ці спогади стають все теплішими та ціннішими. В суботу 27 червня 2024 року зустрічалися випускники будівельного факультету спеціальності «Промислове і цивільне будівництво» 1990 року випуску: Верешко Юрій Володимирович та Бринзей (Лісова) Інна Петрівна. Їх зустрів та привітав декан будівельного факультету Григорій Іванченко.

Заступник декана будівельного факультету Максим Горбач.